Competition results

#
Team
Points
Rank total
1.
The Kaldashians
200
1.
Vlad-Ștefan Oros, (Liceul Teoretic GM, Romania ) Cristiana Andreea Murgoci, Vladimir George Necula, Mihnea Buțiurcă, Robert Stănescu (4 × ICHB, Liceul Teoretic Int. )
2.
BezFantazie
169
2.
Adam Krška, (G, Mikulov ) Veronika Bartáková, Tomáš Patsch, Hynek Jakeš, Šimon Bláha (4 × Slovanské G, Olomouc )
3.
Fazekas12B_HU
152
4.
Vilmos Turányi, Bendegúz Takács, Milán Szabó, József Gurzó, Ferenc Radvánszki (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
4.
Tvoje Máma
133
5.
Matouš Šafránek, Nikita Ustinov, Petr Dosedla, Lukáš Veškrna, Vojtěch Votruba (5 × G Jana Keplera, Praha )
5.
GCHD I
131
6.
Martin Černík, Kryštof Matějka, Jan Marhoul, Karel Stehlík, Filip Bitzan (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
6.
\oint
127
7.
Adam Džavoronok, Martin Kliment, Filip Brutovský, Matúš Vysoký, Adam Garafa (5 × G Poštová, Košice )
7.
Neutrina
115
8.
Tomáš Nevrlka, Vojtěch Stránský, Anna Hronová, Adam Červenka, Zdeněk Pezlar (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
8.
(J)elita z Dašáku
111
10.
Jakub Ferenčík, Vojtěch Váňa, Petra Sankotová, Daniela Vašíčková, Marek Bílek (5 × G Dašická, Pardubice )
9.
Quantumplaters
109
12.
Alex Fowler, Alex Kerr, Hana Iza Kim, Adithya Kunigiri, Ranran Wei (5 × Loughborough Schools Foundation )
10.
Ústavka Dream Team
109
11.
Robert Jaworski, Tamás Varga, Michal Surjomartono, Jan Mackovčák, Vojtěch Paleta (5 × G Ústavní, Praha )
11.
FT Zoufalci
108
13.
Tadeáš Tkadlec, Jan Ptáček, Martin Mlejnecký, Tobiáš Vasiljev, Václav Výborný (5 × G, Špitálská, Praha )
12.
1 židle Ω cendal
106
14.
Ondřej Jamelský, Veronika Plevná, Miroslava Plevná, Radek Truhlář, Phuong Uyen Le (5 × G, Cheb )
13.
Quantum Limes
104
16.
Daniel Skýpala, Matouš Mišta, Štěpán Filipčík, Ondřej Grohmann, Jiří Kvapil (5 × G, Olomouc-Hejčín )
14.
Fyzikální Divize Týmu Mt. Down
103
17.
Šimon Skoumal, Otakar Kořínek, Kryštof Latka, Oliver Janoušek, Matěj Macek (5 × Nový PORG, Praha )
15.
masivacky rotovator
100
18.
Anamária Šutková, Matej Zigo, Matúš Hladký, Stanislav Bezák, Tomáš Zatroch (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
16.
Fyziklátiči
95
20.
Jakub Pelc, Ondřej Dolejš, Stanislav Sadílek, Lukáš Jůza, Jonáš Vacek (5 × G, Benešov )
17.
Sigma team
95
19.
Oskar Martiňák, Lukáš Výtisk, Lukáš Staník, Sebastian Busch, Eliáš Bencúr (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
18.
One to Infinity
90
22.
Gonzalo Sastre Marcos, Alvaro Salazar Vega, Marcos Bautista Sánchez, Javier Sanz-Pastor González-Fierro, Manuel Martín-Oar Faustmann (5 × Col. Retamar, Spain )
19.
e=π=sqrt(g)=3
89
25.
Vojtěch Klapetek, Josef Šikula, Jan Pijáček, Julie Přibylová (4 × Biskupské G, Brno )
20.
