Registered Teams

Category A Category B Category C
Category

A

  1. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Jakub Hadač , Michael Křivan , Matěj Olič , Josef Kerner , Jakub Udržal (5 × G V. Hlavatého, Louny ) , teacher Drahomír Zrůst
  2. The last ride: Pavel Provazník , Michal Krpata , Daniel Štichhauer , Vít Brázda , Tomáš Nejezchleb (5 × G Dašická, Pardubice )
  3. Barthaus: Jakub Švojgr , Anna Ondřichová , Ondřej Kozák , Dana Procházková (4 × G, Česká, České Budějovice ) , teacher Michala Pfefrčková
  4. AG se kterým není Švanda: Karel Skalský , Jindřich Novák , Martin Janata , Zbyněk Kozmik , Vojtěch Mikula (5 × Arcibiskupské G, Praha )
  5. Staré páky: Matyas Výhonský , Tomáš Kocián , Marek Chmela , Lukáš Lev , Lukáš Javora (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
  6. Ratatouille: Filip Frgelec , Eduard Bielik , Ján Jakub Tomášik , Richard Turčan , Oliver Môcik (5 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
  7. SULTÁNISTÁN: Petr Piňos , Josef Hynšt , Šimon Genčur , Vít Němeček , Jana Veronika Kuchyňková (5 × Biskupské G, Brno )
  8. Oxit ft. Lucka: Ondřej Pavlas , Matouš Kočí , Michal Novák , Lucie Čapková (4 × G, Písnická, Praha ) , teacher Julius Kolín
  9. Bráník Clique: David Bálek , Vojtěch Kozel , Jiří Hrubant , Martin Hrubec , Kateřina Fialová (5 × G Legionářů, Příbram ) , teacher Karel Heřman
  10. s.r.o. v OR vedeném MS v Praze: Pavel Dědek , Kryštof Píštěk , Adam Koza , Jan Kubeš , Patrik Čermák (5 × Nový PORG, Praha )
  11. Archimedova vaňa: Eduard Mrug , Jozef Kyčina , Matej Repa , Martin Belluš , Vladimír Drobný (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , teacher Štefan Horvát
  12. Gymlovo: Pavel Žáček , Vojtěch Haslinger , Radim Krejbich , Jan Červenka , Anna Škrdletová (5 × G, Lovosice ) , teacher Miloš Štyks
  13. MALINA: Nikola Kulíšková , Ondřej Šohajek , Tomáš Malina , Ondřej Zelík , Vojtěch Trenz (5 × G, Otrokovice ) , teacher Jarmila Podlasová
  14. FF: Veronika Havlíčková , Robert Šána , Anna Vykopalová , Vladimír Frank (4 × G, Šumperk ) , teacher Karel Měšťánek
  15. Bylo jí šest: Miroslav Sopoušek , Richard Vaněk , Pavel Menšík , Dominique Krusche , Josef Komárek (5 × G, Křenová, Brno )
  16. Nula celých: Alžbeta Szabová , Michal Kišeľák , Jakub Barila , Jerguš Halčák , Kristína Tuptová (5 × Evanjelické G JAK, Košice ) , teacher Eva Lejková
  17. Burgir: Julie Křimská , Adam Jahoda , Vít Hanika , Katarína Horská (4 × G Jana Keplera, Praha ) , Martin Šindelář (G Grösslingová, Bratislava )
  18. We tryin' leav Ohio, halp pls: Ondřej Bureš , Ondřej Kulhánek , Michal Portych , Vít Klouček , Václav Němeček (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice ) , teacher Jiří Holubička
  19. Pravidlo troch prstov: Adam Lopúch , Jakub Konc , Matej Bystrický , Matúš Tóth , Filip Horváth (5 × G Párovská, Nitra ) , teacher Miloš Bíro
  20. Masívne Masívni Masiváci: Peter Deván , Matej Zigo , Stanislav Bezák , Filip Jay Doba , Samuel Vargovčík (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , teacher Viktoria Kárászová
  21. Biology: Otomar Miskolczi , Zuzana Aubrechtová , Jan Kratochvíl , Johanka Rédlová (4 × G J. Heyrovského, Praha )
  22. Vypusduši: Jakub Endlicher , Dominik Padyšák , Jiří Sýkora , Barbora Suchanová , Matěj Kučera (5 × G, Trhové Sviny )
  23. Fyziklání? LOL: Jakub Dundr , Petr Kühn , Lucie Bláhová , Anna Dostálová , Kryštof Pavel Bauer (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  24. GJAR OP: Tadeáš Pastorek , Martin Kóša , Karol Marinica , Tamara Kucháriková , Aneta Štefančínová (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
  25. Šáfa's clan of Elders: Adam Altner , David Palyza , Mikuláš Fiala , Jakub Heřmánek , Jan Šváb (5 × G Botičská, Praha ) , teacher Jakub Šafařík
  26. Církev Priglesiánská Φ: Dominik Sloup , Jiří Urbánek , Jakub Pupík (3 × Biskupské G, České Budějovice ) , Alexander Mateides , Janek Hlavatý (2 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
  27. Error404: Andrej Bružeňák , Jakub Koňárek , Lukáš Kycl , Petr Slonek , Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  28. Šrobárka: Matúš Gburík , Martin Dunca , Karin Urbančíková , Martin Marcinčák , Martin Mičuch (5 × G Šrobárova, Košice )
  29. Diracovy důmyslné notace: Jindřich Dvořáček , Martin Hraba , Vojtěch Štěpán , Matyáš Pořízka , Lucie Votrubová (5 × G, Benešov ) , teacher Jakub Malý
  30. Rybičky: Anna Priknerová , Vojtěch Minárik , Tomáš Dygrýn , Jonáš Bartoň (4 × G, Slaný ) , teacher Vladimír Kulich
  31. GymKom: Vojtěch Cehlárik , Bára Malysová , Petr Světnička , Michal Mašek , Hana Válková (5 × G Komenského, Havířov ) , teacher Monika Bouchalová
  32. Ostrava !!!: Karel Kubín , Radek Blažek , Anna Jílková , Jiří Ošlejšek , Kateřina Ševčíková (5 × G, Boskovice ) , teacher Stanislav Sedláček
