Competition results

#
Team
Points
Rank total
1.
Jaderný reaktor IV. generace
186
1.
Richard Veselý, Jiří Janoušek, (2 × G, Budějovická, Praha ) Jindřich Jelínek, Jiří Loun, Tereza Pavlišová (3 × G, Olomouc-Hejčín )
2.
Fanatická pětka
165
4.
Jakub Rajnštajn, Michal Jireš, Vojtěch Netík, Jan Vaník, Jiří Kukla (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
3.
RSDr. Gunár Karol a iné
156
5.
Jakub Hluško, Michal Horanský, Jakub Pravda, Jozef Číž, Patrik Drozdík (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
4.
Gamča1
154
6.
Matej Moško, Jakub Schenk, Adam Chalúpek, Peter Kravár, Ondrej Baranovič (5 × G Grösslingová, Bratislava )
5.
Gáďa a Alfa Samci
153
7.
Jaromír Sladkovský, Matěj Krátký, Jan Vavřín, Albert Polák, Vít Gaďurek (5 × PORG, Praha )
6.
GJAR
145
9.
Michal Lelák, Emil Lelák, Adam Plavčan, Anton Matis, Miroslav Mihalčin (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
7.
Čermákovy mašinky
134
13.
Jiří Blaha, Anna Kremplová, Diana Varšíková, Adam Číž, Jakub Zemek (5 × G, Uherské Hradiště )
8.
Natives
133
15.
Filip Bajer, Jakub Hejman, Lukáš Pádecký, (3 × Masarykovo G, Plzeň ) Kateřina Rosická (G J. Ortena, Kutná Hora )
9.
BrKo
129
17.
Vojtěch Breník, Erik Kočandrle, Adam Hlas, Josef Hladil, Ondřej Komora (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
10.
Wigymáci
125
21.
Vojtěch David, Jan Lukovský, Jiří Močkoř, Vojtěch Mohelník, Tomáš Deingruber (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
11.
HARAMBE did nothing wrong!
125
20.
Filip Kukla, Šimon Tesař, Vojtěch Velínský, Adam Kraj, Vojtěch Šolc (5 × G, Ústí nad Orlicí )
12.
Zitterbewegung
122
24.
Ngoc Hung Hoang, Petr Zahradník, Zdeněk Vostřel, Jaroslav Frühauf, Hung Do (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
13.
(J)elita z GPB
117
29.
Daniel Pindur, Petr Lisník, Gabriela Diasová, Rostislav Berezjuk, Daniel Fišer (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
14.
Čučoriedky
117
27.
Andrej Vikartovský, Richard Rippel, Alexander Velič, Radovan Tvrďák (4 × G Jura Hronca, Bratislava )
15.
Gyra
108
32.
Jakub Chlum, Jan Lexa, Martin Motejlek, Vít Sladký, Tereza Císařová (5 × Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
16.
BrainPower
102
34.
Michal Jůza, Kristián Matuštík, Vojtěch Pokorný, Jan Cháb, Jan Vaněček (5 × G, Benešov )
17.
Poutníci
101
35.
Kryštof Veřtát, Jakub Veřtát, Jáchym Lis, Marek Bedřich, Jakub Malínek (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
18.
Via noctis
100
38.
Vít Jůza, Kateřina Charvátová, Kristýna Kratochvílová, Helena Nováková, Matyáš Kroupa (5 × G B. Němcové, HK )
19.
Za fyziku a Poštovú
99
39.
Dávid Šatala, Maroš Mešter, Martin Melicher, Timotej Župina, Beáta Hroncová (5 × G Poštová, Košice )
20.
Trzyniec Centrum
96
42.
Daniel Martynek, Martin Novotný, Štěpán Stryja, Michael Csepcsar, Lukáš Míra (5 × G, Třinec )
21.
Tým Jaromíra Soukupa
95
45.
Miroslav Holeček, Anna Cihlářová, Martin Hubal, Dominika Hájková, Lukáš Málek (5 × G, Písnická, Praha )
22.
Kladenská kavárna
94
46.