Quarter Quarks
86
27.
Michał Krajewski, Paweł Osmański, Dominika Pik, Hubert Pochłopień, Jakub Szumiński (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
21.
ULO Bees
86
28.
Mikołaj Koziełł, Franciszek Białkowski, Igor Piotrowiak, Igor Rybka, Adam Kubiak (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
22.
Gjarkovci
84
30.
Dávid Brodňanský, Matej Korž, Martin Fedorko, Matúš Klimko, Paulína Dujavová (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
23.
Sitzpinkler
82
32.
David Neradílek, Matyáš Zavadil, Jakub Horák, Jakub Duda, Tudor Alexandru Stoican (5 × G Matyáše Lercha, Brno )
24.
Li-Pol
80
34.
Tomáš Heblt, Vojtěch Juza, (2 × G, Litomyšl ) Michal Mrkos, Aleš Jílek, Jakub Andrlík (3 × G, Polička )
25.
R=8+(π/10)
77
37.
Adam Jelínek, Marie Jankolová, Kryštof Marek Votava, Aristotelis Ignatidis, Filip Šebek (5 × G Botičská, Praha )
26.
Asymetrický kruhový objezd
76
38.
Albert Havlíček, Vladan Trhlík, Benedikt Janda, Oldřich Kohoutek, Bohumil Kulvejt (5 × G, Sokolov )
27.
S.U.S. (snad úspěšní studenti)
74
42.
Ondřej Bureš, Václav Němeček, Ondřej Šádek, Matěj Novotný, Ondřej Kulhánek (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice )
28.
S cívkou jako s dívkou
73
44.
Tomáš Brablec, Jakub Kratochvíl, Dominik Havelka, (3 × G, Boskovice ) Josef Rabas (G, Mostecká, Chomutov )
29.
Lubor is love, Lubor is life
73
45.
David Chudožilov, (Reálné G a ZŠ, Prostějov ) Vladimíra Jiříčková, Xuan My Le, Karolína Kukul’ová, Marek Seltenhofer (4 × G J. Vrchlického, Klatovy )
30.
Gimpel
72
48.
Zuzana Lisztwanová, Wiktor Macura, Daniel Brzuchanski, Matyáš Veselý, Weronika Oborná (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
31.
Růžoví poníci
70
51.
Roman Fiala, Filip Varga, Aleš Tanglmajer, Tobiáš Kuchař, Ondřej Walz (5 × G, Mostecká, Chomutov )
32.
Fyzikální Fiesta III
69
56.
Filip Šlesinger, Lea Fleischmannová, Klaudie Tauchmanová, František Procházka (4 × G, Omská, Praha )
33.
RoboPalach
69
55.
Jan Čemus, Jan Hlavsa, Karel Chaloupka, Daniel Mencl, Vít Novotný (5 × G J. Palacha, Mělník )
34.
Náš Název Se Do 30ZnakůNevleze
68
59.
Radomír Mielec, Josef Knápek, Adéla Šařecová, Matyáš Poledník, Radim Jalůvka (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
35.
Hranatej strejda
67
61.
Ondřej Vitula, Vojtěch Vařecha, Martin Novotný, Tomáš Keprt (4 × G Tišnov )
36.
Rozlučka se svobodou
66
64.
Martin Beckovský, Hana Rusinová, Rostislav Vrána, Vojtěch Smola, Edita Pipreková (5 × G Komenského, Havířov )
37.
Bezva pětka
66
66.
Martin Červený, Ladislav Nagy, Jakub Kružberský, Václav Bauer, Lukáš Kotek (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
38.
The Cat Is Dead
66
65.
Lukáš Chládek, Nicolas Mlynek, Oliver Pfannenstiel, Jakub Surga, Šimon Hájek (5 × Park Lane International Sch. )
39.
FysIQs
66
62.