  33. Tento rok bez Iva: Filip Bubák , Michal Varšányi , Samuel Vaško , Viktor Závodský , Nina Bacharova (5 × G Jura Hronca, Bratislava ) , teacher František Kosper
  34. dostala jsem mluvku: Tereza Malá (G, Kralupy ) , teacher Kamila Procházková
  35. Sigma záření: Tomáš Hrbáč , Tomáš Janoušek , Kateřina Peterková , Mikuláš Novotný , Dalibor Večeřa (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) , teacher Lenka Hořenková Kucosová
  36. Harry Potter a Lagrangián: Jolana Štraitová (G, Budějovická, Praha ) , Jan Tregler , Václav Tichý , Radim Novák (3 × G Jana Keplera, Praha )
  37. Schrödingerův interval (5;5]: Zuzana Krtilová , Bohumil Brodský , Zdeněk Zpěvák , Daniel Babický , Vojtěch Veverka (5 × G, Hořovice ) , teacher Martin Komínek
  38. Antigravity pomelos: Vojtěch Pluskal , Alex Doležal , Dominik Milien , Kamila Krupičková , Štěpán Hawiger (5 × G, Olomouc-Hejčín ) , teacher Šárka Richterková
  39. Mistři chemie: Jan Hlaváček , Petr Sacher , Kateřina Vrbová , Jiří Král , Matěj Tvrz (5 × G, Sokolov ) , teacher Jana Michaliková
  40. Maňasova sekta senioři: Miroslav Běhávka , Ondřej Šimůnek , Jiří Chramcov , Josef Hlahůlek , David Ševčík (5 × G, Uherské Hradiště ) , teacher Martin Maňas
  41. Bing Chilling: Jiří Antoňů , Lukáš Ludvík , Kryštof Chajda , Tobiáš Vasiljev , Adam Šulc (5 × G, Špitálská, Praha ) , teacher Stanislav Gottwald
  42. Czech špek 5: Špek vrací úder: Ondřej Švihnos , Štěpán Šípal (2 × G, Děčín )
  43. Fizika: Filip Neubauer , Alexandr El Tohami , Daniela Balážová , Daniel Janda , Tomáš Trita (5 × Akademické G, Praha ) , teacher Dana Trkovská
  44. Viktorovo filouši: Denisa Bruknerová , Tereza Hochmanová (2 × G Chotěboř ) , Tereza Voltrová , Johan Ježek , Jakub Kopčil (3 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  45. Rakeťáci ze Sokolské: Tomaš Názler , David Škrob , Šimon Skládaný , David Bárta , Matouš Pokorný (5 × SPŠ a VOŠT Brno )
  46. Merkur Venuše Země Mars: Petr Šach , Tomáš Podivínský , Jakub Novotný , Vít Chuchvalec , Michal Hejlek (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  47. Zlomci inteligence: Jan Kratochvíl , Petr Endrle , Markéta Olšovcová , Ondřej Budil (4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  48. Test Group: Adam Studený , Dan Caha , Adam Jeleček , Jan Eberl , Adam Bulíček (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  49. ChatGPTPROPremiumPlus++Ultra: Ondřej Vašátko , Martin Švanda , Zdeněk Bambas , Jáchym Pomahač (4 × G Opatov, Praha )
  50. Ježčata: Patrik Křupal , Josef Lezna , Karol Križan , Emil Nikola , Tomáš Řeřucha (5 × G dr. K. Polesného., Znojmo )
  51. \oint: Adam Džavoronok , Adam Harmanský , Ondrej Juhás , Dávid Jopek , Pavol Alexander Komloš (5 × G Poštová, Košice ) , teacher Eva Paňková
  52. miseria aeterna: Adrián Zámečník , Jakub Šimek , Jan Lepič , Tomáš Čapek (4 × G, Strakonice )
  53. Spešl útvar ilegálních úprav: Hana Žitňanská , Ivana Ferbasová (2 × Slovanské G, Olomouc ) , Lukáš Létal , Daniel Hostášek (2 × G J. Škody, Přerov )
  54. Chad GPT: Amir Akrami , Matyáš Pokorný , Maksymilian Iurchenko , Václav Tichavský , Štěpán Novák (5 × G Jana Nerudy, Praha ) , teacher Kamil Cinkraut
  55. Osmičky reloaded: Petr Martynek , Rudolf Kubik , Vladimír Šnajdr , Pavel Myrdacz , Ondřej Hykl (5 × G, Třinec ) , teacher Miroslava Babilonová
  56. Bulgur: Daniela Karpíšková , Filip Wintr , Ondřej Vainer , Jakub Klesa , Jan Mach (5 × Masarykovo G, Plzeň ) , teacher Petra Komprdová
  57. MMXXIII: Tomáš Kůrka , Jan Kos , Martin Grafoner (3 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
  58. VrakoSlav: Filip Hošek , Jan Doležil , Michal Záboj , Markéta Moravcová , Lukáš Bukověcký (5 × Masarykovo klasické G, Říčany ) , teacher Karolína Kundrátová
  59. Ortuťový barometer: Viliam Timko , Samuel Kerecman , Antónia Petruňová , Lukáš Mižák , Barbara Hreňová (5 × G, Ľ. Štúra, Michalovce ) , teacher Lýdia Čižmárová
  60. Na medicínu!: Martin Petráš , Tomáš Pazderka , David Tichý , Daniel Valenta , Martin Vebr (5 × G Mozartova, Pardubice )
  61. Pripečení Tigríci: Viliam Geffert , Damián Kalmár , Natália Čigašová , Barbora Čemanová , Michaela Vrábelová (5 × G Poštová, Košice ) , teacher Eva Paňková
  62. Famfulínci: Tomáš Kryl , Jakub Hájek , Vojtěch Vach , Jakub Ježek (4 × G B. Němcové, HK )
  63. Almukantarat: Bayan Gechev , Ilia Svetlinov Petrov (2 × Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Geo Kalfov , Yovo Yovchev , Simeon Doitchinov (3 × 1st Private Math. HS, Bulgaria ) , teacher Yavor Yordanov, Nikola Karavasilev
  64. PSHS Main Campus Team #23: Kiersten Gene Calubaquib , Benjamin Jacob , Harold Scott Chua , Caesar Lopez Jr. , Malks Mogen David (5 × PSHS - Main Campus, Philippines ) , teacher Ayn Hazel Manuel
  65. Os Capota Corsa: Seong Hwan Kang , Everton Albuquerque de Oliveira , Antônio Miguel Gonçalves Bezerra Júnior , Rafael Moreno Ribeiro , Gustavo Esteche Araújo (5 × Col Ari de Sá Cavalcante, Brazil ) , teacher Edney Melo Rodrigues
