TEAM ON FYZIKLANI 2020

team on Fyziklani 2020

A category (71 teams)

.....
cs

Jakub Kružliak (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Jakub Navrátil (year 4) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Martin Ladislav Doskočil (year 2) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Jozef Štálnik (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Richard Žember (year 4) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

233IQ, 23cm, 2,3promile, 0,23g (teacher escort: Jitka Piskačová)
cs

Vojtěch Žíla (year 4) Biskupské G, Brno
Václav Valenta (year 4) Biskupské G, Brno
Jan Vitha (year 4) Biskupské G, Brno
Vojtěch Špaček (year 4) Biskupské G, Brno
Adam Škvrna (year 4) Biskupské G, Brno

Approximation of 8
cs

Jiří Zelenka (year 4) G Z. Wintra, Rakovník
Radek Jirásek (year 4) G Z. Wintra, Rakovník
Vilda Gutvald (year 3) G Z. Wintra, Rakovník
Matyáš Maňur (year 4) G Z. Wintra, Rakovník
Jonáš Doleček (year 4) G Z. Wintra, Rakovník

Borovička (teacher escort: Vladislav Jedlička)
cs

Matěj Hasala (year 4) G Teplice
Jan Podlucký (year 4) G Teplice
Sára Krinerová (year 4) G Teplice
Kateřina Panešová (year 4) G Teplice
Martin Mašek (year 4) G Teplice

BožíLes S.R.O. (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Radek Folprecht (year 4) G, Špitálská, Praha
Klára Kulhavá (year 4) G, Špitálská, Praha
Vít Železný (year 3) G, Špitálská, Praha
Štěpán Ondřej (year 3) G, Špitálská, Praha
Jakub Jandus (year 3) G, Špitálská, Praha

Chessins
cs

Adam Vavrečka (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Michal Stolař (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Viktor Vařeka (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Ondřej Havelka (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jonáš Jarolím (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Cornuova spirála (teacher escort: Monika Bouchalová)
cs

Marek Szymutko (year 4) G Komenského, Havířov
Martin Svoboda (year 4) G Komenského, Havířov
Robert Gemrot (year 3) G Komenského, Havířov
Petr Šulc (year 3) G Komenského, Havířov
Radek Lacko (year 3) G Komenského, Havířov

Epsilon Zeta (teacher escort: Viktoria Kárászová)
cs

Michal Horanský (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Kliment (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Šimek (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Patrik Rusnák (year 4) G Alejová, Košice

FC Špeky (teacher escort: Karel Měšťánek)
cs

Jan Ristovský (year 4) G, Šumperk
Martin Vavřík (year 4) G, Šumperk
Jana Večerková (year 4) G, Šumperk
Ondřej Hrubý (year 2) G, Šumperk
Veronika Kindlová (year 2) G, Šumperk

Fermiony (teacher escort: Jaroslav Reichl)
cs

Vladimír Boledovič (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Egor Onischenko (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
František Nétek (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Pavel Pivoňka (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Šimon Lauer (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Firenators
cs

Michal Miškolci (year 4) G V. P. Tótha, Martin
Tomáš Štefanov (year 4) G V. P. Tótha, Martin

Frogwill (teacher escort: Vasa Vucurevic)
en

Tamara Ranisovic (year 4) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Bojana Popov (year 4) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Tamara Komlenski (year 4) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Mihajlo Bogdanovic (year 3) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Luka Vuković (year 2) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia

GChĎáci (teacher escort: Štěpánka Jirošová)
cs

Jan Hřebec (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Lukáš Cezner (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Marek Fürst (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Alexandr Dizov (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
David Penkov (year 4) G Christiana Dopplera, Praha

GJH A
cs

Richard Rippel (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Alexandra Géciová (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Daniel Holek (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Alžbeta Oravcová (year 4) G Jura Hronca, Bratislava

Guľôčka v jamôčke
cs

Alexandra Mészárošová (year 3) G Andreja Vrábla, Levice
Adela Vinczeová (year 3) G Andreja Vrábla, Levice
Matej Michalko (year 3) G Andreja Vrábla, Levice
Daniel Peťka (year 4) G Andreja Vrábla, Levice

Gyboni
cs

Kristýna Kratochvílová (year 4) G B. Němcové, HK
Helena Nováková (year 4) G B. Němcové, HK
Jan Hofman (year 4) G B. Němcové, HK
Tomáš Morvay (year 4) G B. Němcové, HK
Zuzana Slaninová (year 4) G B. Němcové, HK

Gybot (teacher escort: Jakub Šafařík)
cs

Vojtěch Přech (year 4) G Botičská, Praha
Jan Bohuněk (year 4) G Botičská, Praha
Vojtěch Cuhra (year 4) G Botičská, Praha
Šimon Dobrev (year 4) G Botičská, Praha
František Krakl (year 4) G Botičská, Praha

Gykas
cs

Marek Hofmeister (year 4) G K. Sladkovského, Praha
Petr Zahurančík (year 4) G K. Sladkovského, Praha
Jan Macháček (year 4) G K. Sladkovského, Praha
Matyáš Meisner (year 3) G K. Sladkovského, Praha
Ondřej Bílý (year 3) G K. Sladkovského, Praha

GymWat
cs

Jan Provazník (year 4) G, Voděradská, Praha
Dan Skopec (year 4) G, Voděradská, Praha
Ondřej Pokorný (year 4) G, Voděradská, Praha
Tomáš Reichl (year 4) G, Voděradská, Praha
Jiří Šáda (year 4) G, Voděradská, Praha

Gymlovo senior (teacher escort: Miloš Štyks)
cs

Michal Žáček (year 3) G, Lovosice
Tereza Paurová (year 3) G, Lovosice
Jakub Vybíral (year 3) G, Lovosice
Lada Krofingerová (year 4) G, Lovosice
Daniel Andrš (year 4) G, Lovosice

Gymnázium Javorová 16
cs

Matúš Pohanka (year 4) G Javorová, S. Nová Ves
Martin Darvaši (year 4) G Javorová, S. Nová Ves
Stanislav Mulík (year 4) G Javorová, S. Nová Ves
Sebastian Stettner (year 4) G Javorová, S. Nová Ves
Daniel Hudran (year 4) G Javorová, S. Nová Ves

Integral-chan UwU (teacher escort: Maciej Wiśniewski)
en

Jakub Ratajczak (year 4) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Kajusz Zieliński (year 4) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Paweł Knut (year 4) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Jakub Delicat (year 4) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Mikołaj Kryger (year 4) IV LO im. T. Kościuszki, Poland

Jalový odpor
cs

Štěpán Skalka (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Michaela Kašparová (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Pavel Šindelář (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Putzer (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Jaroslav Scheinpflug (year 4) G Jírovcova, České Budějovice

KAKABUS (teacher escort: Jana Michaliková)
cs

Jakub Tvrz (year 4) G, Sokolov
Michael Srba (year 4) G, Sokolov
Anna Hospodářská (year 4) G, Sokolov
Marie Rozmušová (year 4) G, Sokolov
Nikol Oravová (year 4) G, Sokolov

Kadaň B (teacher escort: Jaroslav Šmahel)
cs

Roman Muller (year 4) G, Kadaň
Adam Vyžďura (year 4) G, Kadaň
Samuel Jursík (year 3) G, Kadaň
Nika Bilanyčová (year 3) G, Kadaň
Lukáš Janda (year 3) G, Kadaň

Kamenní fyzici (teacher escort: Jana Kolínská)
cs

Václav Kohout (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Vaněk (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Ondřej Švarc (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Maxmilián Pilmaier (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Švorc (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno

KdeJsemKdoJsem
cs

Břetislav Kubeš (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Pavel Balda (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Martin Šůla (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Jiří Sloup (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Dominika Soukupová (year 4) G Luďka Pika, Plzeň