Lucie Klímová, Jan Pánek, Jan Špaček, Kryštof Průša, Jiří Kantor (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
40.
Společenstvo tabulek končí
65
68.
Antonín Kubík, Vít Salava, Daniel Franc, Matyáš Tvrzník, Šimon Kala (5 × G, Roudnice nad Labem )
41.
Šviháci lázeňští
65
69.
František Vokáč, Daniel Obozov, Jaroslav Cempírek, Vojtěch Vincíbr, Martin Vopravil (5 × První české G, Karlovy Vary )
42.
Lopatov
61
72.
Martin Šimša, Tomáš Kovářík, Marko Matoničkin, Martina Moravcová, Tomáš Kuzma (5 × G Opatov, Praha )
43.
Fyzorožci
57
73.
Aleš Manuel Papáček, Martin Havelka, Jan Prokeš, Terka Janečková, Dana Krynická (5 × G, Třeboň )
44.
DOVJ²=1
56
75.
Jan Mazák, Ondřej Hrubý, Veronika Kindlová, David Staněk, Jáchym Seidenglanz (5 × G, Šumperk )
45.
γ-butyrolakton
45
87.
Jan Černohorský, Šimon Šustek, Ondřej Machota, Soňa Černá, Richard Česnek (5 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. )
46.
Syntax ERROR
43
89.
Adéla Průchová, Petr Dolének, David Matějček, Jan Suchý, Martin Hemza (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
47.
Pět prozíravých pětihlavů 2.0
43
90.
Jakub Mikeš, Ondrij Dulanský, Filip Vrťo, Jakub Maťa, Maxmiluán Holler (5 × G J. Škody, Přerov )
48.
GYMZR.oktávy
39
96.
Petr Přibyl, Milan Švoma, Hanka Sochorová, Matěj Doležal, Anna Šotolová (5 × G Neumannova, Žďár n. S. )
49.
Antista+
38
97.
Marek Červeň, Patrik Kubatka, Michael Ruman, Martin Pecko (4 × G V. P. Tótha, Martin )
50.
Obžalované maso, sýrú
31
111.
Jakub Straka, Tomáš Kroupa, Štěpán Hřebíček, (3 × G, Brno - Řečkovice ) Vittorio Ciampella (SŠIPF Brno )
51.
GymLit W-tým
31
112.
Michaela Šídová, Tereza Filipská, Vanda Dohnalová, Hana Fatorová (4 × G, Litoměřická, Praha )
52.
Nerdless team
30
113.
Aneta Piklová, Zdeněk Peleška, Jan Lepič, Miroslav Císař, Jakub Šimek (5 × G, Strakonice )
53.
Môže Byť
29
116.
Richard Turčan, Filip Frgelec, Martin Kmeť, Peter Kochelka, Šimon Kapusta (5 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
54.
Velký třesk
27
118.
Jakub Petr, Anežka Zobačová, Jiří Hrdina, Karel Pročka (4 × G Neumannova, Žďár n. S. )
55.
GCHD II
26
120.
Tomáš Suchánek, Klára Anna Šindlerová, Kateřina Ficková, Cyril Čmejek, Vilém Starosta (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
56.
Frantici
21
130.
Michal Drabek, Pavol Vanek, Timotej Finta, Jakub Vannay (4 × G Sv Františka, BA )
57.
Výběrová jelita národa českého
21
128.
Ondřej Piroutek, Kryštof Beran, Ondřej Svoboda, Jia Xiang Ji, Jiří Kruchina (5 × G, Českolipská, Praha )
58.
g=π²
20
136.
Vojtěch Kučera, Tereza Skořepová, Adam Novák, Vojtěch Kratochvil, Matěj Kříž (5 × G Dašická, Pardubice )
59.
TooGoodToHandle
18
138.
Jan Novák, Michael Švadlena, Jan Furik, Vít Kotrba, Oliver Vacovský (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
60.