Matěj Kripner, Kateřina Najmanová, Filip Brukner, Vojtěch Svoboda, Karel Vítek (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
23.
CATS College Canterbury
90
51.
Roman Demianovych, Mateo Guzmán Subiría, Ermal Bejko, (3 × CATS College Canterbury ) Ricardo Skewes Zorrilla (Tecnológico de Monterrey )
24.
GJS Zlín
84
55.
Tomáš Vrbovský, Kristýna Kamenářová, Adéla Maroňcová, Lucie Kundratová, Vilém Vaňhara (5 × G, nám. TGM, Zlín )
25.
Šamani na ntou
81
59.
Jan Horák, Petr Mrázek, Kryštof Kobliha, Veronika Čírtková, Karel Ramiš (5 × G Masarykovo nám., Kroměříž )
26.
Disperze jader
81
63.
Johana Dvořáková, Matěj Drahník, Martin Salaj, Daniel Krátký, Adam Grunt (5 × G, Trutnov )
27.
Colegio Retamar A
81
61.
Jose Antonio Guzman Funck, Jacobo Vila, Alejandro Zapata (3 × Col. Retamar, Spain )
28.
Spatio-temporal colinearity
80
65.
Oliver Šmakal, Pavlína Kružíková, Denisa Průšová, David Schacherl, Veronika Nováčková (5 × Biskupské G, České Budějovice )
29.
RKG - KelvinKeplerKurchatov
78
66.
Vladimirs Scigolevs, Roberts Gordins, Arturs Maslenkovs, Nika Kutuzova, Romans Prokopjevs (5 × Riga Classical Gymnasium )
30.
Richmond Park Sarajevo
77
70.
Muhamed Sokolović, (International School of Sarajevo ) Nedim Balihodžić, Sara-Medina Šehović, Maida Štulanović, Amer Bešo (4 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
31.
MI6
72
76.
Petr Stádník, (G F. Hajdy, Ostrava ) Kristýna Sýkorová, Daniela Priesolová, Michal Mikeska, Radomír Mielec (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
32.
ZAGym
71
82.
Matěj Holubička, Tereza Němcová, David Kozák, Antoním Křovina, Tereza Portychová (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice )
33.
π - vo
71
83.
Eduard Frlička, Erik Scholcz, Michal Gurčík, Ema Salugova, Radka Hatalova (5 × G Školská, Spišská Nová Ves )
34.
Seš-Lost
67
87.
Petr Semerák, Kurt Hartmann, Jaromír Poláček, Štěpán Filip, Jan Pikman (5 × Jiráskovo G, Náchod )
35.
Šumperští lepšolidi
67
86.
Antonín Štrpka, Michal Horáček, Jan Ristovský, Richard Elsner (4 × G, Šumperk )
36.
Thomsonův pudinkový tým
64
90.
František Záhorec, Petr Borňás, Jan Záhorec, Tomáš Laube, Vít Salava (5 × G, Roudnice nad Labem )
37.
Waffen_FY
64
92.
Hynek Steinmetz, Karel Lysý, Veronika Nováková, Petr Linhart, Jan Licek (5 × G J. Ressela, Chrudim )
38.
Růžoví poníci
61
94.
Marek Běloušek, Filip Fryš, Marek Pinta, Aleš Melzer, Andrea Krouparova (5 × G, Mostecká, Chomutov )
39.
Higgsovy bosony
60
96.
Barbora Vášová, Michal Holec, Vojtěch Pavlas, Michael Šulc, Daniel Čech (5 × G a SOŠP, Čáslav )
40.
Amok
58
97.
Jakub Šťastný, (G, Brno-Řečkovice ) Michal Němec, Aneta Pelíšková, Ota Mikušek (3 × G, Vídeňská, Brno )
41.
Promovaní inženýři
57
101.
Štěpán Tichý, Michal Trejdl, Vít Bechyňský, Anna Kimlová, Jan Koudelka (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
42.
Rovnoběžky
53
108.
Adam Gottfried, Marek Holeček, Martin Picek, Iva Koblížková, Jan Bureš (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
43.
Kolemjdoucí workoholici!
51
109.
