TEAMS ON FYZIKLANI 2019

teams on Fyziklani 2019

A category (48 teams)

(J)elita z GPB
cs

Daniel Pindur (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Petr Lisník (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Gabriela Diasová (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Rostislav Berezjuk (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Daniel Fišer (year 4) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Amok
cs

Michal Němec (year 3) G, Vídeňská, Brno
Aneta Pelíšková (year 3) G, Vídeňská, Brno
Ota Mikušek (year 3) G, Vídeňská, Brno
Jakub Šťastný (year 4) G, Brno-Řečkovice

BrKo (teacher escort: Věra Krůsová)
cs

Vojtěch Breník (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Erik Kočandrle (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Adam Hlas (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Josef Hladil (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Komora (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň

BrainPower
cs

Michal Jůza (year 4) G, Benešov
Kristián Matuštík (year 4) G, Benešov
Vojtěch Pokorný (year 4) G, Benešov
Jan Cháb (year 4) G, Benešov
Jan Vaněček (year 4) G, Benešov

CATS College Canterbury
en

Ricardo Skewes Zorrilla (year 3) Tecnológico de Monterrey
Roman Demianovych (year 3) CATS College Canterbury
Mateo Guzmán Subiría (year 3) CATS College Canterbury
Ermal Bejko (year 3) CATS College Canterbury

Caput cavas (teacher escort: Jiří Šamaj)
cs

Ondřej Bašanda (year 4) G O. Havlové, Ostrava
David Šilhán (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Adéla Šichnárková (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Radek Trchalík (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Vojtěch Honěk (year 4) G O. Havlové, Ostrava

Colegio Retamar A (teacher escort: José Francisco Romero García)
en

Jose Antonio Guzman Funck (year 4) Col. Retamar, Spain
Jacobo Vila (year 4) Col. Retamar, Spain
Alejandro Zapata (year 4) Col. Retamar, Spain

Disperze jader (teacher escort: Johana Dvořáková)
cs

Johana Dvořáková (year 4) G, Trutnov
Matěj Drahník (year 4) G, Trutnov
Martin Salaj (year 4) G, Trutnov
Daniel Krátký (year 3) G, Trutnov
Adam Grunt (year 3) G, Trutnov

Falcon (teacher escort: Jana Michaliková)
cs

Adam Huleš (year 4) G, Sokolov
Marie Wagnerová (year 3) G, Sokolov
Jakub Končal (year 4) G, Sokolov
Tereza Dvořáková (year 4) G, Sokolov

Fanatická pětka (teacher escort: Jan Fátor)
cs

Jakub Rajnštajn (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Netík (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Vaník (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Kukla (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

GJAR
cs

Michal Lelák (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Emil Lelák (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Adam Plavčan (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Anton Matis (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Miroslav Mihalčin (year 4) G J. A. Raymana, Prešov

GJS Zlín (teacher escort: Albert Vacek)
cs

Tomáš Vrbovský (year 4) G, nám. TGM, Zlín
Kristýna Kamenářová (year 4) G, nám. TGM, Zlín
Adéla Maroňcová (year 4) G, nám. TGM, Zlín
Lucie Kundratová (year 4) G, nám. TGM, Zlín
Vilém Vaňhara (year 3) G, nám. TGM, Zlín

Gamča1 (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Matej Moško (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Adam Chalúpek (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Ondrej Baranovič (year 4) G Grösslingová, Bratislava

Gymnázium Chotěboř (teacher escort: Vladislav Smejkal)
cs

Matěj Moravec (year 2) G Chotěboř
Eliška Ondráčková (year 2) G Chotěboř
Ondrej Pecina (year 2) G Chotěboř
Alžběta Fiedlerová (year 2) G Chotěboř
Jiří Frühbauer (year 2) G Chotěboř

Gyra (teacher escort: Tomáš Hofrichter)
cs

Jakub Chlum (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jan Lexa (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Martin Motejlek (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Vít Sladký (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Tereza Císařová (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Gáďa a Alfa Samci
cs

Jaromír Sladkovský (year 4) PORG, Praha
Matěj Krátký (year 3) PORG, Praha
Jan Vavřín (year 2) PORG, Praha
Albert Polák (year 4) PORG, Praha
Vít Gaďurek (year 4) PORG, Praha

HARAMBE did nothing wrong!
cs

Filip Kukla (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Velínský (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Adam Kraj (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Šolc (year 1) G, Ústí nad Orlicí

Higgsovy bosony (teacher escort: Jana Krejčíková)
cs

Barbora Vášová (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Michal Holec (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Pavlas (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Michael Šulc (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Daniel Čech (year 2) G a SOŠP, Čáslav

Jaderný reaktor IV. generace
cs

Jindřich Jelínek (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Loun (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Richard Veselý (year 4) G, Budějovická, Praha
Tereza Pavlišová (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Janoušek (year 3) G, Budějovická, Praha

Kladenská kavárna (teacher escort: Lucie Pelikánová)
cs

Matěj Kripner (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Kateřina Najmanová (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Brukner (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Vojtěch Svoboda (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Karel Vítek (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno

Kolemjdoucí workoholici! (teacher escort: Ivana Sirotková)
cs

Max Nonfried (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Kateřina Krejčíková (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Tomáš Hefler (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Břetislav Kubeš (year 3) G Luďka Pika, Plzeň
Dominika Soukupová (year 3) G Luďka Pika, Plzeň

MI6 (teacher escort: Lenka Plachtová)
cs

Kristýna Sýkorová (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Daniela Priesolová (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Michal Mikeska (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Radomír Mielec (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Stádník (year 3) G F. Hajdy, Ostrava