Božkovci senioři
17
142.
Vojta Kučera, Kateřina Kluzová, Jana Cichá, Markéta Szotkovská, Petr Rudzki (5 × G Frýdecká, Český Těšín )
61.
TeamBI
16
144.
Duc Hung Le, Lucie Martinovská, Jakub Martinovský, Denisa Pundová (4 × Podkrušnohorské G, Most )
62.
Muon
15
146.
David Dvořák (PORG, Praha )
63.
Kohouti v odboji
12
148.
Marián Šustr, Jakub Belanec, Filip Horvát (3 × G, Sokolov )
64.
Nabitá držka
6
158.
Jan Danda, Jakub Štastný, Vojtěch Zvolský, Albert Procházka, Adam Šonka (5 × G J. Ortena, Kutná Hora )
65.
Luhz Jiřího Ortena
6
159.
Matěj Železný, Matěj Koten, Antonín Krejča, Šťepán Křenovský (4 × G J. Ortena, Kutná Hora )
#
Team
Points
Rank total
1.
Unde gravitaționale
154
3.
Traian Rares Tus, Rareș Sava, (2 × CN Gheorghe Șincai, Romania ) Cosmin Popan, Laura Sârbu, Ioana Milea (3 × CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO )
2.
Error404
115
9.
Andrej Bružeňák, Jakub Koňárek, Lukáš Kycl, Petr Slonek, Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
3.
tým se odhlásil
106
15.
Václav Maštera, Matěj Volf, David Mendl, Šimon Basík, Soňa Mazancová (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
4.
Budoucnost patří aluminiu
95
21.
Tomáš Kocián, Matyas Výhonský, Marek Chmela, Lukáš Javora, Lukáš Lev (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
5.
Bráník Clique
89
24.
David Bálek, Jiří Hrubant, Vojtěch Kozel, Michaela Landoperská, Vladimír Švastal (5 × G Legionářů, Příbram )
6.
PVGŠ
86
26.
Jenda Kohout, Ondřej Šedivý, Lukáš Vacek, Adam Kozubek, Karolína Zemene (5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
7.
Burgir
85
29.
Julie Křimská, Samuel Rosiar, Václav Tichý, Tobiáš Unger, Vít Hanika (5 × G Jana Keplera, Praha )
8.
Nic mě nenapadá
82
31.
Pavel Provazník, Vít Brázda, Šimon Slánský, Vojtěch Kuhn, Adam Kačírek (5 × G Dašická, Pardubice )
9.
Š-Kvarci
80
33.
Tomáš Čajan, Martin Garncarz, Jitka Ševčíková, Pavel Kučera (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
10.
Μενδλάκ α Ιαρδα
78
35.
Martin Fof, Patrik Štencel, František Janošík (3 × Mendelovo G, Opava )
11.
Zlomci inteligence
75
40.
Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, František Šturma, Ondřej Budil (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
12.
Osmičky
74
41.
Rudolf Kubik, Petr Martynek, Vladimír Šnajdr, Vojtěch Přeček, Pavel Myrdacz (5 × G, Třinec )
13.
SULTÁNISTÁN
73
46.
Vojtěch Marek, Patrik Juřica, Vojtěch Vašík, Petr Piňos, Josef Hynšt (5 × Biskupské G, Brno )
14.
Betta Team
72
47.
Jan Flajšar, David Alois Bureš, Kamila Krupičková, Alex Doležal, Vojtěch Pluskal (5 × G, Olomouc-Hejčín )
15.
Chyba 101010: Název nenalezen
70
52.
Michal Stroff, Jolana Štraitová, Ondřej Škrna, Jan Burda, Michal Vejvoda (5 × G, Budějovická, Praha )
16.
φ_g=GM/L
69
53.
Tomáš Boreš, Ladislav Mohelský, Berenika Zemanová, Jakub Genčur, Jan Račanský (5 × G Matyáše Lercha, Brno )
17.
