Competition results

#
Team
Points
Rank total
1.
Pozitróny
189
1.
Matúš Kopunec, Mikuláš Mikula, Marek Kadlečík, Róbert Jurčo, Martin Babača (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
2.
MGRGAITS
177
2.
Tomáš Sásik, Ján Letovanec, Sára Kuťková, Barbara Pulmannová, Jakub Schenk (5 × G Grösslingová, Bratislava )
3.
Vypínači Hejčín
168
3.
Jáchym Bareš, Jindřich Jelínek, Miroslav Hrabal, Martin Repčík, Jiří Loun (5 × G, Olomouc-Hejčín )
4.
Landau's Apprentices
159
5.
Viktor Rosman, Tomáš Čížek, Josef Martínek, (3 × G a Obch. ak., Pelhřimov ) Vít Beran, Miroslava Novoveská (2 × Masarykovo G, Plzeň )
5.
Fanatická pětka
156
6.
Jakub Rajnštajn, Jan Vaník, Michal Jireš, Maxmilián Kocourek, Michael Píro (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
6.
Cornuova spirála
152
7.
Šimon Karch, Josef Štefl, Filip Bartoš, Ondřej Krabec, Jakub Delong (5 × G Komenského, Havířov )
7.
GVOZA
150
8.
Šimon Pajger, Miroslav Šoška, Andrej Paluch, Mária Polačková, Dominik Melkovič (5 × G Veľká okružná, Žilina )
8.
Tobis
139
10.
Kamil Mudruňka, Jan Žák, Jakub Cach, Jakub Dlouhý, Tomáš Faikl (5 × G Dašická, Pardubice )
9.
Klub plešatých alkoholiků
134
12.
Lukáš Červený, Marek Cerman, Filip Holý, Michal Minařík, Jakub Rypan (5 × G, Trutnov )
10.
wigymáci
131
13.
Daniela Hrbáčová, Eva Kramolišová, Jiří Škrobánek, Michal Matulík, Tomáš Deingruber (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
11.
Achtung Wurmloch!
130
14.
Adam Dejl, Ondřej Dvořák, Pavel Hudec, Pavlína Slavníková, Tadeáš Němec (5 × G a ZŠ G. Jarkovského, Praha )
12.
GJH A
129
15.
Matej Parada, Veronika Rečková, Patrik Drozdík, Bohdan Jóža, (4 × G Jura Hronca, Bratislava ) Michaela Leinwatherová (G Jána Papánka )
13.
Hatalom
115
18.
Jan Vepřek, Patrik Novotný, Jakub Suchánek, Vojtěch Cibulka, Jakub Zeman (5 × G Opatov, Praha )
14.
Katkastic
115
19.
Sára Belejová, Katarína Dančejová, Kristián Šalata, Katarína Skopalová, (4 × G, P. Horova, Michalovce ) Katarína Častulíková (1. súkromné G v Bratislave )
15.
Dragounská jízda
114
20.
Adéla Hanková, (První české G, Karlovy Vary ) Michal Košek, Michal Dragoun, Martin Krutský, Kateřina Krausová (4 × G Teplice )
16.
Na párek a dom
109
22.
Jana Pallová, Denisa Chytilová, Vítek Horčička, Jaroslav Hradil, (4 × G J. Škody, Přerov ) Borek Požár (G Z. Wintra, Rakovník )
17.
Dopplerovy zebry
107
24.
Jaroslav Hrubý, Vojtěch Jandásek, Lucie Kunčarová, Radek Zajíček, Ondřej Kozelský (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
18.
Protón
103
26.
Emil Lelák, Michal Lelák, Adam Plavčan, Paulína Monková, Soňa Kašická (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
19.
Šlehačková paralýza
103
27.
Šimon Sukup, Roman Konečný, Jan Polišenský, (3 × Arcibisk. G, Kroměříž ) Ondřej Buček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
20.
League of Justice
102
28.
Jiří Blaha, Jakub Zemek, Jan Šabata, Pavel Stojaspal, Adam Číž (5 × G, Uherské Hradiště )
21.
GČL2
101
30.
Tomáš Kytka, Tereza Baštová, Vilém Hron, Eliška Povolná, Jan Kováč (5 × G, Česká Lípa )
22.
Vysokotatranská inteligencia
100
33.