  66. BaBaBaVaaam: Filip Brada , Markéta Velková , Václav Klement , Štěpán Burian , Adam Dobrovolný (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  67. Hadron Masters ULO: Witold Klecha , Marek Rauchfleisz , Aleksander Barański , Jan Pieczywok , Bartosz Łakomy (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ) , teacher Krzysztof Tomasz Czarkowski
  68. TwentyTwo: Lalu Hadinata , Haidar Ramdhani , Muhammad Robbaanii (3 × SS HS 1 Praya, Indonesia ) , teacher Sri Haerani
  69. Bežična Struja: Ognjen Janković , Petar Krstić , Borislav Baroš , Đorđe Parojčić (4 × Matematička Gimnazija Beograd ) , teacher Jovica Milisavljević
  70. I MetalMeccanici: Jacopo Corsini , Francesco Carlomagno , Greta Pittau , Maurizio Polverari , Matilde Fatica (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) , teacher Stefano Masini
  71. Valcovnicy!: Jerzy Urban (Dulwich College, England ) , Jędrzej Kwinta , Stanisław Sawicki , Maciej Piętak (3 × V Liceum Og. im. A. Witkowskiego )
  72. satyyyyy: Vít Mach , Filip Taschner , Jan Telinger , Tobiáš Růžička , Filip Vaidiš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  73. The Kaldashians: Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania ) , Robert Stănescu , David Constantinescu , Miruna Neacşu , Vladimir George Necula (4 × ICHB, Liceul Teoretic Int. )
  74. CaminBaieti: Alexandru Momoiu , Rares Marinescu , Andrei-Darius Dragomir , Alexandru Iorga , Razvan-Gabriel Marcu (5 × ICHB, Liceul Teoretic Int. )
  75. EuPhOria: Elias Koschier (ERG Donaustadt ) , Michail Ognyanov (GO! Atheneum Tervuren )
  76. AlgeBROS: Tomáš Macholda , Jan Mareš , Šimon Basík , David Mendl , Miroslav Zíka (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
  77. Caseum et mel crustulum: Huy Dat Le , Daniel Kučera , František Farda , Petr Vitko , Jakub Kraus (5 × G Teplice ) , teacher Zdeněk Vácha
  78. Newton's APPle: Konstantin Malchev , Thomas Riedle , Carmen Engele , Vincent Willis , Jeremias Costa (5 × Bundesrealgymnasium Innsbruck )
  79. Teddy Troopers: Nikola Lakic , Anja Šušnjar , Vukašin Babić , Vuk Hip (4 × Matematička Gimnazija Beograd ) , Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH )
  80. Las pulgas atómicas: Teodora Marinova , Ivaylo Kamburov , Martin Lozanov , Viktor Velichkov , Ivan Gyulev (5 × American College Sofia )
  81. pV=nRT: Giordano Sorrentino , Simone Pellegrini , Tommaso Riggio , Marco Targia , Federico Ventura (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) , teacher Stefano Masini, Francesca Sartogo
  82. Čáslavská (j)elita: Martin Kubeš , Martin Špaček , David Svoboda , Jiří Zeman , Richard Weber (5 × G a SOŠP, Čáslav ) , teacher Jana Krejčíková
  83. Robert Bosch College: Anamária Šutková , Isabella Agus , Prometheus Wulf , Jil Moukarzel , Konstantin Iliev (5 × UWC Robert Bosch College, DE )
  84. Tři stateční: Jakub Vyskočil , Jiří Pavelek , Hana Kubínková (3 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  85. Löö õlu üle onu Ülo õe äia õla: Kristjan Erik Kahu , Mattias Timm Rast , Ralf Robert Paabo , Ander Pavlov (4 × HTG, Estonia ) , Maivo Sirelbu (Nõo Gymnasium, Estonia ) , teacher Oleg Košik
  86. Exupery Antimatter Squad: Vladislav Smirnov , Olita Zadorožnaja , Rehaf El Rekaby , Mariia Vasylets , Daniil Andriushchenko (5 × Exupéry Int. Sch., Latvia ) , teacher Sergejs Bratarcuks, Alina Jeremenko
  87. The Universe is Flat: Tobiáš Borsík , Ján Mederly , Timotej Šimkovič (3 × G Andreja Vrábla, Levice ) , Adam Kuny , Jakub Komenda (2 × G Jura Hronca, Bratislava )
  88. Kosy Kościuszki: Tymoteusz Żorański , Natalia Waśkiewicz , Dominika Pik , Wiktor Lewandowski , Wiktor Nowicki (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  89. Butsuri: Jiří Pavlíček , Štěpán Omelka , Radim Kopunec , Vojtěch Man , Libor Matula (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod ) , teacher Yveta Ančincová
  90. The Wave Riders: Daniel Paul Rotariu , Razvan Gabriel Agafitei , Antonia Balcu (3 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Ana Cirjea (CN "Constantin Diaconovici Loga" )
  91. Pytlíkovci: Michal Kolínek , Bobur Toshtemirov , Lukáš Brož , Kateřina Ulrich , Jakub Šimek (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) , teacher Jaroslav Pytlík
  92. SULTÁNISTÁN 2: Maxmilian Ladislav Skuda , Vojtěch Ochmanský (2 × G, Boskovice ) , Vojtěch Marek , Patrik Juřica , Lukáš Lejdar (3 × Biskupské G, Brno )
  93. Slimáčci: Dalibor Očenášek , Michal Mencl , Matyáš Pik , Petr Kovář , Daniela Dorušáková (5 × G Uničov ) , teacher Miroslav Komsa
  94. Matcha: Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ) , Barbora Růžičková (G, Moravská Třebová )
  95. Kubíčkovi Mazáci revival: Bohumil Zíka , Vojtěch Dvořák , Jan Forejt , Antonín Morava , Matyáš Petrák (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
Category

B