Diracovy důmyslné notace
69
54.
Vojtěch Štěpán, Jindřich Dvořáček, Jakub Kos, Martin Hraba, Matyáš Pořízka (5 × G, Benešov )
18.
Zeemanův jev
68
57.
David Škrob, Šimon Skládaný, David Bárta, Matouš Pokorný (4 × SPŠ a VOŠT Brno )
19.
Perpetuálně Mobilní Skvadra
68
60.
Jakub Hadač, Michael Křivan, Matěj Olič, Josef Kerner, Jakub Udržal (5 × G V. Hlavatého, Louny )
20.
G(J+TR)
65
67.
Zdeněk Mareš, Štěpán Plass, Matěj Venhoda, Štěpán Taláček, (4 × G, Jihlava ) Filip Brada (G Masarykovo nám., Třebíč )
21.
Odchylka 28.6i%
63
71.
Kryštof Píštěk, Marek Němec, Vojtěch Jandus, Martina Lauerová, Pavel Dědek (5 × Nový PORG, Praha )
22.
Hmotnost hmotného bodu
49
79.
Jan Tomšej, Jakub Vyskočil, Jan Chorobik, Jiří Pavelek, Ondřej Kocián (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
23.
GJH
48
80.
Štefan Funka, Michal Varšányi, Filip Bubák, Michal Dohnal, Ivo Novysedlák (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
24.
Gymvoďácké fyzilkání
48
81.
Kateřina Svačinová, Maxim Arkhipov, Teodor Duraković, Štěpán Nejtek, Jan Sedmihradský (5 × G, Voděradská, Praha )
25.
BiLsinA
47
83.
Matěj Volkmer, Martin Švanda, Ondřej Vašátko, Zdeněk Bambas, Eva Bínová (5 × G Opatov, Praha )
26.
Czech špek 3: Revenge of Špek
45
86.
Tomáš Toman, Štěpán Šípal, John Vít, Matěj Bureš, Ondřej Švihnos (5 × G, Děčín )
27.
Schnell Abitur
41
93.
Matyáš Petrák, Bohumil Zíka, Jan Forejt, Vojtěch Dvořák, Antonín Morava (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
28.
Hiperon ULO Team
41
94.
Jakub Dzierżanowski, Mateusz Wdowiak, Jacek Obiała, Witold Klecha, Marek Rauchfleisz (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
29.
Wigym 7B
40
95.
Tomáš Janoušek, Kateřina Peterková, Dalibor Večeřa, Mikuláš Novotný, Tomáš Hrbáč (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
30.
DVAAA?
36
99.
Peter Ďuriš, Daniel Molnár, Filip Jay Doba, Matej Donoval (4 × ŠpMNDaG, Bratislava )
31.
Levý úhel
35
101.
Jiří Polách, Martina Plevová, Jan Opěla, Petr David Lanča, Vojtěch Blažek (5 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
32.
Sisu
34
103.
Minerva Paavola, Saana Kortelainen, Kimi Ruohonen, Janna Rantanen, Vilma Hirvijärvi (5 × TSYK )
33.
Čáslavská (j)elita
34
102.
Martin Kubeš, Magdaléna Vavřínová, David Svoboda, Matěj Holoubek, Martin Špaček (5 × G a SOŠP, Čáslav )
34.
Test Group
33
105.
Adam Bulíček, Dan Caha, Jan Eberl, Štěpán Benírške, Adam Studený (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
35.
Cancel Non-Euclidean geometry
33
106.
Ondrej Juhás, Viliam Geffert, Dávid Jopek, Barbora Čemanová, Damián Kalmár (5 × G Poštová, Košice )
36.
Bagetka
33
107.
Daniel Kučera, Petr Vitko, Jiří Říha, Huy Dat Le, František Farda (5 × G Teplice )
37.
Tarmo
32
108.