Ivan Hudák, (ESŠ, Lip. Mikuláš ) Maximilián Molnár, Filip Geib (2 × G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš )
23.
'); DROP TABLE Tymy;--
99
37.
Lukáš Mikan, Tereza Novotná, Tereza Dobrovolná, Veronika Venclová, Šimon Kimák (5 × G J. Ressela, Chrudim )
24.
Grupa Líných Povalečů
99
36.
Anna Mírková, Tomáš Sandrini, Jarda Beneš, Max Nonfried, Viktor Procházka (5 × G Luďka Pika, Plzeň )
25.
Lední medvěd na poušti
96
41.
Tomáš Novotný, David Slavíček, Jakub Šťastný, Eliška Freibergerová (4 × G, Brno - Řečkovice )
26.
Randovka
95
44.
Martin Hazdra, Jakub Chlum, Martin Motejlek, Vít Sladký, Filip Tichý (5 × G. Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
27.
Mikulášský graviton
93
45.
Lukáš Vlček, Jakub Dobrý, Vítek Vališ, Ondřej Komora, Vojtěch Breník (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
28.
Dodáme později
88
50.
Kateřina Limburská, Dominik Chaloupka, (2 × G Na Vítězné pláni, Praha ) Soňa Burešová, Michaela Černá, Tomáš Vondráček (3 × G J. Heyrovského, Praha )
29.
Cyklopentanoperhydrofenanthren
88
49.
Tomáš Dulava, Alexandr Jankov, Radan Vincenec, Michal Novák (4 × Matiční G, Ostrava )
30.
BrainPower
84
53.
Michal Jůza, Kristián Matuštík, Jan Cháb, Adam Foubík, Vojtěch Pokorný (5 × G, Benešov )
31.
KUŘECÍ STRIPSY
83
55.
Veronika Roubínová, David Roubín, Vojtěch Müller, Filip Šimána, Zuzana Součková (5 × G, Kadaň )
32.
Patkins
82
58.
Filip Getov, Nebojsha Knezevic, Gjorgi Vitanov, Magdalena Zlatanova, Aneta Velkova (5 × Yahya Kemal College, Macedonia )
33.
Temná složka síly
82
57.
Ladislav Trnka, Josef Kutlvašr, Petr Tomášek, Filip Volek, Tomáš Růžek (5 × G, Havlíčkův Brod )
34.
Think like One
79
63.
Matěj Kripner, Karel Vítek, Vojtěch Svoboda, Kateřina Najmanová, Filip Brukner (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
35.
Seriózní ústav
77
72.
David Bayer, Sebastian Franek, Adéla Šichránková, Filip Dráber, Kamila Šamajová (5 × G O. Havlové, Ostrava )
36.
Piskoři
77
70.
Richard Uher, Martin Strachoň, David Jašek, Klára Přibáňová, Pavlína Ježíková (5 × G Matyáše Lercha, Brno )
37.
The Wall
72
81.
David Loučka, Petr Sedláček, Jan Horák, Eliška Buzášová, Jakub Rakušan (5 × G Masarykovo nám., Kroměříž )
38.
Růžoví poníci
69
86.
Filip Šlampa, Filip Fryš, Marek Běloušek, Andrea Krouparova, Hynek Urban (5 × G, Mostecká, Chomutov )
39.
RKG-HelloIT
69
87.
Vladimirs Scigolevs, Margarita Pashnina, Roberts Gordins, Nika Kutuzova (4 × Riga Classical Gymnasium )
40.
Left as an exercise
64
91.
Vojtěch Klimeš, Jan Šimkovský (2 × G, Třeboň )
41.
CAGN
63
93.
Anna Rosenkrancová, Pavel Němeček, Lenka Šáchová, Matěj Nedvěd, Ondřej Provod (5 × Biskupské G, České Budějovice )
42.
Retamar Physics Team
58
100.
Jose Antonio Guzman Funck, Jacobo Vila, Alejandro Zapata, Miguel María Jiménez Sánchez, Jaime de la Peña (5 × Col. Retamar, Spain )
43.
MATAL
54
103.
Světlana Gareeva, Vojtěch Drška, Petr Jirout, Lukáš Hrubčík (4 × G, Nymburk )
44.
GČL1
51
105.
Vít Mareš, Petr Kaiser, Pavel Šorf, Radek Málek, Anna Kučerová (5 × G, Česká Lípa )
45.