Max Nonfried, Kateřina Krejčíková, Tomáš Hefler, Břetislav Kubeš, Dominika Soukupová (5 × G Luďka Pika, Plzeň )
44.
Mickeyho klubík
48
111.
Jan Vysloužil, Vojtěch Molin, Jindřich Bělka, Vojtěch Cuberek, Pavel Kraus (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
45.
προσωρινός
44
118.
Jakub Růžička, Lukáš Hora, Vojtěch Drška (3 × G, Nymburk )
46.
Caput cavas
40
127.
Ondřej Bašanda, David Šilhán, Adéla Šichnárková, Radek Trchalík, Vojtěch Honěk (5 × G O. Havlové, Ostrava )
47.
Falcon
25
141.
Adam Huleš, Marie Wagnerová, Jakub Končal, Tereza Dvořáková (4 × G, Sokolov )
48.
Gymnázium Chotěboř
23
144.
Matěj Moravec, Eliška Ondráčková, Ondrej Pecina, Alžběta Fiedlerová, Jiří Frühbauer (5 × G Chotěboř )
#
Team
Points
Rank total
1.
Teorie Všeho
179
2.
Viktor Materna, Daniel Perout, Lubor Čech, Josef Minařík, Jaroslav Herman (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
2.
Šamani
169
3.
Richard Ciglanský, Samuel Amrich, Branislav Pastula, Samuel Novák, Jakub Mandzák (5 × G Poštová, Košice )
3.
Pozitróny
149
8.
Róbert Jurčo, Martin Babača, Robert Jurenka, Martin Opat, Adam Húserka (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
4.
Špit
138
11.
Vojtěch Žák, David Kománek, Lucie Vomelová, Klára Kulhavá, Jan Piroutek (5 × G, Špitálská, Praha )
5.
Já bytí absolutno
137
12.
Adam Karas, Jakub Dřevo, Vít Gardoň, Karel Kraus, Vojtěch Ježek (5 × G Legionářů, Příbram )
6.
Kamenní fyzici
134
14.
Václav Kohout, Jakub Vaněk, Jakub Švorc, Maxmilián Pilmaier, Ondřej Švarc (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
7.
Š-kvarci
131
16.
Filip Koňařík, Ondřej Daniš, Lucie Nenutilová, Tomáš Čajan, Martin Garnzarz (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
8.
α ω
127
18.
Jan Stoklasa, Tomáš Wolf, Karel Chwistek, Jakub Domes, Vojtěch Krobot (5 × Mendelovo G, Opava )
9.
Newton, Einstein, Kroupa
126
19.
Radovan Picek, Štěpán Šrajer, Vojtěch Bláha, Tomáš Pokorný, Tomáš Salavec (5 × Biskupské G, Hradec Králové )
10.
Jako minulej rok
122
23.
Jonáš Havelka, Matouš Vondrášek, Jakub Ambroz, Adam Jirák, Vojtěch Bauer (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
11.
Fialôčky
122
25.
Alexandra Géciová, Viktória Ralbovská, Daniel Holek, Jakub Jobus, Michal Palič (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
12.
Dašák
117
28.
Lukáš Nejezchleb, Jakub Sakař, Matěj Formánek, Petr Král, Petr Filip (5 × G Dašická, Pardubice )
13.
Dlouhý, Široký a Bystrozraká
95
44.
Veronika Hendrychová, (G, Turnov ) Vojtěch Zeller, Antonín Hejný (2 × G, Litoměřická, Praha )
14.
...
93
48.
Marco Souza de Joode, (G Nad Štolou, Praha ) Eva Vochozková, Marek Duchaň, Ondřej Brdečko (3 × Biskupské G, Brno )
15.
ChesSins
92
49.
Adam Vavrečka, Michal Stolař, Viktor Vařeka, Ondřej Havelka, Jonáš Jarolím (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
16.
Gymro
90
52.
Karel Balej, Tereza Kašáková, Šárka Beranová, Alexandra Planetová, Vojtěch Špilar (5 × G a SOŠ, Rokycany )
17.
Tým UVD
85
54.