Eetu Haatainen, Aapo Kuusisto, Inari Tiiri, Jannika Saarikko, Isabel Wang (5 × TSYK )
38.
fabifabi
32
109.
Minh Viet Vu, Sámuel András Erőss, Fabiano Brilli, Barnabás Molnár, Boldizsar Tóth (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
39.
MMXXII
31
110.
Jan Kos, Vanda Daňhelová, Martin Grafoner, Světlana Ganieva, Ivan Zajíček (5 × SPŠ strojní a stavební, Tábor )
40.
Komeňáci
29
114.
Vojtěch Cehlárik, Jakub Kaštovský, Petr Světnička, Hana Válková (4 × G Komenského, Havířov )
41.
HELICOPTERHELICOPTER
29
115.
Matyáš Pik, Dalibor Očenášek, Oleksandr Marchuk, Petr Kovář, David Machala (5 × G Uničov )
42.
Vesničani z Prahy
27
119.
Kryštof Pavel Bauer, Jakub Dundr, Petr Kühn, Lucie Bláhová, Anna Dostálová (5 × G J. Heyrovského, Praha )
43.
<script>alert("bug");</script>
26
122.
Tobiáš Růžička, Filip Taschner, Vít Mach, Jan Telinger, Filip Vaidiš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
44.
Chemical Raptors
25
123.
Matěj Spurný, Jan Fitřík, Tomáš Řezníček, Daniel Rýpar, Tomáš Pisarský (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
45.
Rébus bez z
23
126.
Adam Janda, František Chyba, Adéla Houdková, Stanislav Zelenka, Klára Bláhová (5 × G, Kadaň )
46.
Ještě nevím
22
127.
Ludmila Rišková, (G a Hudební škola, Praha 3 ) Eliška Malá, Filip Joel Hromek (2 × Slovanské G, Olomouc )
47.
Kilo Peří
21
129.
Tereza Malá, Kamila Procházková, Matěj Hrdonka, Simon Michalko, Matous Michalko (5 × G, Kralupy )
48.
Na medicínu!
20
132.
Martin Petráš, David Tichý, Tomáš Pazderka, Jakub Hrubeš, Daniel Valenta (5 × G Mozartova, Pardubice )
49.
Catquid
20
134.
Markéta Velková, Adam Dobrovolný, Matěj Dvořák, Ondřej Holčák, Štěpán Burian (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
50.
Fyzikové z Ovy
18
139.
Kateřina Vavrečková, Filip Neumann, Vít Říha, Nikola Nováková (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
51.
Tripleedit
17
141.
Jan Křístek, Tobiáš Pavelka, Tomáš Skála, Antonín Matula, Daniel Chrenko (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
52.
Božkovci junioři
16
145.
Chris Heinzů, Anna Mrowiecová, Sára Skupinová, Veronika Liberdová, Kristýna Sluštíková (5 × G Frýdecká, Český Těšín )
53.
EDUCAsušenky
12
151.
Vojtěch Bartoň, Patrik Tomaško, Leoš Gjumija, Šimon Krejčí, Daniel Tarelunga (5 × SOŠ a G Brno )
54.
Dneska nám to nemyslí
12
150.
Jan Hlaváček, Kateřina Hájková, Martin Červenka, Oliver Votoček, Ivana Gubranová (5 × G, Sokolov )
55.
Fornost
11
152.
Maxmilián Ladislav Skuda, (G, Boskovice ) Anna Vodáková, Kristýna Prustoměrská, Tadeáš Fryčák, Mattia Masopust (4 × G, Litovel )
56.
Součtorozdíl
10
153.
Michaela Radoměřská, Tereza Ridvanová, Nela Šloufová, Alžběta Tymlová, (4 × G, Voděradská, Praha ) Lukáš Vomáčka (SPŠ na Proseku Praha 9 )
57.
Bylo jí pět
9
154.