Martínkovo Equilibrium
40
116.
Přemysl Pilař, Petr Martínek (2 × G, Přípotoční, Praha )
46.
Ovec team
36
119.
Oliver Šmakal, Denisa Průšová, Pavlína Kružíková, David Schacherl, Ondřej Zabranský (5 × Biskupské G, České Budějovice )
47.
Kratochvíle
35
120.
Monika Hyláková, Tomáš Dryml, Jakub Marek, Martin Klekar, Jiří Hájek (5 × G, Ústí nad Orlicí )
48.
Rada moudrých fretek
31
124.
Adam Lubbad, Noemi Sramek, Adéla Červená, Thi Thu Anh Nguyen, Tomáš Volný (5 × G Jana Nerudy, Praha )
49.
Sluníčka
28
127.
Šimon Pavlas, Dominika Němečková, Zuzana Fialková, Jan Chyba, Nikita Zinčenko (5 × Sunny Can. International Sch. )
#
Team
Points
Rank total
1.
Hawkingovo záření
163
4.
Jiří Vala, Tomáš Pitner, Josef Minařík, Václav Zvoníček, Viktor Materna (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
2.
ailihphilia
142
9.
Jakub Pohly, Maroš Bratko, Samuel Amrich, Richard Ciglanský, Samuel Novák (5 × G Poštová, Košice )
3.
Doppler A
137
11.
Filip Matějka, Ondřej Knopp, Jan Hřebec, Lukáš Cezner, Rudolf Líbal (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
4.
つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ
129
16.
Pavel Kinc, Luboš Bartík, Martin Orság, Vojtěch Drábek, Pavel Oujeský (5 × G a SOŠZE, Vyškov )
5.
RSDr. Gunár Karol a iné
128
17.
Jakub Hluško, Michal Horanský, Peter Onduš, Jozef Číž, (4 × ŠpMNDaG, Bratislava ) Marek Jankola (G M. Hattalu, Trstená )
6.
Gymro
107
23.
Kateřina Čížková, Tereza Kašáková, Vojtěch Špilař, Jakub Lipka, Karel Balej (5 × G a SOŠ, Rokycany )
7.
Time out
102
29.
Anna Fantová, Radka Křížová, David Horský, Lukáš Radovanský, Tomáš Veselý (5 × G J. Heyrovského, Praha )
8.
Trinitro
101
32.
Kateřina Charvátová, Kristýna Kratochvílová, Dominik Havel, František Dostál, Matyáš Kroupa (5 × G B. Němcové, HK )
9.
Havelkovo tým s Havelkou
100
34.
Jonáš Havelka, Matouš Vondrášek, Jan Baron, Martin Doležal, Anna Kovárnová (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
10.
Poutníci
99
35.
Kryštof Veřtát, Jakub Veřtát, Jáchym Lis, Marek Bedřich, Jakub Malínek (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
11.
HARAMBE did nothing wrong!
98
38.
Martina Lehká, Vojtěch Velínský, Šimon Tesař, Filip Kukla, Jakub Peřina (5 × G, Ústí nad Orlicí )
12.
Trzyniec
97
40.
Martin Dinh, Daniel Martynek, Tomáš Kantor, Tomáš Laba, Lukáš Míra (5 × G, Třinec )
13.
e = 3 = π
95
42.
Marie Grunová, Martina Malá, (2 × G, Moravský Krumlov ) Kateřina Rosická, Josef Jasanský, Jorika Maňáková (3 × G J. Ortena, Kutná Hora )
14.
Moškovie detičky
95
43.
Matej Moško, Pavol Kollár, Alexandra Hojková, Ondrej Baranovič, Miloš Travěnec (5 × G Grösslingová, Bratislava )
15.
Nabla
92
46.
Miroslav Holeček, Anna Cihlářová, Martin Hubal, Štěpán Štafl, Šimon Zvára (5 × G, Písnická, Praha )
16.
Abalone Abandone
88
51.
Martin Hruška, Ivan Žižka, Jakub Renc, David Dobáš, Václav Brož (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
17.
GJH B
83
56.
Adam Šánta, Alexander Velič, Radovan Tvrďák, Andrej Vikartovský (4 × G Jura Hronca, Bratislava )
18.
Moře místo Slovenska
82
60.