Miroslav Boštík, Vojtěch Brandejs, Ondřej Fiala, Jan Polnický, Adam Hušek (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
18.
Na párek a dom s Jančou
84
56.
Amálie Dostalíková, Vít Ulehla, Adam Zemánek, Jana Pallová, Štěpán Zapadlo (5 × G J. Škody, Přerov )
19.
Jsme mimo obraz
81
60.
Martin Beneš, Josef Hruška, Tadeáš Havlík, Petr Fiedler, Martin Zimen (5 × G, Jihlava )
20.
Finemen
81
62.
Jaroslav Scheinpflug, Jan Cába, Štěpán Skalka, Jaromír Urban, Martin Putzer (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
21.
Zemiačiky
80
64.
Samuel Čavoj, (G J. Tajovského, B. Bystrica ) Anna Jambrichová, Nadiya Balanchuk, Jana Kubová, Daša Novysedláková (4 × Bilingválne G, Sučany )
22.
JGN Gold Stars
78
67.
Jakub Ježek, Matyáš Háze, Tomáš Heger, Jana Možíšová, Marek Balcar (5 × Jiráskovo G, Náchod )
23.
KOLOUŠCI
77
69.
Vojtěch Nováček, Klára Hubínková, Šimon Pekár, Vít Vokroj, Martin Hubata (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
24.
Fuj-a-wej
74
73.
Martin Bican, Kateřina Karbusová, Tereza Houserová, Vít Neužil, Jan Binka (5 × G, Prachatice )
25.
Colegio Retamar B
72
75.
Javier Gómez Llano, Javier Sanchez Bonilla, Juan Alvarez Ordinas, Alvaro Valderrabano Megias, Tomas Montilla Garcia (5 × Col. Retamar, Spain )
26.
Szimere Bindis
72
77.
Hana Kluvancová, Svetlana Rampašeková, Tatiana Matejková, František Stupka, Samuel Šabík (5 × G Párovská, Nitra )
27.
StDr
71
81.
Tomáš Šimek, Gabriel Ščurka, Lucia Tóthová, Viktória Mária Bánovská, Matúš Hladký (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
28.
G - JAK
71
80.
Jakub Svozil, Matouš Cimala, Matěj Novotný, Silvie Paprskářová, Matrix Svoboda (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
29.
Ploutvičky
69
84.
Jiří Moc, Marek Čermák, Martin Uždil, Martin Stuchlík, Michal Matoulek (5 × Jiráskovo G, Náchod )
30.
GradientDivergence
68
85.
Zdeněk Legerský, Lucie Kunčarová, Ondřej Kozelský, Vojtěch Doležal, Josef Knápek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
31.
Zkusíme, uvidíme
67
88.
Jan Mareš, Martin Bureš, Radim Stejskal, Filip Gregora (4 × G, Lanškroun )
32.
WIGYM1
57
99.
Martin Štípal, Vojtěch Matulík, Lukáš Metz, Šimon Galajda, Michaela Oudová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
33.
Petříci
56
103.
Martina Lehká, Klára Hortlíková, Karolína Dalecká, Vojtěch Holásek, Rudolf Kleisl (5 × G, Ústí nad Orlicí )
34.
3.141592654zza
56
102.
Radek Chládek, Aleš Hanžlík, Vít Anderle, Jan Kadlec, Josef Luxa (5 × Biskupské G, České Budějovice )
35.
Chleba s máslem
56
104.
Ota Michálek, Kateřina Kopecká, Martin Cmiel, Tomáš Kolibáč (4 × G O. Havlové, Ostrava )
36.
GymplKladno
46
113.
Richard Rubáš, Matěj Mezera, Jan Růžička, Filip Ruta, Michal Hevessy (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
37.
Laba a spol.
45
117.
Tomáš Laba, Adam Gabrys, Karolína Czepczorová, Dominik Horňák, Vojtěch Spratek (5 × G, Třinec )
38.
Gymnázium Mělník
45
116.
Ondřej Žežule, Ondřej Galuščák, Václav Novotný, Oliver Křenek (4 × G, Nymburk )
39.
Borovička
45
115.