Luftkomsa (teacher escort: Miroslav Komsa)
cs

Karolína Melovská (year 4) G Uničov
Markéta Opichalová (year 4) G Uničov
Jan Poštulka (year 4) G Uničov
Tomáš Klaban (year 4) G Uničov

MEDOJEDI (teacher escort: Yveta Ančincová)
cs

Matouš Cimala (year 4) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jan Kapsa (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jakub Mahdal (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod

MadPhys
cs

Jan Červeňan (year 3) G J. Pivečky, Slavičín
Jindřich Maňas (year 4) G J. Pivečky, Slavičín
Amálie Maryášová (year 3) G J. Pivečky, Slavičín
David Hrbáček (year 4) G J. Pivečky, Slavičín
Michal Mudrák (year 2) G J. Pivečky, Slavičín

Muzeum (teacher escort: Radka Mlázovská)
cs

Michal Průšek (year 4) G B. Hrabala
Ondřej Techlovský (year 4) G B. Hrabala
Gabriela Hladká (year 3) G B. Hrabala
Jan Doskočil (year 3) G B. Hrabala
Michal Tomschik (year 4) G B. Hrabala

Na názvu nezáleží (teacher escort: Radka Toufarová)
cs

Tomáš Matoušek (year 4) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Lukáš Čech (year 4) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Štěpán Meister (year 4) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Martin Hájek (year 4) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Jakub Stoklasa (year 4) G O. Březiny a SOŠ, Telč

Newton, Einstein, Kroupa (teacher escort: Damián Bušovský)
cs

Štěpán Šrajer (year 3) BG B. Balbína, Hradec Králové
Vojtěch Bláha (year 4) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Salavec (year 4) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Pokorný (year 3) BG B. Balbína, Hradec Králové
Ondřej Metelka (year 4) BG B. Balbína, Hradec Králové

Název neuveden (teacher escort: Radka Tintěrová)
cs

Ngoc Hung Hoang (year 4) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Hung Do (year 4) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Miroslav David (year 4) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Natálie Kutheilová (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Václav Laníček (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Název týmu (teacher escort: Dáša Zemková)
cs

Jan Stoklasa (year 4) Mendelovo G, Opava
Karel Chwistek (year 3) Mendelovo G, Opava
Vojtěch Krobot (year 3) Mendelovo G, Opava
Vít Šimeček (year 4) Mendelovo G, Opava
Tomáš Wolf (year 4) Mendelovo G, Opava

Otevřete obálku
cs

Jonáš Havelka (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Ambroz (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Matouš Vondrášek (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Adam Jirák (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Bauer (year 3) G Jírovcova, České Budějovice

P=O*R^G (teacher escort: Tereza Fürstová)
en

Alexandr Průcha (year 4) Nový PORG, Praha
David Rudolf (year 4) Nový PORG, Praha
Iskander Shangareev (year 4) Nový PORG, Praha
Vojtěch Kupka (year 4) Nový PORG, Praha
Emily Powell (year 4) Nový PORG, Praha

PanskáL (teacher escort: Jaroslav Reichl)
cs

Jan Kratochvíl (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Petr Endrle (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Markéta Olšovcová (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Vilém Cibulka (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Daniel Bartuněk (year 1) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Peníze pro školu
cs

Vojtěch David (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Kuchař (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Jiří Klásek (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
Lukáš Výtisk (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Eliáš Bencúr (year 2) Wichterlovo G, Ostrava

Pluto 2020 (teacher escort: Petr Vencelides)
cs

Jiří Kabrda (year 3) BG, Žďár nad Sázavou
Jiří Prokop (year 3) BG, Žďár nad Sázavou
Jáchym Mierva (year 3) BG, Žďár nad Sázavou
Michal Vosyka (year 3) BG, Žďár nad Sázavou
Tobiáš Mierva (year 1) BG, Žďár nad Sázavou

Poddaní (teacher escort: Stanislav Poddaný)
cs

Miroslav Mezera (year 4) G, Přípotoční, Praha
Adam Brachtl (year 4) G, Přípotoční, Praha
Jakub Kačerovský (year 4) G, Přípotoční, Praha
Petr Vrla (year 4) G, Přípotoční, Praha
Klaudie Valíčková (year 4) G, Přípotoční, Praha

Poutníci (teacher escort: Josef Jírů)
cs

Marek Bedřich (year 4) G, Pelhřimov
Jan Matouš (year 4) G, Pelhřimov
Petr Hrnčíř (year 3) G, Pelhřimov
Petr Laštovička (year 3) G, Pelhřimov
Antonín Zajíček (year 4) G, Pelhřimov

Rada moudrých fretek (teacher escort: Jaromír Kekule)
cs

Noemi Sramek (year 4) G Jana Nerudy, Praha
Adéla Červená (year 4) G Jana Nerudy, Praha
Thi Thu Anh Nguyen (year 4) G Jana Nerudy, Praha
Adam Pazderka (year 4) G Jana Nerudy, Praha
Tomáš Volný (year 4) G Jana Nerudy, Praha

Randovka 3 (teacher escort: Tomáš Hofrichter)
cs

Filip Sedláček (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Horák (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Lenka Bártová (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jan Lexa (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Tadeáš Paldus (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Rychlíci (teacher escort: Stanislav Poddaný)
cs

Karolína Teňaková (year 4) G, Přípotoční, Praha
Berenika Vebrová (year 4) G, Přípotoční, Praha
Adam Filla (year 4) G, Přípotoční, Praha
Jan Vilím (year 4) G, Přípotoční, Praha
Jakub Rychlík (year 4) G, Přípotoční, Praha

Rytíři kulatého hrnce
cs

Ondřej Běhan (year 3) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Tadeáš Fejfar (year 3) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Lukáš Dvořák (year 3) G O. Březiny a SOŠ, Telč
Jan Bártů (year 2) G O. Březiny a SOŠ, Telč

Růžoví poníci (teacher escort: Mirjam Civínová)
cs

Aleš Melzer (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Marek Pinta (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Jan Pacák (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Filip Varga (year 1) G, Mostecká, Chomutov

Schrödingerova koťátka (teacher escort: Stanislav panoš)
cs

Ondřej Chwiedziuk (year 3) G F. X. Šaldy, Liberec
Jaroslav Hořák (year 4) G F. X. Šaldy, Liberec
Vítězslav Macháček (year 4) G F. X. Šaldy, Liberec
Vendula Růžičková (year 3) G F. X. Šaldy, Liberec

Seriózní zkrat
cs

Filip Zeman (year 4) Biskupské G, Brno
Přemysl Pachl (year 4) Biskupské G, Brno
Ondřej Batůšek (year 4) Biskupské G, Brno
Matyáš Brandstetter (year 4) Biskupské G, Brno

Skrytá hrozba (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Ondřej Marek (year 3) G, Špitálská, Praha
Matěj Říha (year 3) G, Špitálská, Praha
Kateřina Skotnicoá (year 3) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Kopal (year 3) G, Špitálská, Praha
Filip Balla (year 3) G, Špitálská, Praha

Slovácký expres (teacher escort: Miroslava Maňásková)
cs

Diana Varšíková (year 4) G, Uherské Hradiště
Jiří Maňák (year 4) G, Uherské Hradiště
Jan Nekarda (year 4) G, Uherské Hradiště
Dominik Blaha (year 1) G, Uherské Hradiště
Adam Procházka (year 4) G, Uherské Hradiště

Stonks (teacher escort: Julius Kolín)
cs

Jakub Bartoš (year 4) G, Písnická, Praha
Adam Nekolný (year 4) G, Písnická, Praha
Thu Phamová (year 4) G, Písnická, Praha
Martina Procházková (year 4) G, Písnická, Praha
Natalija Ivanjuk (year 4) G, Písnická, Praha