Iva Koblížková, Jan Bureš, Martin Picek, Adam Gottfried, Marek Holeček (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
19.
fa
82
59.
Paulína Smolárová, Matúš Hladký, Jakub Vojtech Kmeť, Alex Chudic, Erik Řehulka (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
20.
Gymnázium TGM Zlín
80
62.
Lucie Kundratová, Tomáš Vrbovský, Kristýna Kamenářová, Vilém Vaňhara, Ondřej Brychta (5 × G, nám. TGM, Zlín )
21.
Mikuláši
79
64.
Martin Hubata, Kateřina Sůsová, Vít Vokroj, Vojtěch Nováček, Josef Hladil (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
22.
Hevrupivako
78
69.
Jakub Vaněk, Maxmilián Pilmaier, Václav Kohout, Filip Ruta, Michal Hevessy (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
23.
Nabušený klobásy
78
67.
Petr Zahradník, Zdeněk Vostřel, Jan Himmel, Dalibor Pelčák, Robin Ivančo (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
24.
Züoo
76
74.
Daniel Pindur, Gabriela Diasová, Daniel Fišer, Rostislav Berezjuk, Petr Lisník (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
25.
GYZA III.
76
73.
Michal Pavlas, Denis Březina, Jaromír Novák, Petr Kadlec, Jindřiška Klimková (5 × G, Zábřeh )
26.
Azobisisobutyronitrile
75
76.
Ondřej Daněk, Jan Uhlík, Václav Řezáč, Jan Minařík, Marek Vítek (5 × G Botičská, Praha )
27.
Goralia
74
77.
Štěpán Stryja, Martin Novotný, Michael Csepcsar, Samuel Klus, Jakub Lasota (5 × G, Třinec )
28.
Gymberoun
71
82.
Daniel Kubišta, Adam Kočí, Tadeáš Cipro, Alisa Gumerová, Daniel Justiz (5 × G J. Barranda, Beroun )
29.
Jana team
68
88.
Michal Matoulek, Jana Možíšová, Tomáš Kubíček, Benjamin Sichrovský, Kurt Hartmann (5 × Jiráskovo G, Náchod )
30.
Kofeinoví inženýři
66
89.
Jan Svoboda, Václav Svoboda, Tim Anderle, Frank Bartoš, Thao Tranová (5 × G J. Š. Baara, Domažlice )
31.
aibohphobia
64
90.
Michaela Bobeničová, Timotej Župina, Radovan Lascsák, Peter Ridilla, Beáta Hroncová (5 × G Poštová, Košice )
32.
Waffen FY
63
92.
Jan Licek, Petr Linhart, Veronika Nováková, Hynek Steinmetz, Karel Lysý (5 × G J. Ressela, Chrudim )
33.
AMOS
62
94.
Matouš Cimala, Silvie Paprskářová, Jakub Svozil, Jan Gajdošík, Tereza Řezníčková (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
34.
McNadruhou
61
95.
Jakub Linzmajer, Kateřina Karbusová, Martin Bican, Vít Neužil, Jan Binka (5 × G, Prachatice )
35.
DO YOU KNOW DA WAE
60
96.
Vítězslav Kříž, Jan Hergesel, Daniel Knespl, Oldřich Hujer, (4 × SPŠ, Česká Lípa ) Šimon Šindelář (G, Omská, Praha )
36.
Vozáci
59
97.
Pavel Jelínek, Radek Novosad, Tomáš Kurtin, Filip Koňařík (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
37.
Paradox pětice
58
99.
Evgenia Golubeva, Linda Grundlerová, Jana Harabišová, Jiří Zima (4 × G, Josefská, Praha )
38.
Zkusíme, uvidíme
54
102.
Jakub Gregora, Filip Dvořák, Martin Bureš, Filip Gregora (4 × G, Lanškroun )
39.
Mickeyho klubík
52
104.
Vojtěch Molin, Petr Slatinský, Jindřich Bělka, Jan Vysloužil, Vojtěch Cuberek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
40.
Fyziklády
42
113.
Jakub Szymsza, Jan Grepl, Jan Lakomý, Ladislav Burgr, Pavlína Linhová (5 × Cyrilometodějské G, Prostějov )
41.
Paralaxa
33
122.
Ondřej Bašanda, David Šilhán, Ota Michálek, Kateřina Kopecká, Jan Němec (5 × G O. Havlové, Ostrava )
42.