Matěj Hasala, Jan Podlucký, Kateřina Panešová, Dalibor Pavelčík, Sára Krinerová (5 × G Teplice )
40.
Štola života
43
120.
Tomáš Šabata, Jakub Král, Emílie Puttová, Lucie Šifnerová (4 × G Nad Štolou, Praha )
41.
Frogwill
42
122.
Bojana Popov, Tamara Ranisovic, Tamara Komlenski, Mihajlo Bogdanovic, Luka Vuković (5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
42.
Chiba
41
124.
Karolina Helemiková, Julie Šlamborová, Šárka Lísková, Jan Toman, Jaroslav Pryjmak (5 × G J. Palacha, Mělník )
43.
GymŠpit
41
123.
Radek Folprecht, Jan Kousalík, Martin Pfrogner, František Čížek, Vojtěch Doležal (5 × G, Špitálská, Praha )
44.
Gykas
41
125.
Marek Hofmeister, Oldřich Novotný, Jan Macháček, Filip Gregor, Adéla Kulhavá (5 × G K. Sladkovského, Praha )
45.
Kouřoví Vlci
40
126.
Ondřej Haluza, Karel Lintimer, Karel Černý, Daniel Vogel, Lukáš Zámečník (5 × G, Děčín )
46.
Patrik a sedmikrásky
38
130.
Eliška Kratochvílová, Jana Spurna, Patrik Šmátrala, Jaroslava Jahodová, Eliška Syrovátková (5 × G, Kadaň )
47.
Celkem chytrý z Kadaně
27
138.
Klára Kňavová, Lenka Podhorna, Fabián Bodnár, Jiří Klepp, Matěj Kaška (5 × G, Kadaň )
48.
GYMRO3
21
145.
Tomáš Pekárek, Vojtěch Nový, Štěpán Lisý, Václav Kraidl, Arian Adam Ott (5 × G a SOŠ, Rokycany )
49.
233IQ, 23cm, 2,3promile
17
148.
Vojtěch Žíla, Filip Tedenac, Václav Valenta, Adam Škvrna (4 × Biskupské G, Brno )
#
Team
Points
Rank total
1.
Josephsonův Jev
145
10.
Jan Růžička, Filip Oliver Klimoszek, Viktor Fukala, Filip Hůlek, Milana Dejaková (5 × G Jana Keplera, Praha )
2.
The Falcons
123
22.
Hynek Jakeš, David Vraj, Tomáš Patsch, Jan Benjamin Puškáš, Tomáš Sklenář (5 × Slovanské G, Olomouc )
3.
Gamča3
118
26.
Pavol Pivko, Jozef Mičáň, Viktor Balan, Kristián Andraščík, Samuel Stanek (5 × G Grösslingová, Bratislava )
4.
Generátor náhodných čísel
113
30.
Eliška Pirnosová, Ondřej Sladký, Adam Blažek, Ondřej Baštař, Viktorie Valdmanová (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
5.
Parabola neexistuje
110
31.
Peter Ridilla, Radovan Lascsák, Adam Garafa, Alex Blandón, Hugo Halasz (5 × G Poštová, Košice )
6.
Klatovácí
107
33.
Jakub Kislinger, Kryštof Boura, Richard Váňa, Štěpán Pressl, Josef Beneda (5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
7.
Fyzikální smečka
100
36.
Soňa Husáková, Matouš Fiala, Jiří Kruchina, Ondřej Piroutek, (4 × G, Českolipská, Praha ) Jan Benda (G, Litoměřická, Praha )
8.
Gamča2
100
37.
Radka Bírová, Martin Bucko, Adrián Šegeda, Jozef Csipes, David Belobrad (5 × G Grösslingová, Bratislava )
9.
Jahôdky
98
40.
Adam Rajský, Benjamín Benčík, Maroš Studenič, Matej Haverlík, Minh Dang Huy (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
10.
Neutrina
97
41.
Hana Slámová, Vojtěch Stránský, Tomáš Nevrlka, Jindřich Matuška, Jiří Kalvoda (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
11.
Tvoje máma
96
43.