  1. Šamani: Adina Lajčíková , Anežka Rucká , Adéla Kudlíková , Jiří Lednický , Kateřina Plonková (5 × G O. Havlové, Ostrava ) , teacher Květoslava Siváková
  2. KIWI: Petr Jonák , Tomáš Ninger , Jakub Vlk , Matěj Dostál , Xiao Jie Gong (5 × G, Arabská, Praha ) , teacher Jana Urzová
  3. sqrt(-1): Lukáš Linhart , Martin Habrnál , Vojtěch Dvořák , Adam Lorenc , Magdaléna Jursová (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  4. Šarkaňe zos Humennoho: Klaudia Ľaľová , Filip Krempaský , Richard Porochnavý , Richard Čisľák , Tomáš Sukeľ (5 × G L. Svobodu, Humenné ) , teacher Slavomír Tuleja
  5. Medvědi od Kolína: Lucie Loskotová , David Macháček , Lukáš Hejsek , Michal Jára (4 × G, Písnická, Praha ) , teacher Julius Kolín
  6. Singularita: Štěpán Plass (G, Jihlava ) , teacher Tomáš Krásenský
  7. Ceresané: Jakub Svobodník , Vít Říha , Filip Neumann , Vojtěch Výtisk , Jan Dedek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  8. Kostky cukru: Bedřich Nehyba , Tereza Bauerová , Jan Utíkal , Klára Pechová (4 × G, Dačice ) , teacher Jakub Nemčik
  9. Beze jména: Marley Palatka , Eva Bínová , Daniel Krčál , Richard Kapralčík , Jan Laifr (5 × G Opatov, Praha ) , teacher Lidmila Krchová
  10. MNAU: Adam Zich , Martin Bekeč , Šimon Kováčik , Jozef Bachniček , Jakub Nagy (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , teacher Viktoria Kárászová
  11. Lubor nemá večer čas: Michal Stroff (G, Budějovická, Praha ) , Anežka Čechová , Adam Červenka , Anna Hronová , Richard Materna (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše ) , teacher Viktor Ježek
  12. Pozitrony: Matěj Holoubek , Ondřej Čejka , Jaroslav Bohatý , Jan Šerák , Jakub Štus (5 × G a SOŠP, Čáslav ) , teacher Jana Krejčíková
  13. Cuculcán: Kateřina Nedbalová , Anna Mikulenková , Tereza Košinová , Karolína Obermajerová , Anežka Březinová (5 × G, nám. TGM, Zlín )
  14. Krásný invariant: Patrik Štencel (Mendelovo G, Opava ) , Barbora Klusáková , Kryštof Kuča , Kateřina Dohnalová , Matouš Pokorný (4 × Biskupské G, Hradec Králové )
  15. micv: Matej Kundrík , Patrik Stercz , Erik Szmolniczky , Klaudia Sýkorová , Tomáš Vysoký (5 × G Poštová, Košice ) , teacher Eva Paňková
  16. Hoodciho svěřenci: Yahor Herashchanka , Matěj Bernat , Šimon Šťastný , Michaela Kočová , Matěj Hušek (5 × G, Turnov )
  17. TEAM UKP: Vojtěch Birkner , Denis Červenka , Matyáš Haas , Jakub Martinovský , Ondřej Maška (5 × Podkrušnohorské G, Most ) , teacher Hana Bretfeldová
  18. Kosmické kalkulačky: Adam Gryč , Adam Koiš , Martin Šebesta , Lucie Bucharová , Ondřej Novotný (5 × G, Kolín )
  19. Gymka: Čeněk Mokrý , Petr Roth , Tomáš čech , Barbora Jursíková , Martin Novotný (5 × G, Kadaň ) , teacher Zdena Tropková
  20. 3,1415926535: Matúš Bagin , Marek Majerik , Jakub Lubušký , Dávid Drobný , Uršuľa Mária Kossaczká (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , teacher Štefan Horvát
  21. Muon: David Dvořák (PORG, Praha )
  22. Vidění: Ondřej Sedláček , Matúš Púll , Jiří Cihelka , Michal Bernat , Daniel Culliver (5 × G Christiana Dopplera, Praha ) , teacher Štěpánka Jirošová
  23. PΣM: Petra Mrázková (G, Omská, Praha )
  24. Konstantní Géniové: Daniela Bazalová , Kryštof Podlešák , Jan Pecha , Jan Král , Jakub Šerý (5 × Katolické gymnázium Třebíč ) , teacher Andrea Biskupová
  25. Fyzikanci: Matouš Janda (G, U Balvanu, Jablonec n. N. ) , Eva Marie Hujerová , Matěj Marek , Jindřiška Holová , Marek Fejtek (4 × Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
  26. Štaflík jede pro bagetku: Jan Klír , Tadeáš Frolda , Matěj Zdvořilý (3 × G B. Hrabala ) , teacher Radka Mlázovská
  27. SUPERMAX8: Daniel Javůrek (SOU strojírenské Mladá Boleslav ) , Matěj Pavelc , Matěj Choutka , Tomáš Typlt , Viktor Čechotovský (4 × G, Nová Paka )
  28. Azbest: David Theodor Nimrichtr , Dominik Wsól , Daniel Klein , Daniel Drábek , Vojtěch Plecháček (5 × G Dašická, Pardubice ) , teacher Petr Zvolánek
  29. π-ráti: David Moškoř , Dalibor Englisch , Barbora Kosťová , Ondřej Kučera , Matěj Neckář (5 × SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava ) , teacher Jakub Hubáček
  30. Ústav Českolipská: Erik Sabol , Jáchym Hanáček , Vojtěch Jančura (3 × G, Českolipská, Praha )
  31. Šutráci: Jakub Šnajdr , Radovan Lev (2 × G F. Palackého, Val. Mez. ) , teacher Bronislav Zachrdla
  32. Trolada: Jonas Šimek , Michal Houba , Matyáš Cihelka , Lukáš Brousil (4 × G Botičská, Praha )
  33. Pies Schrödingera: Hanna Klus , Adam Szczotka , Marie Brychová , Jan Ježowicz , Agáta Kotková (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , teacher Tomáš Cienciala
  34. Šustkův paradox: Matouš Pavlovský-Fiala , Marek Pučejdl , Roman Němec , Václav Krásnický , Ondřej Kočka (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice ) , teacher Petr Janáček
  35. *Tým Kozel*: František Jakub Sklář , Vlastimil Hošek , Adam Větrovský , Richard Konzal , Václav Toufar (5 × G, Česká, České Budějovice ) , teacher Jaroslava Petřeková