Totálně nelogaritmovatelní
30
125.
Daniel Pitoňák, Michal Holec, Tereza Svobodová, Marek Benda, Denisa Kulhavá (5 × G a SOŠP, Čáslav )
43.
Šambalát
28
126.
Kryštof Berger, Jakub Charvát, Jakub Pytolaj, Tomáš Ondrák, Jindřich Novák (5 × G, Šternberk )
44.
gvbn
22
132.
Klára Laginová, Simona Barcíková, Lenka Minichová, Jakub Puha, Erik Mazanik (5 × G V. Nedožerského, SR )
45.
Tým GJP
22
131.
Filip Havlák, Vojta Zlesák, Štěpán Vejvoda, Vratislav Ležal, Ondřej Chlebovský (5 × G J. Palacha, Mělník )
DNQ
Matfyzáci
Adam Jerguš Dzurňák, Jakub Navrátil, Adela Chovanová, (3 × G A. Kmeťa, B. Štiavnica ) Dominick Ivan (ŠG PinkHarmony, Zvolen )
DNQ
Náhradníci K_1
no info avaiable
#
Team
Points
Rank total
1.
Dašák
112
21.
Matěj Prokop, Lukáš Nejezchleb, Petr Král, Matěj Formánek, Petr Filip (5 × G Dašická, Pardubice )
2.
Já bytí absolutno
106
25.
Adam Karas, Jakub Dřevo, Vít Gardoň, Karel Kraus, Václav Bašus (5 × G Legionářů, Příbram )
3.
Absolutní nuly
101
31.
Marco Souza de Joode, (G Nad Štolou, Praha ) Lubor Čech, Hana Slámová, Jaroslav Herman, Kryštof Zamazal (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
4.
???
97
39.
Martina Daňková, Ondřej Kalandra, Dora Cidlinská, Filip Řeháček, (4 × Gymnázium Brno-Bystrc ) Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
5.
Klatovácí
88
47.
Jakub Kislinger, Jakub Holý, Richard Váňa, Jakub Vyroubal, Martin Vejčík (5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
6.
Název neuveden
88
48.
Ngoc Hung Hoang, Jaroslav Frühauf, Natálie Kutheilová, Klára Veselá, Jakub Havránek (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
7.
Opičák
84
54.
Tomáš Šimek, Jakub Pravda, Barbora Barančíková, Miroslav Macko, Richard Hamerlik (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
8.
#nwm :} °•]¢
84
52.
Richard Veselý, Jiří Janoušek, Anna Chvojková, Matouš Blažek (4 × G, Budějovická, Praha )
9.
Humanitné vedy nie sú vedy
81
61.
Adam Chalúpek, Lukáš Pleva, Peter Kravár, Matúš Zelko, Samuel Krivánek (5 × G Grösslingová, Bratislava )
10.
Asi jedno
78
65.
Vojtěch Žák, Radek Folprecht, Šimon Duroň, Martin Pfrogner (4 × G, Špitálská, Praha )
11.
Hyperkrychle
78
68.
Klára Předotová, Jakub Barda, (2 × G Botičská, Praha ) František Kmječ, Vojtěch Káně, Ondřej Gonzor (3 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. )
12.
Tým UVD
78
66.
Miroslav Boštík, Ondřej Fiala, Štěpánka Beránková, Filip Novák, Jiří Hlaváček (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
13.
"Newton, Einstein, Kroupa"
77
71.
Radovan Picek, Vojtěch Bláha, Barbora Dohnalová, Daniel Kocman, Štěpán Šrajer (5 × Biskupské G, Hradec Králové )
14.
Havelkovo tým bez Havelky
75
75.
Tereza Mazalovská, Jakub Ambroz, Štěpán Skalka, Vojtěch Bauer, Jakub Macura (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
15.
Bobánci
74
79.
Petra Kašková, Aleš Melzer, Jan Pacák, Matěj Koudelka, Adam Šetek (5 × G, Mostecká, Chomutov )
16.
Tojsmemy
74
78.
František Krůs, Jakub Čekan, Michal Polák, Leona Plasová, Kateřina Krůsová (5 × Masarykovo G, Plzeň )
17.
Gamčácke vektory
73
80.
David Belobrad, Radka Bírová, Martin Bucko, Jozef Csipes, Matúš Papšo (5 × G Grösslingová, Bratislava )
18.