Vojtěch Votruba, Nikita Ustinov, Matouš Šafránek, Petr Dosedla, Lukáš Veškrna (5 × G Jana Keplera, Praha )
12.
Kappa Club
94
47.
Jan Rychtera, Libor Šabaka, Matěj Lang, Richard Šulc, Rostyslav Rymarchuk (5 × G, Česká Lípa )
13.
Hoekebe
90
50.
Štěpán Hortlík, Ondřej Štorek, Petr Kavička, Alan Matějka, Josef Bálek (5 × G Dašická, Pardubice )
14.
GymŠpiťáci
88
53.
Vít Železny, Jakub Jandus, Kateřina Skotnicoá, Matěj Říha, Štěpán Ondřej (5 × G, Špitálská, Praha )
15.
Mg2
84
57.
Michal Polák, Petr Chalupský, Adam Šebesta, Jakub Čekan, Matouš Křížek (5 × Masarykovo G, Plzeň )
16.
8>=4
82
58.
Daniel Locker, Vincent Drtík, Jakub Dodek, Ondřej Matějíček, Jiří Netík (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
17.
Selský rozum
78
68.
Eva Feldbabelová, Patrik Kašpárek, (2 × Katolické gymnázium Třebíč ) Adam Krška, Mikuláš Černý (2 × G, Mikulov )
18.
BErTOsNadhledem
75
71.
Tomáš Trejtnar, Michal Victor Janata, Erik Zachar, Matěj Novotný, Ondřej Šádek (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice )
19.
Quantum Limes
74
72.
Jiří Kvapil, Ondřej Grohmann, Daniel Skýpala, Jonáš Vokal, Filip Volmut (5 × G, Olomouc-Hejčín )
20.
Zhouba N
73
74.
Marie Anna Coufalíková, Anežka Ficková, Lukáš Frk, Ludmila Kojecká, Vojtěch Kerrta (5 × G, Nad Alejí, Praha )
21.
Maruška
72
78.
Jakub Vojtech Kmeť, Nela Ďanovská, Tomáš Zatroch, Matúš Molčan, Adela Čermáková (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
22.
Kuřátka
71
79.
Marek Bialožyt, Lukáš Tomoszek, Samuel Swienczyk, Jan Ježek, Anna Kantorová (5 × G, Třinec )
23.
(J)elita z Dašáku
65
89.
Jakub Ferenčík, Antonín Rousek, Petra Sankotová, Kateřina Koberová, Vojtěch Váňa (5 × G Dašická, Pardubice )
24.
Wigym
64
91.
Jakub Hlaváček, Marek Večeřa, Merkéta Hrabcová, Daniel Sněhota, Vojtěch Kuchař (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
25.
MadPhys
63
93.
Jan Červeňan, Jindřich Maňas, Amálie Maryášová, Sára Múdra, Tomáš Maňas (5 × G J. Pivečky, Slavičín )
26.
Váchovci
61
95.
David Podrápský, Vojtěch Dvořák, Matěj Stehlík, Ondřej Hrabák, Petr Muller (5 × G Teplice )
27.
DaMaKaZ
57
98.
Kristýna Saforková, Dan Vilimovský, Zuzana Gřesová, Marie Cmíralová, Jakub Ševčík (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
28.
Icímul
57
100.
Martin Toman, Vít Pavlík, Štěpán Pipek, Adam Pipek, Lukáš Souček (5 × G, Havlíčkův Brod )
29.
LEGENDY
56
105.
Kryštof Volf, Matěj Douša, Petr Herold, Jan Tretera, Pavel Dřízal (5 × G, Benešov )
30.
Chemical raptors
53
106.
Matěj Skala, Anna Machálková, Matěj Spurný, Pavel Ponek, Vojtěch Kříž (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
31.
VTNS
53
107.
Marek Novák, dominik oškera, vilém fiala, Jan Modrovský, jiří Čapek (5 × G, Písek )
32.
Gymšpiťáčci
51
110.
Martin Mlejnecký, Václav Výborný, Kryštof Chajda, Karolína Bejšáková (4 × G, Špitálská, Praha )
33.
Stavbařka
47
112.