  36. Keine Ahnung: Martin Zuzek , Michal Friml , Julie Matulová , Štěpán Fröde , Benedikt Hlaváček (5 × G Dobruška )
  37. SUPERMAX9: Tobias Škvor , Adéla Tauchmanová , Kryštof Vitvar (3 × G, Nová Paka ) , Matěj Michl (SPŠE V Úžlabině )
  38. Never Gonna Give Lubor Up: Jakub Savula , Hubert Štěpánek , Jáchym Předota , Kateřina Kozáková (4 × G Jírovcova, České Budějovice ) , Vladimíra Jiříčková (G J. Vrchlického, Klatovy )
  39. 314KAČU: Kryštof Kadeřávek , Michal Květoň , David Křístek , Vojtěch Křístek , Tobiáš Junek (5 × G J. Heyrovského, Praha ) , teacher Jana Martínková
  40. Zpackalův trojúhelník: Monika Drexlerová , Ladislav Vávra , David Něnička (3 × G, Rožnov pod Radhoštěm ) , Václav Vinkler (Wichterlovo G, Ostrava )
  41. Smysl nedává život: Dominik Šádek , Lukáš Poul , Lukáš Hronovský , Daniel Klimt , Anna Kolinská (5 × G B. Němcové, HK )
  42. Malí Yardi: Lukáš Tabery , Vojtěch Kaláb , David Vychodil , Adam Kalvoda , Ondřej Matoušek (5 × Cyrilometodějské G, Prostějov ) , teacher Jaroslav Hádr
  43. Zákon zachování hlouposti: Petr Brettschneider (G, Dukelská, Bruntál ) , Radek Truhlář , Veronika Plevná , Alfred Khynych , Miroslava Plevná (4 × G, Cheb )
  44. GML: Berenika Zemanová , Jan Račanský , Jakub Genčur , Aneta Skaláková , Sebastian Matoušek (5 × G Matyáše Lercha, Brno ) , teacher Štěpánka Ošmerová
  45. Nemáte tam nejednu chybu: Klára Válková , Helena Boušová , Tadeáš Jirák , Lenka Weisová , Anežka Hozáková (5 × G Teplice ) , teacher Zdeněk Vácha
  46. Rizz academy: Jakub Müller , Dávid Kepič , Ladislav Antoži , Adrián Mikolaj , Jakub Blišťan (5 × G Alejová, Košice )
  47. PetrGlozar: David Peterka , Petr Glozar , Michal Dvořáček , Lucie Vičarová , Vilém Faja (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  48. rat/s: Barbora Kopnická , Zuzana Skokanová , Kristína Krišková , Terézia Stanová , Johana Kačurová (5 × Evanjelické G JAK, Košice ) , teacher Eva Lejková
  49. MG4: David Němec , Šimon Stehlík , Tomáš Rajchman , Matyáš Matta , Eduard Plic (5 × Masarykovo G, Plzeň ) , teacher Petra Komprdová
  50. Hranolky: Jakub Zajíc , Pavel Vítek , Anežka Lepíková (3 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  51. Mlátiči: František Gardian , Jakub Buzalka , Bruno Osrman (3 × G, Považská Bystrica ) , Jakub Nemček , Zuzana Funková (2 × G Jura Hronca, Bratislava )
  52. Smontoš 2.0: Petra Navrátilová , Beata Skoumalová , Jiří Železný , Zdeněk Chlup , Šimon Růžička (5 × G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo )
  53. Dutohlavci: Martin Rypl , Zdeněk Chval , Matěj Nejedlý , Alexandr Štiller , Matěj Ševčík (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
  54. FUGEES: Adéla Houdková , Barbora Jansová , Vojtěch Hladík , Dalibor Kolář , Matěj Částek (5 × G, Kadaň ) , teacher Zdena Tropková
  55. Tofu: Jan Kupský , Kryštof Redl , Ondřej Vlk , Kryštof Hron , Adéla Kosková (5 × Doctrina-Podještědské gymnázium ) , teacher Vladimíra Erhartová
  56. Pan u stolu: Jakub Šafařík , Jan Holuša , Adam Zezulka , Miroslav Slezák , Adam Walder (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) , teacher Lenka Hořenková Kucosová
  57. Dualismus: Taylan Algan , Jülide Algan (2 × BG Schwechat ) , Lukas Gabriel (Albertus Magnus Gymnasium )
  58. Třebíčští patrioti: Nina Štefanovičová , Nela Cahová , Jiří Tesař , Monika Andrášová , Šimon Švec (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  59. Pipi třebovští jednorožci: Viktor Adámek , Josef Blažek , Martin Kalista , Monika Filipová , Kateřina Krajová (5 × G, Ústí nad Orlicí ) , teacher Radovan Růžička
  60. GyBon: Jan Zrůst , Matěj Ira , Tereza Lichtenbergová , Lukáš Maxa , Alia Achmetžanová (5 × G Botičská, Praha ) , teacher Michaela Králová
  61. Kvarky-GYMCL: Marie Šolínová , Adam Špindler , Lukáš Motlík , Barbora Lazorová , Vojtěch Kašpar (5 × G, Česká Lípa ) , teacher Monika Váňová
  62. Jatka: Marek Plachý , Anežka Červinková , Maya Beránková , Bui Do Khoa (4 × G, Jateční, Ústí nad Labem ) , Oliver Aigerman (SPŠ Ústí nad Labem ) , teacher Václav Kessler
  63. Power of Phi: Harshin Posina (FIITJEE, Madhapur, India ) , Animesh Pradhan , Archit Hari , Aditya . , Tarpan Ghosh (4 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India ) , teacher Neeraj Jain
  64. Quarter Quarks: Paweł Osmański , Hubert Pochłopień , Hubert Zientara , Tymoteusz Dziełak , Marek Malicki (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland ) , teacher Maciej Wiśniewski
  65. Nicandru & Co: Andrei Dumitru (Col. Național "Ioniță Asan", ROU )
  66. BiQ Brainz: Miroslav Škorík , Christián Gluštík , Jozef Strapec (3 × SPŠIT Ignáca Gessaya )
  67. PVGŠ: Lukáš Vacek , Ondřej Šedivý , Alice Schimmerová , Jakub Sikora , Jana Kalvodová (5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