Celer mi nevoní
70
84.
Kryštof Kotek, Tomáš Konzal, Barbora Dohnalová, Ondřej Tesáček, Adam Křivka (5 × Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
19.
Lambda team
70
83.
Jakub Bartoš, Adam Nekolný, Vojtěch Zvára, Pavel Linhart, Zuzana Černohousová (5 × G, Písnická, Praha )
20.
GJH C
69
85.
Richard Rippel, Tomáš Ganz, Karin Demková, Viktória Ralbovská, Alexandra Géciová (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
21.
Jarníkova pětka
59
98.
Jaroslav Scheinpflug, Jan Cába, Kryštof Konečný, Martin Putzer, Jaromír Urban (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
22.
Vůdčí gang
58
101.
Jakub Salaj, Josef Antes, (2 × G Uničov ) Štěpán Hortlík, Ondřej Štorek, Petr Kavička (3 × G Dašická, Pardubice )
23.
Barranďáci
49
106.
Zdeňka Jankovičová, Petr Klíma, Jurij Skalský, Kryštof Jakůbek, Filip Máca (5 × G J. Barranda, Beroun )
24.
Fyzikládi
48
107.
Adam Karásek, Matyáš Karásek, Šimon Neckař, Jiřina Frýbortová, Elena Protivánková (5 × Cyrilometodějské G, Prostějov )
25.
β-gαng
47
109.
Richard Šulc, Matěj Lang, Jan Rychtera, Libor Šabaka, Tomás Bui Pham (5 × G, Česká Lípa )
26.
Hm...
47
108.
Daniel Czinege, Karolína Skořepová, Vojtěch Kříž, Kristýna Gąsiorová, Kamil Mrkvan (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
27.
P=O*R^G
45
110.
Tomáš Homolka, David Rudolf, Alexandr Průcha, Iskander Shangareev, Jakub Smékal (5 × Nový PORG, Praha )
28.
GOZHořice
44
111.
Matěj Holubička, Tereza Němcová, Matyáš Vrbata, Tomáš Trejtnar, Michal Victor Janata (5 × G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice )
29.
Mach(a)ři
43
112.
no info avaiable
30.
Higgsovy bosony
41
115.
Barbora Vášová, Marta Potměšilová, Anna Pazderková, Veronika Plodíková, Adéla Hodboďová (5 × G a SOŠP, Čáslav )
31.
sexta
41
114.
Karolina Helemiková, Julie Šlamborová, Šárka Lísková, Klára Mocová, Anna Šimonková (5 × G J. Palacha, Mělník )
32.
Princezničky
37
117.
Viktória Mária Bánovská, Gabriel Ščurka, Tomáš Zatroch, Lucia Tóthová, Martin Kaláb (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
33.
3.141592654zza
37
118.
Radek Chládek, Vítek Křivan, Vojtěch Hypša, David Dolejší, Aleš Hanžlík (5 × Biskupské G, České Budějovice )
34.
JGN1
35
121.
Jakub Ježek, Matyáš Háze, Aneta Vacková, Jiří Moc, Jan Pikman (5 × Jiráskovo G, Náchod )
35.
Tokamak
33
123.
Jakub Míča, Jakub Vávra, Anh Nguyen, Vítek Seidler, Jakub Hora (5 × G Jana Nerudy, Praha )
36.
Kouřoví Vlci
26
128.
Ondřej Haluza, Karel Černý, Daniel Vogel, Karel Lintimer, Kateřina Horníková (5 × G, Děčín )
37.
BŘAK
26
129.
Jan Lefner, Filip Novotný, Marta Štorkánová, Simona Šamanová, Aleš Šimral (5 × G J. Barranda, Beroun )
38.
Hrošíci <3
22
130.
Eva Vochozková, Marek Duchaň, (2 × Biskupské G, Brno ) Pavla Rudolfová (G, Vídeňská, Brno )
39.
Kadaň B
15
133.
Eliška Kratochvílová, Jana Spurna, Patrik Šmátrala, Lenka Podhorna, Klára Kňavová (5 × G, Kadaň )
40.
Liberland
10
134.
Daniel Forst, Petr Kunčar, Klára Kostelníková, Barbora Benešová, Vítězslav Korb (5 × G, Zábřeh )