Miroslav Sopoušek, Dominique Krusche, Josef Komárek, Pavel Menšík, Richard Vaněk (5 × G, Křenová, Brno )
58.
Unavené atomy
7
157.
Jiří Zeman, Barbora Skaláková, Marek Tlapák, Jan Šerák, Jakub Stiburek (5 × G a SOŠP, Čáslav )
59.
Isaac a jeho Kokos
7
156.
Anna Drobilová, Kateřina Prantlová (2 × G Jindřichův Hradec )
60.
Fyzici z ulice
4
161.
Tomáš Javůrek, Ondřej Šulák, Štěpán Holub, Filip Gabriel (4 × G, Sokolov )
61.
1+4
3
162.
Tereza Kurasová, Ondřej Zemánek, Vojtěch Kuras, Tereza Válková (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
#
Team
Points
Rank total
1.
Vinutí
90
23.
Jiří Cihelka, Eliška Koudelková, Matúš Púll, Ondřej Sedláček, Michal Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
2.
micv
78
36.
Matej Kundrík, Adam Harmanský, Pavol Alexander Komloš, Erik Szmolniczky, Patrik Stercz (5 × G Poštová, Košice )
3.
sqrt(-1)
76
39.
Lukáš Linhart, Martin Habrnál, Adam Lorenc, Vojtěch Dvořák, Magdaléna Jursová (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
4.
Kdo maže, ten jede
74
43.
Petr Pliska, Jakub Korec, Ondřej Šimonek, David Košata, Petr Drobílek (5 × G Opatov, Praha )
5.
MN4U
72
49.
Adam Zich, Martin Bekeč, Šimon Kováčik, Jakub Nagy, Laura Skalošová (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
6.
JaK HuMorné
71
50.
Matouš Janda, (G, U Balvanu, Jablonec n. N. ) Jakub Savula, Jáchym Předota, Monika Králová, Hubert Štěpánek (4 × G Jírovcova, České Budějovice )
7.
Vektoři
68
58.
Ladislav Vávra, Monika Drexlerová, David Něnička, Ondřej Kvapil (4 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
8.
PetrGlozar
66
63.
Richard Materna, Vilém Faja, Petr Glozar, Anežka Čechová, Adam Slavata (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
9.
Spolek přátel MV (Pán-u-stolu)
64
70.
Jakub Šafařík, Jan Buchmann, Matěj Kolář, Miroslav Slezák, David Havrlant (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
10.
Fizi klání
56
74.
Albert Bakoč, Kryštof Nondek, Matyš Hendrich, Petr Šišlák, Ondřej Jurčík (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
11.
"Používejte desetinná čísla"
55
76.
Kryštof Kuča, Vojtěch Kopecký, Kateřina Dohnalová, Jáchym Horký, Barbora Klusáková (5 × Biskupské G, Hradec Králové )
12.
(Mg,Fe)7Si8O22(OH)2
53
77.
Josef Bednář, Patrik Jásek, Jan Vabroušek, Rebeka Zábranská, Sofie Vévodová (5 × PORG, Praha )
13.
Skupina kamarádů FYZIKY UwU
49
78.
Jan Holuša, Filip Rada, Adam Walder, Jakub Mršťák, Jan Martin Macháček (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
14.
Tousty se šunkou
47
82.
Rostislav Litovkin, Tomáš Bourek, František Štěpánek, Zuzana Kosová, Jan Kodeš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
15.
Název týmu
46
84.
Petr Dymanus, Eliška Bednárková, Jakub Harbáček, Lukáš Macek, Barbora Deverová (5 × G, Špitálská, Praha )
16.
Ešte sa zamyslím
45
85.
Vladimír Slanina, Tomáš Kubrický, Lucia Kleščová, Lukáš Jacko, Klaudia Sýkorová (5 × G Poštová, Košice )
17.
Fyziklácení
44
88.
Petra Mrázková, Filip Haken, Vojtěch Krejčí, Robin Škába, Veronika Vrbová (5 × G, Omská, Praha )
18.