Szimere Bindis (teacher escort: Miloš Bíro)
cs

Hana Kluvancová (year 4) G Párovská, Nitra
Svetlana Rampašeková (year 4) G Párovská, Nitra
Tatiana Matejková (year 4) G Párovská, Nitra
František Stupka (year 4) G Párovská, Nitra
Samuel Šabík (year 4) G Párovská, Nitra

Teorie všeho se jede rozloučit
cs

Viktor Materna (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Lubor Čech (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Zvoníček (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jaroslav Herman (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jiří Kalvoda (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

The Nuclear Waste
cs

Elena Chochoľaková (year 2) G L. Svobodu, Humenné
Tomáš Tuleja (year 3) G L. Svobodu, Humenné
Jarmila Terpáková (year 3) G L. Svobodu, Humenné
Samuel Krempaský (year 4) G L. Svobodu, Humenné
(year 3) G L. Svobodu, Humenné

To je relativní (teacher escort: Tomáš Franc)
cs

Šárka Emrová (year 4) G, Litoměřická, Praha
Jan Benda (year 4) G, Litoměřická, Praha
Marek Pixa (year 4) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Rajtmajer (year 4) G, Litoměřická, Praha
Jan Feireisl (year 4) G, Litoměřická, Praha

Tým UVD (teacher escort: František Štěpánek)
cs

Miroslav Boštík (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Polnický (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Fiala (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Brandejs (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Adam Hušek (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Tÿpëčci (teacher escort: Blanka Pešková)
cs

Tomáš Mašek (year 4) G, Ohradní, Praha-Michle
Natálie Koscelanská (year 4) G, Ohradní, Praha-Michle
Čeněk David (year 4) G, Ohradní, Praha-Michle
Lukáš Michl (year 4) G, Ohradní, Praha-Michle
Ondřej Kukla (year 4) G, Ohradní, Praha-Michle

UFO - UltimátníFyzikálníOdpadi (teacher escort: Julius Kolín)
cs

Pavel Linhart (year 4) G, Písnická, Praha
Zuzana Černohousová (year 4) G, Písnická, Praha
Daniel Slunečko (year 4) G, Písnická, Praha
Martin Ungr (year 4) G, Písnická, Praha
Lucie Kopecká (year 4) G, Písnická, Praha

Upsss
cs

Tereza Kašáková (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Šárka Beranová (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Arian Adam Ott (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Jakub Lipka (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Tomáš Pekárek (year 4) G a SOŠ, Rokycany

VTSN
cs

Martin Větrovský (year 3) G, Písek
Lukáš Hronek (year 4) G, Písek
Michal Kupec (year 4) G, Písek
vilém fiala (year 3) G, Písek
Dominik Oškera (year 3) G, Písek

Vařený vánoční Perníček
cs

Dora Cidlinská (year 3) Gymnázium Brno-Bystrc
Jan Obořil (year 4) Gymnázium Brno-Bystrc
Ondřej Pelánek (year 4) Gymnázium Brno-Bystrc
Patrik Kula (year 4) G F. Hajdy, Ostrava
Ondřej Kalandra (year 3) Gymnázium Brno-Bystrc

Vlci (teacher escort: Jaroslav Reichl)
cs

Lukáš Navara (year 4) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Pavel Půta (year 4) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
František Černý (year 4) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Ondřej Hrubeš (year 4) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Michal Jansa (year 4) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

ZAgym (teacher escort: Jiří Holubička)
cs

Tereza Němcová (year 4) Zemědělská akademie a Gymnázium
Matěj Holubička (year 4) Zemědělská akademie a Gymnázium
Matyáš Vrbata (year 4) Zemědělská akademie a Gymnázium
Tomáš Trejtnar (year 3) Zemědělská akademie a Gymnázium
Michal Victor Janata (year 3) Zemědělská akademie a Gymnázium

Zhroucené hvězdy (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

David Kománek (year 4) G, Špitálská, Praha
Marco Souza de Joode (year 3) G Nad Štolou, Praha
Vojtěch Žák (year 4) G, Špitálská, Praha
Lucie Vomelová (year 4) G, Špitálská, Praha
Jan Piroutek (year 4) G, Špitálská, Praha

Záchytný bod (teacher escort: Jaroslav Šmahel)
cs

Patrik Šmátrala (year 4) G, Kadaň
Jaroslava Jahodová (year 4) G, Kadaň
Tomáš Nguyen (year 3) G, Kadaň
Tereza Novotná (year 3) G, Kadaň
Fabián Bodnár (year 4) G, Kadaň

\mathbb{H}armonic Approxilator (teacher escort: Eva Paňková)
cs

Radovan Lascsák (year 4) G Poštová, Košice
Branislav Pastula (year 4) G Poštová, Košice
Jakub Mandzák (year 3) G Poštová, Košice
Marcel Polák (year 4) G, P. Horova, Michalovce
Adam Džavororok (year 1) G Poštová, Košice

DID NOT ATTEND

gchd (teacher escort: Štěpánka Jirošová)
cs

Jan Hřebec (year 4) G Christiana Dopplera, Praha

{λπΩ}
cs

David Klement (year 4) G, Nad Alejí, Praha
Jan Hlaváč (year 4) G, Nad Alejí, Praha
Marie Kalousková (year 4) G, Nad Alejí, Praha
Jiří Heller (year 4) G, Nad Alejí, Praha
Milan Malačka (year 3) G, Nad Alejí, Praha

Štěrkopísek (teacher escort: Lenka Plachtová)
cs

Radomír Mielec (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Zdeněk Legerský (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Hynek Dráždil (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Tomáš Dzik (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lucie Kunčarová (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava

Φ.I.A. (teacher escort: Kateřina Olivová)
cs

Jakub Svoboda (year 4) G Masarykovo nám., Třebíč
Adam Urban (year 4) G Masarykovo nám., Třebíč
Václav Jelínek (year 4) G Masarykovo nám., Třebíč
Pavel Saitl (year 4) G Masarykovo nám., Třebíč
Jakub Michal (year 4) G Masarykovo nám., Třebíč

πvo
cs

Radka Hatalova (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Dušan Oberta (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Stanislav Švec (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Matej Uhrin (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Tomáš Grivalsky (year 4) SPŠ Hviezdosl., Sp. N. Ves

B category (50 teams)

(J)Elita
cs

Jan Řehulka (year 3) G, Litoměřická, Praha
Ondřej Zatloukal (year 3) G, Litoměřická, Praha
Lukáš Vodička (year 3) G, Litoměřická, Praha
Marek Janoušek (year 3) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Klouda (year 3) G, Litoměřická, Praha

12345 (teacher escort: Lenka Giannitsi)
cs

Václav Veverka (year 4) G J. Heyrovského, Praha
Alexandra Gylden (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Otomar Miskolczi (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Katka Morovicsová (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Vendula Hrnčířová (year 3) G J. Heyrovského, Praha

17M (teacher escort: Jaroslav Reichl)
cs

Michal Bělohlávek (year 3) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Matěj Čech (year 3) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Michael Jurča (year 3) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Tomáš Javorský (year 3) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Jakub Veselý (year 3) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Ano, vytrollíme Fyziklání
cs

Marek Benda (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Pavlas (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Adéla Hodboďová (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Veronika Plodíková (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kubeš (year 1) G a SOŠP, Čáslav

Bioložka a čtyři programátoři (teacher escort: Věra Krůsová)
cs

Adam Blažek (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Dominik Farhan (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Eliška Pirnosová (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Sladký (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Baštař (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Black Quartz
cs