Natálie Kutheilová, Marek Broul, Prokop Mikulášek, Radek Pavelka, Petr Šulc (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
34.
Makak
46
114.
Kristýna Makovská, Markéta Jurčíková, Anna Kmentová, Anna Marie Smutná, Kateryna Dobrenka (5 × G, Nad Alejí, Praha )
35.
Já nevím
43
121.
Kryštof Jakůbek, Filip Máca, Matěj Holub, Ondřej Staněk, Miroslav Veselý (5 × G J. Barranda, Beroun )
36.
Frantova sekta
43
119.
Petra Čermáková, Filip Novák, Veronika Šklíbová, Michal Chlumecký, Tomáš Krsek (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
37.
asymetrický kruhový objezd
39
128.
Vladan Trhlík, Oldřich Kohoutek, Albert Havliček, Benedikt Janda, Marián Šustr (5 × G, Sokolov )
38.
GYMRO2
38
129.
Jakub Lipka, Bronislav Růžička, Michal Vorschneider, František Josef Babuljak, Šimon Láznička (5 × G a SOŠ, Rokycany )
39.
Newtonovy hrušky
35
131.
Rudolf Svoboda, Patrik Kříž, Martin Pavlovec, Matyáš Smutný (4 × G, Děčín )
40.
Bobánci
34
132.
Jan Pacák, Matěj Koudelka, Jakub Poláček, Lydie Moskvitinová, Vilém Markvart (5 × G, Mostecká, Chomutov )
41.
The one
33
133.
Jiří Bártek, (SPŠ, tř. T. Bati, Zlín ) Jan Kolář, Vlastimil Štopl, Martin Pumprla, Iva Rýparová (4 × G L. Jaroše, Holešov )
42.
Meloun gang
32
134.
Ondřej Vitula (G Tišnov )
43.
Kultura štolování
29
135.
Albert Kučera, Jakub Sechovský, Matěj Vavroušek, Jan Toman, Filip Müller (5 × G Nad Štolou, Praha )
44.
Bosony
28
137.
Adéla Hodboďová, Marek Benda, Radim Procházka, Richard Weber, Veronika Plodíková (5 × G a SOŠP, Čáslav )
45.
Ondra a jeho hodní kamarádi
28
136.
Milan Jiříček, Ondřej Polanecký, Richard Kropáček, Matěj Chlan, Miroslav Plecer (5 × SPŠ a VOŠ, Písek )
46.
VELKÝ TŘESK
26
139.
Anežka Zobačová, Jakub Petr, Jiří Hrdina, Milan Marek, Karel Pročka (5 × G Neumannova, Žďár n. S. )
47.
Žížaly
26
140.
Jáchym Balaš, Filip Kračmer, Anna Kafková, Jakub Herget, Matouš Hofmeister (5 × G J. Barranda, Beroun )
48.
Gymnázium Rumburk
24
142.
Deniel Rohrbach, Lukáš Matoušek, Jan Purnoch, Ladislav Krpálek, Hung Anh Kukučka (5 × G Rumburk )
49.
Barrandovci
23
143.
Lucie Eisnerová, Denis Dabrowski, Patrik Repš, Jiří Hrachovec, David Zeman (5 × G J. Barranda, Beroun )
50.
UTF
20
146.
Filip Hošek, Ema Glacnerová, Lukáš Bukověcký, Jakub Šinták, Jan Doležil (5 × Masarykovo klasické G, Říčany )
51.
Ora et labora
18
147.
Kryštof Nekola, Luboš Petráň, Marcela Růžičková, Lucie Ehrlichová (4 × Biskupské G, České Budějovice )
52.
Čajíčci
16
149.
Markéta Bečvářová, Gabriela Woldřichová, Jan Hlavnička, Kateřina Mrázová, Sylvie Nováková (5 × G, Písek )
53.
Space_Networking
13
150.
Filip Kocián (G, Lesní čtvrť, Zlín )
54.
Špitálníci
5
151.
Adam Jirovec, Matěj Bílek, Adam Hromas, Šimon Honsů (4 × G, Špitálská, Praha )