Čmelaři
42
91.
Viktor Mrákota, Šimon Vyhnis, Šimon Mikolášek, Vojtěch Málek, Petr Harapát (5 × G, Špitálská, Praha )
19.
ggg = 945,153 m^3 * s^-6
41
92.
Ivan Žemlička, Adam Černý, Matěj Ungrman, Aleš Bláha, Kateřina Málková (5 × G Ústavní, Praha )
20.
Bungalov
38
98.
Matyáš Pokorný, Filip Hanzlík, Jan Amos Vorel, Matyáš Frossard, Maksymilian Iurchenko (5 × G Jana Nerudy, Praha )
21.
Kosy Kościuszki
36
100.
Krystian Wiśniewski, Dorota Dzierżak, Oliwia Gamańska, Hubert Zientara, Marek Malicki (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
22.
Jarka Petřeková
34
104.
František Jakub Sklář, Richard Konzal, Adam Větrovský, Václav Toufar, Vlastimil Hošek (5 × G, Česká, České Budějovice )
23.
Bing Chilling
28
117.
Marek Chvojka, Kostiantyn Iagupov, Ondra Hák, Tobiáš Svačina, Vít Juřík (5 × G, Voděradská, Praha )
24.
Tofu
26
121.
Ondřej Vlk, Kryštof Redl, Jan Kupský, Adéla Kosková, Kryštof Hron (5 × Doctrina - Podještědské G )
25.
Schrödingerův interval (5;5]
24
124.
Martin Cajthaml, Zuzana Krtilová, Adam Budil, Bohumil Brodský, Anna Kašparová (5 × G, Hořovice )
26.
Kvinta Jatečka
23
125.
Daniela Strnadová, Pavla Kastnerová, Michal Polák (3 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
27.
Pipi třebovští jednorožci
21
131.
Viktor Adámek, Václav Novotný, Kateřina Krajová, Martin Kalista, Bartoloměj Osoha (5 × G, Ústí nad Orlicí )
28.
Mě nic nenapadá
20
133.
Kryštof Kadeřávek, Daniel Toman, Vojtěch Křístek, David Křístek, Jakub Bielčík (5 × G J. Heyrovského, Praha )
29.
Smażóny Sznycel
20
135.
Mikołaj Białoń, Alexandra Poneza, Marek Szymeczek, Maciej Konderla, (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov )
30.
Perseus Arm
19
137.
Rafael Beldarrain, Juan Zenón Brenes Díaz, Juan Alvarez Harguindey, Guillermo Barquín Delgado, Alfredo Martínez Bargueño (5 × Col. Retamar, Spain )
31.
GyBon
18
140.
Matěj Ira, Jan Zrůst, Tereza Lichtenbergová, Sára Spáčilová, Lukáš Maxa (5 × G Botičská, Praha )
32.
Úplně obyčejná čokoláda
17
143.
Tereza Odehnalová, Libuše Drahotská, Tereza Mokričková, Šimon Štohanzl, Jakub Mašek (5 × G Neumannova, Žďár n. S. )
33.
Cívky
14
147.
Jan Kousek, Lukáš Vymyslický, Mikuláš Novotný, Arsen Zhaxybekov, Vilém Pail (5 × G, Mostecká, Chomutov )
34.
Trolada
12
149.
Vojtěch Štulík, Jonas Šimek, Vojtěch Holeček, Michal Houba, Matyáš Cihelka (5 × G Botičská, Praha )
35.
JadranClub
8
155.
Ondřej Brož, Petr Novák, David Metelec, Lukáš Veselý, Štěpán Rozvoral (5 × G, Česká, České Budějovice )
36.
ΩLUL
5
160.
Matěj Mejzlík, Michela Hotová, Michaela Jílková, Tereza Nejedlá, Klára Nevečeřalová (5 × G, Česká, České Budějovice )