Jan Adámek (year 3) G Jana Keplera, Praha
Viktor Fukala (year 3) G Jana Keplera, Praha
Filip Hůlek (year 3) G Jana Keplera, Praha
Jakub Petr (year 3) G Jana Keplera, Praha
Šimon Brecher (year 3) G Jana Keplera, Praha

DID NOT ATTEND

Calcioví hoši (teacher escort: Miriam Šimralová)
cs

Filip Máca (year 3) G J. Barranda, Beroun
Matěj Holub (year 3) G J. Barranda, Beroun

DaMaMaJaKr
cs

Kristýna Saforková (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Marie Cmíralová (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Dan Vilimovský (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jakub Ševčík (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Matěj Minarčík (year 1) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Dokonalé pružná srážka (teacher escort: Jana Kolínská)
cs

Richard Rubáš (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Matěj Mezera (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Jan Růžička (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Anna Vobořilová (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Veronika Lehečková (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno

Firebird (teacher escort: Vadim Emelyanenko)
en

Yury Kulev (year 3) Lyceum 1501, Russia
Konstantin Kuleshov (year 3) Lyceum 1501, Russia
Daniel Emelyanenko (year 3) Lyceum 1501, Russia
Dmitry Balgabaev (year 3) Lyceum 1501, Russia
Stepan Gluhov (year 3) Lyceum 1501, Russia

Fyzi a ještě k tomu klání
cs

Jakub Sechovský (year 3) G Nad Štolou, Praha
Albert Kučera (year 3) G Nad Štolou, Praha
Matěj Havlas (year 3) G Nad Štolou, Praha
Matěj Vavroušek (year 3) G Nad Štolou, Praha

FyziGO (teacher escort: Markéta Ničová)
cs

Le Vu Neumann (year 3) G Opatov, Praha
Michal Smieško (year 3) G Opatov, Praha
Jan Mareš (year 3) G Opatov, Praha
Ondřej Kodejš (year 3) G Opatov, Praha
David Šimůnek (year 3) G Opatov, Praha

GBASáci
en

Andrej Kapusta (year 3) Bilingválne G, Sučany
Patrik Šimurka (year 3) Bilingválne G, Sučany
Marianna Hronská (year 3) Bilingválne G, Sučany
Anton Krilek (year 3) Bilingválne G, Sučany
Nadiya Balanchuk (year 3) Bilingválne G, Sučany

GJH B
cs

Juraj Jánošík (year 4) G Tajovského, B. Bystrica
Adam Rajský (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Bohdan Gliševič (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Maroš Studenič (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Erik Tóth (year 1) G Jura Hronca, Bratislava

Gamčácke vektory (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Radka Bírová (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Papšo (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Adrián Šegeda (year 3) G Grösslingová, Bratislava

Generátor chyb (teacher escort: František Štěpánek)
cs

Filip Novák (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Krsek (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Petra Čermáková (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiřina Hejčlová (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Lukáš Hejčl (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Gymlovo junior (teacher escort: Miloš Štyks)
cs

Michal Drašnar (year 2) G, Lovosice
Eliška Šulerová (year 2) G, Lovosice
Pavel Žáček (year 1) G, Lovosice
Ondřej Kimmer (year 3) G, Lovosice
Lucie Hrabáčová (year 4) G, Lovosice

Gymčak (teacher escort: Jiří Válek)
cs

Dominik Fischer (year 3) G, náměstí 25. března, Praha
Tereza Petrů (year 3) G, náměstí 25. března, Praha
Vojtěch Skřivan (year 3) G, náměstí 25. března, Praha
Petr Janiska (year 3) G, náměstí 25. března, Praha

GČL
cs

Libor Šabaka (year 3) G, Česká Lípa
Anna Salavcová (year 2) G, Česká Lípa
Matěj Lang (year 3) G, Česká Lípa
Rostyslav Rymarchuk (year 3) G, Česká Lípa
Richard Šulc (year 3) G, Česká Lípa

Hanáčtí nukleární génijusové (teacher escort: Miroslav Komsa)
cs

Josef Antes (year 3) G Uničov
Robin Stloukal (year 3) G Uničov
Vojtěch Vrzal (year 3) G Uničov
Zuzana Zahrádková (year 3) G Uničov
Kateřina Havlíčková (year 3) G Uničov

Hoekebe (teacher escort: Ondřej Štorek)
cs

Ondřej Štorek (year 3) G Dašická, Pardubice
Alan Matějka (year 3) G Dašická, Pardubice
Ondřej Herink (year 3) G Dašická, Pardubice

Jaroslavovi nástupci
cs

Tomáš Veselý (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Anna Suchomelová (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Ivan Anikin (year 2) G J. Heyrovského, Praha
Petr Antonín (year 2) G J. Heyrovského, Praha
Vojtěch Ježek (year 4) G J. Heyrovského, Praha

Jdeme na raut (teacher escort: Tereza Fürstová)
cs

David Král (year 3) Nový PORG, Praha
Daniel Vrška (year 3) Nový PORG, Praha
Patrick Krautman (year 3) Nový PORG, Praha
Vojtěch Jandl (year 2) Nový PORG, Praha
Otakar Kořínek (year 2) Nový PORG, Praha

Já bytí absolutno (teacher escort: Karel Heřman)
cs

Adam Karas (year 3) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (year 3) G Legionářů, Příbram
David Bálek (year 1) G Legionářů, Příbram
Jiří Hrubant (year 1) G Legionářů, Příbram
Vojtěch Ježek (year 4) G Legionářů, Příbram

Kids of Newton (teacher escort: Vadim Emelyanenko)
en

Ekaterina Sivokon (year 3) Lyceum 1501, Russia
Milana Kolchanova (year 3) Lyceum 1501, Russia
Kirill Dedov (year 3) Lyceum 1501, Russia
Daniil Mukhametgaleev (year 3) Lyceum 1501, Russia

Kolo bez kola (teacher escort: Maciej Wiśniewski)
en

Adam Kubiak (year 2) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Igor Rybka (year 2) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Maria Skibicka (year 3) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Nikodem Gapski (year 2) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
KInga Hernet (year 3) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL

Kolínka (teacher escort: Julius Kolín)
cs

Zdeněk Nejedlý (year 3) G, Písnická, Praha
Kryštof Hájek (year 3) G, Písnická, Praha
Vít Polák (year 3) G, Písnická, Praha
Martin Panýrek (year 3) G, Písnická, Praha
Jakub Šviga (year 3) G, Písnická, Praha

Kulový blesk
cs

Filip Müller (year 2) G Nad Štolou, Praha
Jan Toman (year 3) G Nad Štolou, Praha
Bohumil Jiří Svoboda (year 2) G Nad Štolou, Praha
Alžběta Čiperová (year 1) G Nad Štolou, Praha
Kateřina Tomanová (year 4) G Nad Štolou, Praha

Legie Zkázy
cs

Ondřej Veselý (year 3) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Zeller (year 3) G, Litoměřická, Praha
Tomáš Burian (year 3) G, Litoměřická, Praha
Filip Šotola (year 3) G, Litoměřická, Praha
Denisa Baraniková (year 3) G, Litoměřická, Praha

Machar2 (teacher escort: Eva Kospachová)
cs

Ditmar Hadera (year 3) G, Brandýs n. L.
Richard Česnek (year 9) G, Brandýs n. L.
Filip Bartoš (year 3) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Kinda (year 3) G, Brandýs n. L.
Ondřej Gonzor (year 3) G, Brandýs n. L.