  68. Atmostas Baltija: Augustas Rinkevičius , Tomas Babelis (2 × Vilniaus jezuitu gimnazija ) , Karl-Andres Parts , Saskia Põldmaa , Mihkel Rannut (3 × Tallinna Reaalkool, Estonia ) , teacher Peeter Aleksander Randla
  69. jesiotry: Klara Nina Bukrewicz , Jakub Mendel , Mateusz Wdowiak , Jacek Obiała (4 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ) , teacher Krzysztof Tomasz Czarkowski
  70. Růžoví poníci: Filip Varga , Jan Kousek , Vilém Pail , David Gross , Arsen Zhaxybekov (5 × G, Mostecká, Chomutov )
  71. Imaginární jednotky: Jakub Štepo , Tomáš Kratochvíl , Tung Anh Nguyen , Sebastian Rataj , Jakub Týc (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
  72. Posterity: Sofiia Lipkevych , Anna Kateryna Nadvirna , Volodymyr Melnyk (3 × Radekhiv s. s., Ukraine ) , teacher Andrii Dolaichuk
  73. Písmenková polívka MV: Jaromír Čudek , Filip Rada , Julie Křížková , Julie Válková , Jakub Šnajdr (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) , teacher Lenka Hořenková Kucosová
  74. Unavené atomy: Jakub Veselý , Barbora Skaláková , Marek Tlapák , Jakub Stiburek , Anna Zrucká (5 × G a SOŠP, Čáslav ) , teacher Jana Krejčíková
  75. Pazderovi bojovníci: Adam Černý , Kateřina Málková , Vanda Sedláčková , Kateřina Vomelová (4 × G Ústavní, Praha ) , teacher Stanislav Pazdera
Category

C

  1. Učitelé: Benjamín Kříž , Matěj Rajdl , Johanka Jeránková , Michal Hamerník , Filip Rosický (5 × G J. Barranda, Beroun ) , teacher Miriam Šimralová
  2. GymKom-1: Šimon Brožek , Arsenij Kosarchuk , Petr Bocek , Valérie Ministrová , Natálie Díková (5 × G Komenského, Havířov ) , teacher Monika Bouchalová
  3. Majstri svetla: Alžbeta Nagyová , Lukáš Kocman , Štefan Jankovič , Martin Kuťka , Veronika Hamajová (5 × G A. Bernoláka, Senec ) , teacher Martina Fremalová, Mária Morvayová
  4. Někdy platí: Anna Bydžovská , Nela Lipavská , David Vrzáň , Lucie Martinková (4 × G B. Němcové, HK )
  5. PLACKI ZE SZPYRKÓM: Marek Szymeczek , Mikołaj Białoń , Filip Böhm , Bořek Pniok (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov ) , teacher Tomáš Cienciala
  6. JOSEF: Martin Bárta , Klára Kepková , Adam Potočňák , Šimon Potočňák , Mikuláš Popel (5 × G, Plasy )
  7. Maňasova sekta: Vilém Charbut , Lukáš Navara , Jakub Vávra , Jiří Lorenc , Šimon Bartoš (5 × G, Uherské Hradiště ) , teacher Martin Maňas
  8. TRH - HPc: David Stranava , Danila Anikin , Matous Vondrak , Lukas Skalka , Adam Hladik (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  9. Uctívači MV: Petr Němec , Filip Jarolím , Vít Kaděra , Marco Kormaník , Michal Matoušek (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) , teacher Michal Vavroš
  10. Sleeping Dogs: František Štěpánek , Tomáš Bourek , Jan Kodeš , Štěpán Procházka , Daniel Čech (5 × G J. Heyrovského, Praha ) , teacher Jana Martínková
  11. Tondovi chábři: Filip Mádl , Lukáš Komín , Andrej Macek , Viola Humlová , Ondřej Šimonek (5 × G Opatov, Praha ) , teacher Antonín Bohata
  12. Podle Terčina měření se g = 10: Radek Roub , Jan Křivský , Zbyněk Makovský , Tereza Nejezchlebová , Martin Vlček (5 × G Dašická, Pardubice ) , teacher Daniel Žák
  13. Korandering: Jakub Busínský , Vojtěch Pejša , Matouš Vančata , Jáchym Beran , Miroslav Mládek (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor ) , teacher Petr Koranda
  14. Toustíci: Ema Čekalová , Richard Voců , Hana Bartáková , Anna Kutinová , Filip Vondrášek (5 × G, Budějovická, Praha )
  15. Klub Přátel Inženýra Zachrdly: Pavel Kučera , Jáchym Frydrych , Daniel Sváček , Tobiáš Pupík , Nikolas Kubín (5 × G F. Palackého, Val. Mez. ) , teacher Bronislav Zachrdla
  16. Budoucnost národa: Lukáš Vymyslický , Josef Rabas , Maxim Hlovačevský , Ondřej Kupilík , Adam Kazberuk (5 × G, Mostecká, Chomutov ) , teacher Mirjam Civínová
  17. Naprostá nicota: Radim Gabriel , Ondřej Tabášek , Eva Knápková , Martin Doležal , Adam Strážnický (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , teacher Lenka Plachtová
  18. Truhlíci: Lubomír Bulej , Galiana Damyanova , Lukáš Procházka , Natálie Hejdová , Michal Kratochvíl (5 × G, Kadaň ) , teacher Zdena Tropková
  19. Broumováci: Agnes Bednaříková (G, Bučovice ) , Jana Bartoňová , Michal Kuba , Klára Dostálová , Petr Jirásek (4 × G, Broumov ) , teacher Barbora Hnyková
  20. Kessler je bůh fyziky: Oliver Léonard , Jan Morvay , Natálie Kamenická , David Nedvěd , Martin Antoško (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem ) , teacher Václav Kessler
  21. Pasivní příjem: Jonáš Filouš , Marek Hock , Adam Kubín , Matěj Kakáč , Dominika Horáčková (5 × G, Boskovice ) , teacher Stanislav Sedláček
  22. Schrödingerův quintet: Linda Tománková , Jakub Šrámek , Jakub Mynář , Denisa Rosenbergová , Vilém Pernica (5 × G, Boskovice ) , teacher Stanislav Sedláček
  23. Slovanští fyzikové: Tomáš Ferbas , David Alex Čech , Alexander Spálený , Martin Otyepka , David Knill (5 × Slovanské G, Olomouc ) , teacher Petra Martišková