Masarykáč
cs

Michal Polák (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Čekan (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Jan Jelínek (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Matěj Komprda (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Tereza Tocháčková (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Mutanti (teacher escort: Adam Pipek)
cs

Adam Pipek (year 4) G, Havlíčkův Brod
Filip Kotlas (year 4) G, Havlíčkův Brod
Tomáš Trtík (year 2) G, Havlíčkův Brod
Vít Pavlík (year 2) G, Havlíčkův Brod
Martin Toman (year 3) G, Havlíčkův Brod

Nekonečně invenční (teacher escort: Zdeněk Polák)
cs

Marek Čermák (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jan Šesták (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Daniel Ježek (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Matyáš Háze (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Heger (year 2) Jiráskovo G, Náchod

Nerdi (teacher escort: Hana Vodňanská)
cs

Robert Svoboda (year 3) G, Broumov
Zdeněk Hartman (year 1) G, Broumov
Lukáš Jirásek (year 3) G, Broumov
Antonín Mráz (year 2) G, Broumov
Michal Kocián (year 3) G, Broumov

DID NOT ATTEND

Paradox babičky (teacher escort: Pavel Hlaváček)
cs

Vít Ulehla (year 3) G J. Škody, Přerov
Martin Koňařík (year 3) G J. Škody, Přerov
Amálie Dostalíková (year 3) G J. Škody, Přerov
Darian Poljak (year 3) G J. Škody, Přerov

PinkFlywheel (teacher escort: Vlastimil Jalový)
cs

Jakub Krátký (year 3) S/PŠ Jedovnice
Daniel Konečný (year 3) S/PŠ Jedovnice
Václav Sedlák (year 3) S/PŠ Jedovnice
Adam Polák (year 3) S/PŠ Jedovnice
Matěj Novotný (year 3) S/PŠ Jedovnice

Piškvorkáři
cs

Ondřej Zikmund (year 3) G Jana Nerudy, Praha
Libor Krejčíř (year 3) G Jana Nerudy, Praha
Alan David (year 3) G Jana Nerudy, Praha
Linda Slováková (year 3) G Jana Nerudy, Praha
Anežka Červená (year 3) G Jana Nerudy, Praha

Potato pancake (teacher escort: Kateřina Koubková)
cs

Tomáš Kunc (year 3) G, Omská, Praha
Yan Zheng (year 3) G, Omská, Praha
Filip Šlesinger (year 2) G, Omská, Praha
David Blaheta (year 2) G, Omská, Praha
František Procházka (year 2) G, Omská, Praha

Pozitróny (teacher escort: RNDr. Zdenka Baxová)
cs

Robert Jurenka (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Opat (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Patrik Bašo (year 1) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Kišš (year 1) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Samuel Petrov (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Retamar B (teacher escort: José Francisco Romero García)
en

Juan Álvarez (year 3) Col. Retamar, Spain
Javier Sanchez Bonilla (year 3) Col. Retamar, Spain
Alvaro Valderrabano Megias (year 3) Col. Retamar, Spain
Juan Conde Cortizas (year 3) Col. Retamar, Spain

Sagittarius (teacher escort: Radka Mlázovská)
cs

Ondřej Galuščák (year 3) G, Nymburk
Oliver Křenek (year 3) G B. Hrabala
Tereza Frýdková (year 3) G, Nymburk
Adam Fojtík (year 3) G B. Hrabala
Petr Zábraha (year 3) G B. Hrabala

Sauron has done nothing wrong (teacher escort: Eva Paňková)
cs

Richard Ciglanský (year 4) G Poštová, Košice
Hugo Halasz (year 2) G Poštová, Košice
Dávid Jopek (year 1) G Poštová, Košice
Matej Grofčík (year 2) G Poštová, Košice
Ján Plavnický (year 2) G Poštová, Košice

Slovanští inženýři
cs

Vojtěch Bartoň (year 1) SOŠ a G Brno
Patrik Tomaško (year 1) SOŠ a G Brno
Filip Janko (year 4) SOŠ a G Brno
Hugo Hrad (year 2) SOŠ a G Brno

Společenstvo tabulek
cs

Antonín Kubík (year 2) G, Roudnice nad Labem
Vít Salava (year 2) G, Roudnice nad Labem
Tomáš Laube (year 3) G, Roudnice nad Labem
Jan Záhorec (year 3) G, Roudnice nad Labem
Aneta Nováková (year 3) G, Roudnice nad Labem

Termoska (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Adam Chalúpek (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Stanek (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Kristián Andraščík (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Filip Makara (year 2) G Grösslingová, Bratislava

Výběrová jelita národa českého
cs

Soňa Husáková (year 3) G, Českolipská, Praha
Matouš Fiala (year 2) G, Českolipská, Praha
Jiří Kruchina (year 2) G, Českolipská, Praha
Ondřej Piroutek (year 2) G, Českolipská, Praha
Jia Xiang Ji (year 2) G, Českolipská, Praha

We are number one (teacher escort: Eva Paňková)
cs

Alex Blandón (year 3) G Poštová, Košice
Maroš Mešter (year 3) G Poštová, Košice
Norbert Micheľ (year 3) G Poštová, Košice
Martin Kánássy (year 3) G Poštová, Košice
Adam Mackanič (year 3) G Poštová, Košice

Xi Gamma (teacher escort: Viktoria Kárászová)
cs

Lucia Tóthová (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Bachníček (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Adam Zich (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Adela Čermáková (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava

Zobáci
cs

Tereza Bráchová (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Julie Kalná (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Marie Urbanová (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Filip Erben (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Marie Benedová (year 3) Biskupské G, České Budějovice

kot sylwester (teacher escort: Malgorzata Wajda)
en

Natalia Wajda (year 3) IX HS in Rzeszów, Poland
Michał Łukasik (year 3) IX HS in Rzeszów, Poland
Miłosz Michno (year 3) IX HS in Rzeszów, Poland
Tomasz Słoma (year 3) IX HS in Rzeszów, Poland
Wiktor Rożnowski (year 3) IX HS in Rzeszów, Poland

Š-kvarky (teacher escort: Kateřina Koubková)
cs

Veronika Borská (year 3) G, Omská, Praha
Karolína Henková (year 3) G, Omská, Praha
Matěj Machart (year 3) G, Omská, Praha
Timotej Ciprys (year 3) G, Omská, Praha
Martin Kodet (year 3) G, Omská, Praha

Život není fér. (teacher escort: Eva Kotrčová)
cs

Josef Trojan (year 3) G Botičská, Praha
Kryštov Hamouz (year 3) G Botičská, Praha
Dmitrij Ševaev (year 3) G Botičská, Praha
Jakub Jan Barda (year 3) G Botičská, Praha
Kateřina Procházková (year 3) G Botičská, Praha

C category (80 teams)

(J)elita z Dašáku
cs

Jakub Ferenčík (year 2) G Dašická, Pardubice
Antonín Rousek (year 2) G Dašická, Pardubice
Daniela Trojanová (year 2) G Dašická, Pardubice
Petra Sankotová (year 2) G Dašická, Pardubice
Vojtěch Váňa (year 2) G Dašická, Pardubice

8>=4 (teacher escort: František Štěpánek)
cs

Daniel Locker (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vincent Drtík (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Matějíček (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Netík (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Dodek (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

<script>alert("bug");</script> (teacher escort: Adriena Hendrychová)
cs

Vítek Mach (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Jan Telinger (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Tobiáš Růžička (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Filip Taschner (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Johanka Rédlová (year 1) G J. Heyrovského, Praha

Antipalmovka (teacher escort: Zdeněk Vácha)
cs

Minh Hieu Vuong (year 1) G Teplice
Jiří Říha (year 1) G Teplice
Bohdan Habor (year 1) G Teplice
Ondřej Suchý (year 1) G Teplice
Petr Vitko (year 1) G Teplice

Asymetrický kruhový objezd (teacher escort: Jana Michaliková)
cs

Benedikt Janda (year 2) G, Sokolov
Oldřich Kohoutek (year 2) G, Sokolov
Vladan Trhlík (year 2) G, Sokolov
Marián Šustr (year 2) G, Sokolov
Albert Havliček (year 2) G, Sokolov

BIG BRAIN (teacher escort: Petr Musil)
cs

Jakub Petr (year 2) G Neumannova, Žďár n. S.
Karel Pročka (year 2) G Neumannova, Žďár n. S.
Jiří Hrdina (year 2) G Neumannova, Žďár n. S.
Milan Marek (year 2) G Neumannova, Žďár n. S.
Jan Řehoř (year 2) VOŠ a SPŠ, Žďár n. Sázavou

Barney Načerodský (teacher escort: Pavlína Březinová)
cs

Tadeáš Petrů (year 2) G J. Ortena, Kutná Hora
Matěj Koten (year 2) G J. Ortena, Kutná Hora
Martin Svoboda (year 2) G J. Ortena, Kutná Hora
Šťepán Křenovský (year 2) G J. Ortena, Kutná Hora
Antonín Krejča (year 2) G J. Ortena, Kutná Hora

Bobánci (teacher escort: Mirjam Civínová)
cs

Petr Plechatý (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Tina Lohbergerová (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Ondřej Walz (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Vilém Pail (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Eliška Zelenková (year 1) G, Mostecká, Chomutov

Brikuláci (teacher escort: Jana Michaliková)
cs

Adam Králič (year 2) G, Sokolov
Bohumil Kulvejt (year 2) G, Sokolov
Šimon Lukeš (year 2) G, Sokolov
Hugo Krotil (year 2) G, Sokolov
Sára Balatková (year 2) G, Sokolov

Cockroaches 1384 (teacher escort: Natalia Li-Chan-Lin)
en

Yulia Travina (year 2) GBEO 1384, Russia
Nikita Dymov (year 2) GBEO 1384, Russia
Mikhail Osipov (year 2) GBEO 1384, Russia
Dmitry Barzunov (year 2) GBEO 1384, Russia
Ruslan Aisin (year 2) GBEO 1384, Russia

DoGy (teacher escort: Josef Hylský)
cs

Veronika Jouklová (year 2) G Dobruška
Josef Panenka (year 2) G Dobruška
Benedikt Bareš (year 2) G Dobruška
Šárka Samková (year 2) G Dobruška
Martin Kristián Felcman (year 2) G Dobruška

Equilibrium (teacher escort: Zuzana Lišková)
cs

Filip Zikeš (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
David Dvorský (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Monika Ulrichová (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Kateřina Lasotová (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Lucie Oborná (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Error 404
cs

Jakub Koňárek (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Lukáš Kycl (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Petr Slonek (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Andrej Bružeňák (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Michael Švehla (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

FT Zoufalci (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Jiří Antoňů (year 1) G, Špitálská, Praha
Martin Mlejnecký (year 2) G, Špitálská, Praha
Jan Ptáček (year 2) G, Špitálská, Praha
Tadeáš Tkadlec (year 2) G, Špitálská, Praha
Adam Šulc (year 1) G, Špitálská, Praha

FULL BRIDGE RECTIFIER (teacher escort: Karolína Kundrátová)
cs

Filip Hošek (year 9) Masarykovo klasické G, Říčany
Jan Doležil (year 1) Masarykovo klasické G, Říčany
Jakub Šinták (year 2) Masarykovo klasické G, Říčany
Ema Glacnerová (year 9) Masarykovo klasické G, Říčany
Lukáš Bukověcký (year 9) Masarykovo klasické G, Říčany

Fysiccs (teacher escort: Kateřina Olivová)
cs

Martin Nováček (year 2) G Masarykovo nám., Třebíč
Lucie Klímová (year 2) G Masarykovo nám., Třebíč
Kryštof Průša (year 2) G Masarykovo nám., Třebíč
Jan Pánek (year 2) G Masarykovo nám., Třebíč
Matěj Macek (year 2) G Masarykovo nám., Třebíč

Fyziklátiči
cs

Jakub Pelc (year 2) G, Benešov
Stanislav Sadílek (year 2) G, Benešov
Ondřej Dolejš (year 2) G, Benešov
Jonáš Vacek (year 2) G, Benešov
Štěpán Vácha (year 2) G, Benešov

Fyzikální zabijáci (teacher escort: Tomáš Franc)
cs

Adéla Žáková (year 1) G, Litoměřická, Praha
Lukáš Pudil (year 2) G, Litoměřická, Praha
Michaela Šídová (year 2) G, Litoměřická, Praha
Marek Pospíšil (year 2) G, Litoměřická, Praha
Tadeáš Kříž (year 2) G, Litoměřická, Praha

Fyzorožci (teacher escort: Olga Tichá)
cs

Aleš Manuel Papáček (year 2) G, Třeboň
Jan Prokeš (year 2) G, Třeboň
Martin Havelka (year 2) G, Třeboň
Dana Krynická (year 2) G, Třeboň
Terka Janečková (year 2) G, Třeboň

GJGT
cs

Filip Frgelec (year 1) G Tajovského, B. Bystrica
Patrik Fabrik (year 2) G V. Nedožerského, SR
Adam Benjamín Plšek (year 1) G V. Nedožerského, SR
Martin Kmeť (year 2) G Tajovského, B. Bystrica
Richard Turčan (year 1) G Tajovského, B. Bystrica

GJH C
en

Peter Rajský (year 9) G Jura Hronca, Bratislava
Karolína Jediná (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Jana Pešková (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Agner (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Richard Bezák (year 1) G Jura Hronca, Bratislava

Gamča3 (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Pavol Pivko (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Mičáň (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Viktor Imrišek (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Matej Repa (year 1) G Grösslingová, Bratislava
(year 1) G Grösslingová, Bratislava

Gamča4 (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Ivo Novysedlák (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Tereza Vranová (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Martin Babala (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Eduard Mrug (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Kyčina (year 1) G Grösslingová, Bratislava

Gute Frage, ich weiß nicht! (teacher escort: Irina Feldbabelová)
cs

Eva Feldbabelová (year 2) Katolické gymnázium Třebíč
Martin Černý (year 2) G, Havlíčkův Brod
David Spilka (year 2) G, Havlíčkův Brod
Patrik Kašpárek (year 3) Katolické gymnázium Třebíč
Amálie Hartmannová (year 1) Katolické gymnázium Třebíč

GymKom (teacher escort: Monika Bouchalová)
cs

Vojtěch Smola (year 2) G Komenského, Havířov
Hana Rusinová (year 2) G Komenského, Havířov
Jan Holuša (year 2) G Komenského, Havířov
Rostislav Vrána (year 2) G Komenského, Havířov
Martin Beckovský (year 2) G Komenského, Havířov

Holubovy hlavy (teacher escort: Jiří Holubička)
cs

Matěj Novotný (year 2) Zemědělská akademie a Gymnázium
Ondřej Šádek (year 2) Zemědělská akademie a Gymnázium
Michal Portych (year 1) Zemědělská akademie a Gymnázium
Ondřej Bureš (year 1) Zemědělská akademie a Gymnázium
Václav Němeček (year 1) Zemědělská akademie a Gymnázium

Jiráskovská pětka (teacher escort: Zdeněk Polák)
cs

Jaroslav Grulich (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Lukáš Fidler (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Kryštof Veverka (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Michal Štěpán (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Adam Roštejnský (year 1) Jiráskovo G, Náchod

Kadaň A (teacher escort: Jaroslav Šmahel)
cs

Matouš Řezníček (year 2) G, Kadaň
Nikola Razakowská (year 2) G, Kadaň
Ladislav Froněk (year 2) G, Kadaň
Antonín Koukl (year 2) G, Kadaň
Adéla Houdková (year 1) G, Kadaň