  24. γ-butyrolakton: Ondřej Novák , Richard Česnek , Alexander Fišera , Danylo Mostipanenko , Jiří Herman (5 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. ) , teacher Eva Kospachová
  25. AI: David Vedral , Michal Sykáček , Ondřej Bajzík , Martin Vencl (4 × G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec ) , teacher Adéla Fáberová
  26. Krásavci: Jan Vít , Lenka Milichovská , Sandra Soukup , Adam Nešpor , Ondřej Bulant (5 × G, Jihlava ) , teacher Tomáš Krásenský
  27. Žabanti: Jan Činčera , Zuzana Kvapilová , Karolína Kunášková , Jan Beránek , Norika Nebusová (5 × G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec ) , teacher Adéla Fáberová
  28. Arcig: Veronika Menšíková , Marie Horáková , Tomáš Mácha , Ondřej Lesák , Dominik Vančura (5 × Arcibiskupské G, Praha ) , teacher Jiřina Cvachová
  29. Bráník Clique B: Ondřej Šimek , Filip Kraus , Bonifác Smíšek , Tomáš Poskočil (4 × G Legionářů, Příbram ) , teacher Karel Heřman
  30. Táborská průmka jede !: Jakub Javorský , Vojtěch Popelka , Jiří Maršík , Nicolas Bělohoubek , Pavel Havránek (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor ) , teacher Petr Koranda
  31. MaFyN: Jan Vacek , Matěj Šedý , Jonáš Poustka , Antonín Vinkler , Rostislav Prášek (5 × G, Havlíčkův Brod ) , teacher Václav Vydlák
  32. Fór je v tom ...: Kristína Beňačková , Emma Floreková , Norbert Česár , Filip Bujdák , Rudolf Kašparovský (5 × G Párovská, Nitra ) , teacher Miloš Bíro
  33. KATIONTKY: Daniel Rýpar , Tomáš Řezníček , Valérie Matulová , Martin Sladčík , Tomáš Šmíd (5 × SPŠ chemická, Ostrava ) , teacher Renata Milerová, Jaroslava Šotolová
  34. Morbin time: Martin Smítka , Marek Došek , Matyas Mydlo , Soňa Kotuliaková , Nela Bartoníčková (5 × G Matyáše Lercha, Brno ) , teacher Štěpánka Ošmerová
  35. PIVaři: Filip Obadal , Martin Smažík , Johanna Tietjenová , Adina Holanová (4 × G, Na Zatlance, Praha )
  36. Betta team: Jan Flajšar , Matouš Mišta , Nikolas Pippal , David Alois Bureš (4 × G, Olomouc-Hejčín ) , Jakub Drábek (Slovanské G, Olomouc ) , teacher Šárka Richterková
  37. Oravská sedlač: Kamila Pienčáková , Samuel Polák , Jozef Smolár , Adam Novák , Ema Gelčínska (5 × G A. Bernoláka, Námestovo ) , teacher Stanislav Kozak
  38. Syntax Error: Martin Zich , Hana Kalábová , Matej Bachniček , Andrej Kristián Šimo , Pavol Pajtík (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , teacher Viktoria Kárászová
  39. ~Draci v práci~: Filip Černý , Vojtěch Janáček , Adam Kolačný , Adam Pustka , Ondřej Menzel (5 × G F. X. Šaldy, Liberec ) , teacher Ondřej Kohout
  40. Tvoje Máma: Daniela Strnadová , Nella Čvančarová , Pavla Kastnerová , Magdalena Hybnerová (4 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  41. Segfault: Vladimír Slanina , Lukáš Jacko , Tomáš Kubrický , Adam Ilčík , Filip Krokavec (5 × G Poštová, Košice ) , teacher Eva Paňková
  42. Gymik: Karel Altman , Jan Nevečeřal , Matěj Zahrádka , David Kraus , Matěj Hromada (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) , teacher Ivana Šafránková
  43. STRDLICE: Ondřej Skála , Matěj Hošek , Tadeáš Těhan , Stela Srpová , Lada Srpová (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , teacher Lenka Plachtová
  44. Quantové Hrdličky: Václav Kotyza , Matyáš Beran , Veronika Zukalová , Radek Černý (4 × G dr. A. Hrdličky, Humpolec ) , teacher Jan Kubíček
  45. Asociace spokojených studentů: Martin Podležák , Vít Jurenka , David Galiazzo , Jan Fanta , Matěj Bican (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha ) , teacher Daniel Kouba
  46. Amazonské Anakondy: Jakub Richter , Filip Tichý , Šimon Schwarz , Šimon Kučera , Jakub Kubica (5 × G F. Hajdy, Ostrava ) , teacher Pavel Kolašín
  47. Fyzicrew: Luboš Vlásek , Jindřich Havránek , Matyáš Bartoš , Vojta Černý , Jan Maňhal (5 × G a SOŠE, Sedlčany )
  48. The Black Holes: Jiří Polis , Oliver Vaverka , Jiří Kolář , Kristýna Loníčková (4 × G, Olomouc-Hejčín ) , teacher Šárka Richterková
  49. Pí=e=3: Jan Martin Macháček , Vít Černík , Jan Gregor Brückmann , Štěpán Hořenek , Jakub Mršťák (5 × Wichterlovo G, Ostrava ) , teacher Lenka Hořenková Kucosová
  50. ωlul: Lukáš Franta , Daniel Švaňa , Petr Smejkal , Jan Tichon , Jindřich Heissiger (5 × G Christiana Dopplera, Praha ) , teacher Josef Pavel
  51. Kdo maže, ten jede: Jakub Korec , Petr Pliska , David Košata , Jakub Škaloud , Hana Malečková (5 × G Opatov, Praha )
  52. Búšiči: Timotej Bezák , Timur Kotulič , Adam Kišac , Martin Lipka , Alfred Brix (5 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , teacher Viktoria Kárászová
  53. Lexusovci: Lucie Nejedlá , Daniel Trubák , Václav Gärtner , Tomáš Kotrla , Štěpán Dobřemysl (5 × G J. Barranda, Beroun ) , teacher Miriam Šimralová
  54. Súčania: Matej Horňák , Daniel Mitana , Lea Martáková , Jonáš Tehlár , Dominik Brodanský (5 × Súkr. gymn. Futurum, Trenčín ) , teacher Mária Kubričanová