Kaktušíci
cs

Jakub Jedlička (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Patrik Zavoral (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Mikuláš Barna (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Plzenský (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Jiří Cihelka (year 9) G Christiana Dopplera, Praha

Kliťáci (teacher escort: Josef Jírů)
cs

Duy Le (year 2) G, Pelhřimov
Filip Havelka (year 2) G, Pelhřimov
Matěj Slavětínský (year 2) G, Pelhřimov
Tomáš Jaroš (year 2) G, Pelhřimov
Pavel Dvořák (year 2) G, Pelhřimov

Lopaty
cs

Tomáš Kovářík (year 2) G Opatov, Praha
Tomáš Kuzma (year 2) G Opatov, Praha
Marko Matoničkin (year 2) G Opatov, Praha
Ondřej Kupsa (year 2) G Opatov, Praha
Martina Moravcová (year 2) G Opatov, Praha

Lumíci
cs

Jonáš Venc (year 1) G, Havlíčkův Brod
Martin Kosprd (year 1) G, Havlíčkův Brod
Markéta Růžková (year 1) G, Havlíčkův Brod
Štěpán Pipek (year 3) G, Havlíčkův Brod
Zuzana Černá (year 1) G, Havlíčkův Brod

MAKAK
cs

Anna Kmentová (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Kristýna Makovská (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Jakub Zahradník (year 9) G, Nad Alejí, Praha
Anna Marie Smutná (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Markéta Jurčíková (year 2) G, Nad Alejí, Praha

Machar1 (teacher escort: Eva Kospachová)
cs

Jan Černohorský (year 2) G, Brandýs n. L.
Šimon Šustek (year 2) G, Brandýs n. L.
Aneta Sekaninová (year 2) G, Brandýs n. L.
Ondřej Machota (year 2) G, Brandýs n. L.
Soňa Černá (year 2) G, Brandýs n. L.

Mazáci K. (teacher escort: Josef Jírů)
cs

Matyáš Petrák (year 1) G, Pelhřimov
Vojtěch Dvořák (year 1) G, Pelhřimov
Antonín Morava (year 1) G, Pelhřimov
Jan Forejt (year 1) G, Pelhřimov
Bohumil Zíka (year 1) G, Pelhřimov

Meloun
cs

Ondřej Vitula (year 2) G Tišnov

Mikulášská skvadra (teacher escort: Věra Krůsová)
cs

Klára Hubínková (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Šimon Pekár (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Kotrlík (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jiří Jirásek (year 1) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Suchý (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Mobiova smyčka (teacher escort: Petra Komprdová)
cs

Jakub Klesa (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Daniela Karpíšková (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Martin Polák (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Jan Mach (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Jana Kňourková (year 1) Masarykovo G, Plzeň

Mu Omicron (teacher escort: Viktoria Kárászová)
cs

Nela Ďanovská (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Anamária Šutková (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Skaloš (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Nagy (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Drobný (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava

Neutrina
cs

Vojtěch Stránský (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jindřich Matuška (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Nevrlka (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Anna Hronová (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Kateřina Dvořáková (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Nevíme nic, ale víme to jistě
cs

Marek Chmela (year 1) G, Lesní čtvrť, Zlín
Filip Kocián (year 1) G, Lesní čtvrť, Zlín
Tomáš Kocián (year 1) G, Lesní čtvrť, Zlín
Lukáš Javora (year 1) G, Lesní čtvrť, Zlín
Matyas Výhonský (year 1) G, Lesní čtvrť, Zlín

Nightslayers (teacher escort: Zdeněk Vácha)
cs

Jakub Kraus (year 1) G Teplice
Adéla Fialová (year 1) G Teplice
František Farda (year 1) G Teplice
Dat Le Huy (year 1) G Teplice
Maxim Neuvirt (year 1) G Teplice

Název týmu je povinná položka. (teacher escort: Jakub Holota)
cs

Aleš Kirsch (year 3) G, Cheb
Ondřej Jamelský (year 2) G, Cheb
Jitka Vysloužilová (year 3) G, Cheb
Zuzana Krutinová (year 1) G, Cheb
Phuong Uyen Le (year 1) G, Cheb

Odmocnina z - i (teacher escort: Tereza Fürstová)
cs

Bedřich Štěpánek (year 1) Nový PORG, Praha
Kryštof Píštěk (year 1) Nový PORG, Praha
Luong Bach Tran (year 1) Nový PORG, Praha
Julie Nováková (year 1) Nový PORG, Praha
Tara Svobodová (year 1) Nový PORG, Praha

Ogy (teacher escort: Petra Komprdová)
cs

Matěj Galovič (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Simona Melicharová (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Ondřej vainer (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Anna Martínková (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Filip Wintr (year 1) Masarykovo G, Plzeň

Oppenheimerovy atomy (teacher escort: Olga Kouřimská)
cs

Rudolf Svoboda (year 2) G, Děčín
Martin Pavlovec (year 2) G, Děčín
Patrik Kříž (year 2) G, Děčín
Ondřej Šoura (year 2) G, Děčín

Perpetuálně Mobilní Skvadra (teacher escort: Drahomír Zrůst)
cs

Jakub Hadač (year 1) G V. Hlavatého, Louny
Josef Kerner (year 1) G V. Hlavatého, Louny
Matěj Olič (year 1) G V. Hlavatého, Louny
Michael Křivan (year 1) G V. Hlavatého, Louny
Jakub Udržal (year 1) G V. Hlavatého, Louny

PhyX (teacher escort: Stanislav Sedláček)
cs

Denisa Zdvořilá (year 2) G, Boskovice
Nikola Sedláčková (year 2) G, Boskovice
Tomáš Zatloukal (year 2) G, Boskovice
Martin Kolář (year 2) G, Boskovice
Zuzana Daňková (year 2) G, Boskovice

Ponořená tělesa (teacher escort: Jana Krejčíková)
cs

Daniel Čech (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Radim Procházka (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Richard Weber (year 1) G a SOŠP, Čáslav
David Svoboda (year 1) G a SOŠP, Čáslav
Matěj Holoubek (year 1) G a SOŠP, Čáslav

Pravý okraj gaussovky (teacher escort: Eva Paňková)
cs

Adam Garafa (year 2) G Poštová, Košice
Adam Čabrák (year 2) G Poštová, Košice
Lilla Maheľová (year 2) G Poštová, Košice
Oszkár Urbán (year 2) G Poštová, Košice
Tomáš Žalobín (year 1) G Poštová, Košice

Průmka (teacher escort: Hana Soukupová)
cs

Jan Novák (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Michael Švadlena (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Oliver Vacovský (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Dominik Ježek (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Vít Kotrba (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor

Pět prozíravých pětihlavů (teacher escort: Pavel Hlaváček)
cs

Filip Vrťo (year 2) G J. Škody, Přerov
Jakub Maťa (year 2) G J. Škody, Přerov
Jakub Mikeš (year 2) G J. Škody, Přerov
Lukáš Létal (year 1) G J. Škody, Přerov
Vendula Onderková (year 2) G J. Škody, Přerov

Quantum Limes (teacher escort: Šárka Richterková)
cs

Jiří Kvapil (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Grohmann (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Jonáš Vokal (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Daniel Skýpala (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Elizabeth Princová (year 2) G, Olomouc-Hejčín

Randovka 1 (teacher escort: Tomáš Hofrichter)
cs

Petr Kahan (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Karel Maryško (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Matouš Matoušek (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Lucie Linková (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Aleš Přibík (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Randovka 2 (teacher escort: Tomáš Hofrichter)
cs

Lukáš Cafourek (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Tomáš Osoba (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Pecina (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Šimek (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Ondřej Chvátal (year 2) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Retamar C (teacher escort: José Francisco Romero García)
en

Gonzalo Sastre Marcos (year 2) Col. Retamar, Spain
Diego Pemán Sanchiz (year 2) Col. Retamar, Spain
Ignacio Chillón Dominguez (year 2) Col. Retamar, Spain

Roháči (teacher escort: Bronislav Zachrdla)
cs

Adam Tvrz (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Antonín Masopust (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Hai Phong Nguyen (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.