  55. Gnómóni: Lukáš Michalik , Elen Prokešová , Vojtěch Hoffman , Jan Sikora , Rozálie Chovancová (5 × OPEN GATE Říčany ) , teacher Michal Roskot
  56. Premium Chlebíčky: Adam Šlajer (Smíchovská SPŠ Praha 5 ) , Huy Ngoc Vu , Nina Tjunikovová , Zuzana Bednárová , Štěpán Heicl (4 × G Stříbro )
  57. Kerbalové: Jakub Sklenář , Ester Kocourková , Samuel Šalata , Mykhailo Degtyar , Jan Plecitý (5 × G Jana Nerudy, Praha ) , teacher Kamil Cinkraut
  58. Isaac's Kids: Simona Studená , Erika Sládková , Petra Böhmová , Renata Láníková , Veronika Betková (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  59. FII.AT: Mária Mederlyová , Samuel Kvačka , Jakub Kvačka , Patrik Prítrský , Jakub Kovaľ (5 × G Grösslingová, Bratislava ) , teacher Štefan Horvát
  60. Team Noname: Daniel Hasch , Jan Plachý , Matěj Hopian , František Moc , Anna Dyntarová (5 × G, Plasy ) , teacher Jaroslava Domabylová
  61. -1/12 Forever: Jan Toman , Miroslav Holeček , Vladimír Tureček , Michal Helma , Jiří Kňourek (5 × Masarykovo G, Plzeň ) , teacher Petra Komprdová
  62. Nehynoucí sláma: Šimon Jaroš (G, Brno-Řečkovice ) , Jakub Hlavenka , Ondřej Marek , Lukas Turner (3 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  63. GJN: Filip Koča , Jan Šťovíček , Pavel Šnajdr , Richard Všetečka , Matěj Čermín (5 × G Jana Nerudy, Praha ) , teacher Kamil Cinkraut
  64. Absolutní nuly: Zdeno Sekerák , Dominik Lončák , Michal Branda , Jan Wawrzyczek , Adam Thomas Mezera (5 × G Dašická, Pardubice ) , teacher Petr Zvolánek
  65. Vydlácy: René Dušek , Jiří Němeček , Klára Máslová , Pavel Pražák , Barbora Pomikálková (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice ) , teacher Jiří Holubička
  66. Bakalářská 5°: Jakub Učík , Adam Bretšnajder , Zdeněk Kos , Oliver Kodyš , Simona Laňková (5 × G Z. Wintra, Rakovník ) , teacher Vojtěch Delong
  67. Bez práce nejsou koláče: Lukáš Tichý , Jan Svoboda , Michal Hurník , Jakub Laštovka , Klaudie Hanušová (5 × G Opatov, Praha ) , teacher Markéta Ničová
  68. 10!: Matyáš Zvěřina , Adam Šintal , Jan Vokněr , Jindřich Urban , Ondřej Dušek (5 × G, Benešov ) , teacher Jana Svachova
  69. BOMBY: Magdalena Adamcová , Kateřina Mohačová , Jan Řeha , Petra Žáčková , Filip Urban (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  70. 3 Newtonovi zákony: David Edwards (SPŠ na Proseku Praha 9 ) , Tereza Kyselová (G, Nová Paka )
  71. Bombardatori di nuclei: Roberto Franchin , Yilun Liu , Alberto Quondam , Viola Masini , Leonardo Basso (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) , teacher Stefano Masini
  72. Jungle diff: Jan Theodor Hrdý , Michaela Kadlčková , Jiří Preč , Jan Ševeček , Matěj Trtek (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod ) , teacher Yveta Ančincová
  73. Principle of the longest time: Jindřich Anderle , Vojtěch Kubrycht (2 × G, Budějovická, Praha )
  74. Heisenberg: Martin Proška , Matěj Hejzlar , Jan Svoboda , Adam Beránek , Kryštof Huleš (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha ) , teacher Daniel Kouba
  75. i gattini di Schrödinger: Giulio Vertucci , Gabriel Baesu , Guglielmo Uva , Gabriele Savarese La Rosa , Lorenzo Borri (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma ) , teacher Stefano Masini
  76. Ti, co skončí na Hnojárně: Vít Stružka , Vit Vycudilik , Ondřej Sedláček , Václav Jiřišta , Vilém Hurt (5 × Gymnázium Oty Pavla, Praha )
  77. Voda svätého Ignácka: David Dusík , Katarína Macková , Michaela Martinisková , Rebecca Tunegová , Sabína Matláková (5 × Súkr. gymn. Futurum, Trenčín ) , teacher Dominika Špániková
  78. GAH Boskovice: Tereza Šabrňáková , Sára Hartlová , Lucie Fadrná , Simona Pešková , Klára Plchová (5 × G, Boskovice ) , teacher Stanislav Sedláček
  79. Radioactive pomegranates: Matěj Ševčík , Oliver Misiarz , Ondřej Seibert (3 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , Viktor Komárek , Ondřej Štábl (2 × SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  80. Čitatel: Vojtěch Novosád (G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec ) , teacher Adéla Fáberová
  81. Coriolis: Mateo Rodríguez Castelló , Juan Sanchez-Bonilla Martinez , Ricardo García Almeida , Ignacio Bravo Marqueño , Iñaki Ambres Garrido (5 × Col. Retamar, Spain ) , teacher José Francisco Romero García
  82. Malstrøm: Luis Torre de Silva Valera , Samuel Cubells Mocholí , Santiago de Areilza Salgado , Alejandro García Almeida , Fernando Rodas Chiclana (5 × Col. Retamar, Spain ) , teacher José Francisco Romero García
  83. Toyotovci: Vojtěch Kopačka , Barbora Nová , Tomáš Souček , Matěj Friedel , Adam Pavol Kmiť (5 × G J. Barranda, Beroun ) , teacher Miriam Šimralová
  84. Big Pí Pí: Jan Havel , Jaroslav Plachý , Vojtěch Hakr , Liliana Švarcová , Kristyna Kuhnova (5 × G, Plasy )
  85. Quality over quantity: Miroslav Pajger (Bilingválne G, Sučany )