SULTÁNISTÁN A (teacher escort: Jitka Piskačová)
cs

Vojtěch Marek (year 1) Biskupské G, Brno
Petr Piños (year 1) Biskupské G, Brno
Lukáš Lejdar (year 1) Biskupské G, Brno
Josef Hynšt (year 1) Biskupské G, Brno
Věra Staňková (year 1) Biskupské G, Brno

SULTÁNISTÁN B (teacher escort: Jitka Piskačová)
cs

Vojtěch Vašík (year 1) Biskupské G, Brno
Patrik Juřica (year 1) Biskupské G, Brno
Marie Niedobová (year 1) Biskupské G, Brno
Alžběta Obrovská (year 1) Biskupské G, Brno
Johana Indrová (year 1) Biskupské G, Brno

Schrödingerovi psi (teacher escort: Jan Kopecký)
cs

Matěj Červenka (year 1) G Jana Keplera, Praha
Tobiáš Unger (year 1) G Jana Keplera, Praha
Jan Rohla (year 1) G Jana Keplera, Praha
Adam Jahoda (year 1) G Jana Keplera, Praha
Jaromír Potůček (year 1) G Jana Keplera, Praha

Scoia´tael (teacher escort: Štěpánka Jirošová)
cs

Martin Černík (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Kateřina Zavadilová (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Klára Anna Šindlerová (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Vilém Starosta (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Michal Novák (year 2) G, Kralupy

Skříň (teacher escort: Jana Vlasáková)
cs

Deniel Rohrbach (year 2) G Rumburk
Jan Purnoch (year 2) G Rumburk
Ladislav Krpálek (year 2) G Rumburk
Lukáš Matoušek (year 2) G Rumburk
Hung Anh Kukučka (year 2) G Rumburk

Sokolská 1
cs

David Bárta (year 1) SPŠ a VOŠT Brno
Denis Kučera (year 1) SPŠ a VOŠT Brno
Tomaš Názler (year 1) SPŠ a VOŠT Brno
David Škrob (year 1) SPŠ a VOŠT Brno

Společenstvo 5.a (teacher escort: Jana Martínková)
cs

Tomáš Podivínský (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Daniel Kos (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Anežka Procházková (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Anna Dostálová (year 1) G J. Heyrovského, Praha
Lucie Bláhová (year 1) G J. Heyrovského, Praha

Syntax Error (teacher escort: Hana Soukupová)
cs

Šimon Procházka (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Petr Dolének (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Jan Suchý (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
David Matějček (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Martin Hemza (year 2) SPŠ strojní a stavební, Tábor

TECH CLUB (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Adam Jirovec (year 2) G, Špitálská, Praha
Tadeáš Horn (year 2) G, Špitálská, Praha
Tomáš David (year 2) G, Špitálská, Praha
Adam Beneš (year 1) G, Špitálská, Praha
Jaroslav Dvořáček (year 2) G, Špitálská, Praha

TMA (teacher escort: Petra Martišková)
cs

Šimon Bláha (year 1) Slovanské G, Olomouc
Hynek Jakeš (year 2) Slovanské G, Olomouc
Michal Heralt (year 1) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Rektořík (year 1) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Patsch (year 1) Slovanské G, Olomouc

Tak třeba příště! (teacher escort: Jana Tyle)
cs

Markéta Bečvářová (year 2) G, Písek
Kateřina Mrázová (year 2) G, Písek
Jan Hlavnička (year 2) G, Písek
Sylvie Nováková (year 2) G, Písek

Teplo je možná energie...
cs

Michal Puš (year 1) G Nad Kavalírkou, Praha
Michaela Jarošová (year 1) G Nad Kavalírkou, Praha
Albert Charamza (year 8) G Nad Kavalírkou, Praha
Jonáš Diblík (year 1) G Nad Kavalírkou, Praha

Theta Iota
cs

Matúš Hladký (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Alexandra Barančíková (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Molčan (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Matej Zigo (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava

Tvoje Máma
cs

Petr Dosedla (year 2) G Jana Keplera, Praha
Matouš Šafránek (year 2) G Jana Keplera, Praha
Vojtěch Votruba (year 2) G Jana Keplera, Praha
Nikita Ustinov (year 2) G Jana Keplera, Praha
Petr Šícho (year 2) G Jana Keplera, Praha

TÝM SE ODHLÁSIL (teacher escort: Marie Žilavá)
cs

Václav Maštera (year 2) G P. de Coubertina, Tábor
Matěj Volf (year 2) G P. de Coubertina, Tábor
Lucie Šimáková (year 1) G P. de Coubertina, Tábor
Filip Dilmaghani (year 3) G P. de Coubertina, Tábor
Matěj Dlouhý (year 2) G P. de Coubertina, Tábor

Wizards
cs

Filip Král (year 1) G, Přípotoční, Praha
Jiří Horák (year 1) G, Přípotoční, Praha
Ondřej Švejda (year 1) G, Přípotoční, Praha
Matěj Vosátka (year 1) G, Přípotoční, Praha
Ondřej Poledník (year 1) G, Přípotoční, Praha

Zádumčiví (teacher escort: Lada Bažantová)
cs

Tomáš Brablec (year 2) G, Boskovice
Jakub Kratochvíl (year 2) G, Boskovice
Dominik Havelka (year 2) G, Boskovice

Západočeský výběr (teacher escort: Petra Komprdová)
cs

Matouš Křížek (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Veronika Janů (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Tai Doan Tien (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Ondřej Šimek (year 2) Masarykovo G, Plzeň
David Česal (year 2) Masarykovo G, Plzeň

e=π=sqrt(g)=3
cs

Adam Krška (year 2) G, Mikulov
Jiří Kohl (year 2) Biskupské G, Brno
Jan Pijáček (year 2) Biskupské G, Brno
Josef Šikula (year 2) Biskupské G, Brno
Vojtěch Brdečko (year 2) Biskupské G, Brno

peepee=medvěd (teacher escort: Miroslava Babilonová)
cs

Lukáš Tomoszek (year 2) G, Třinec
Marek Bialožyt (year 2) G, Třinec
Jiří Marosz (year 2) G, Třinec
Anna Kantorová (year 2) G, Třinec
Marek Čepec (year 2) G, Třinec

Š-kvarci (teacher escort: Bronislav Zachrdla)
cs

Tomáš Čajan (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Rudolf Folvarčný (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.
Martin Garncarz (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Jakub Šnajdr (year 9) G F. Palackého, Val. Mez.
David Bernhard (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.

Šoltészteam (teacher escort: Miroslava Babilonová)
cs

Jakub Kijonka (year 1) G, Třinec
David Pastor (year 1) G, Třinec
Jakub Petrov (year 1) G, Třinec
Rostislav Sliž (year 1) G, Třinec
Filip Vrubel (year 1) G, Třinec

Šviháci lázeňští (teacher escort: Jiří Stulík)
cs

František Vokáč (year 2) První české G, Karlovy Vary
Jaroslav Cempírek (year 2) První české G, Karlovy Vary
Vojtěch Vincíbr (year 2) První české G, Karlovy Vary
Martin Vopravil (year 2) První české G, Karlovy Vary
Jan Burle (year 2) První české G, Karlovy Vary

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information