Mickeyho klubík (teacher escort: Lenka Plachtová)
cs

Jan Vysloužil (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Molin (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jindřich Bělka (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Pavel Kraus (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava

Natives (teacher escort: Petra Komprdová)
cs

Kateřina Rosická (year 4) G J. Ortena, Kutná Hora
Filip Bajer (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Hejman (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Lukáš Pádecký (year 4) Masarykovo G, Plzeň

Poutníci (teacher escort: Josef Jírů)
cs

Kryštof Veřtát (year 4) G, Pelhřimov
Jakub Veřtát (year 4) G, Pelhřimov
Jáchym Lis (year 4) G, Pelhřimov
Marek Bedřich (year 3) G, Pelhřimov
Jakub Malínek (year 3) G, Pelhřimov

Promovaní inženýři (teacher escort: Dagmar Müllerová)
cs

Štěpán Tichý (year 4) G, Jateční, Ústí nad Labem
Michal Trejdl (year 4) G, Jateční, Ústí nad Labem
Vít Bechyňský (year 3) G, Jateční, Ústí nad Labem
Anna Kimlová (year 2) G, Jateční, Ústí nad Labem
Jan Koudelka (year 3) G, Jateční, Ústí nad Labem

RKG - KelvinKeplerKurchatov (teacher escort: Galina Rafalsone)
en

Vladimirs Scigolevs (year 4) Riga Classical Gymnasium
Robert Gordin (year 4) Riga Classical Gymnasium
Arturs Maslenkovs (year 4) Riga Classical Gymnasium
Nika Kutuzova (year 4) Riga Classical Gymnasium
Romans Prokopjevs (year 4) Riga Classical Gymnasium

RSDr. Gunár Karol a iné (teacher escort: Viktoria Kárászová)
cs

Jakub Hluško (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Číž (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Patrik Drozdík (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava

Richmond Park Sarajevo
en

Nedim Balihodžić (year 3) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Sara-Medina Šehović (year 3) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Maida Štulanović (year 4) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Amer Bešo (year 4) Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH
Muhamed Sokolović (year 4) International School of Sarajevo

Rovnoběžky
cs

Adam Gottfried (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Marek Holeček (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Picek (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Iva Koblížková (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Bureš (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Růžoví poníci
cs

Marek Běloušek (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Marek Pinta (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Aleš Melzer (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Andrea Krouparova (year 4) G, Mostecká, Chomutov

Seš-Lost (teacher escort: Zdeněk Polák)
cs

Petr Semerák (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Kurt Hartmann (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Jaromír Poláček (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Štěpán Filip (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jan Pikman (year 4) Jiráskovo G, Náchod

Spatio-temporal colinearity
cs

Oliver Šmakal (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Pavlína Kružíková (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Denisa Průšová (year 4) Biskupské G, České Budějovice
David Schacherl (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Veronika Nováčková (year 4) Biskupské G, České Budějovice

Thomsonův pudinkový tým
cs

František Záhorec (year 3) G, Roudnice nad Labem
Petr Borňás (year 3) G, Roudnice nad Labem
Jan Záhorec (year 2) G, Roudnice nad Labem
Tomáš Laube (year 2) G, Roudnice nad Labem
Vít Salava (year 1) G, Roudnice nad Labem

Trzyniec Centrum (teacher escort: Pavlína Madari)
cs

Daniel Martynek (year 4) G, Třinec
Martin Novotný (year 4) G, Třinec
Štěpán Stryja (year 4) G, Třinec
Michael Csepcsar (year 4) G, Třinec
Lukáš Míra (year 3) G, Třinec

Tým Jaromíra Soukupa (teacher escort: Julius Kolín)
cs

Miroslav Holeček (year 4) G, Písnická, Praha
Anna Cihlářová (year 4) G, Písnická, Praha
Martin Hubal (year 4) G, Písnická, Praha
Dominika Hájková (year 4) G, Písnická, Praha
Lukáš Málek (year 4) G, Písnická, Praha

Via noctis
cs

Vít Jůza (year 4) G B. Němcové, HK
Kateřina Charvátová (year 4) G B. Němcové, HK
Kristýna Kratochvílová (year 3) G B. Němcové, HK
Helena Nováková (year 3) G B. Němcové, HK
Matyáš Kroupa (year 4) G B. Němcové, HK

Waffen_FY
cs

Hynek Steinmetz (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Karel Lysý (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Nováková (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Petr Linhart (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Jan Licek (year 3) G J. Ressela, Chrudim

Wigymáci (teacher escort: Petra Kňurová)
cs

Vojtěch David (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Jan Lukovský (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Jiří Močkoř (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Mohelník (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Tomáš Deingruber (year 4) Wichterlovo G, Ostrava

ZAGym (teacher escort: Jiří Holubička)
cs

Matěj Holubička (year 3) Zemědělská akademie a Gymnázium
Tereza Němcová (year 3) Zemědělská akademie a Gymnázium
David Kozák (year 4) Zemědělská akademie a Gymnázium
Antoním Křovina (year 4) Zemědělská akademie a Gymnázium
Tereza Portychová (year 4) Zemědělská akademie a Gymnázium

Za fyziku a Poštovú (teacher escort: Gabriela Franikova)
cs

Dávid Šatala (year 4) G Poštová, Košice
Maroš Mešter (year 2) G Poštová, Košice
Martin Melicher (year 4) G Poštová, Košice
Timotej Župina (year 4) G Poštová, Košice
Beáta Hroncová (year 4) G Poštová, Košice

Zitterbewegung (teacher escort: Zuzana Gromanová)
cs

Ngoc Hung Hoang (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Zahradník (year 4) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Zdeněk Vostřel (year 4) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jaroslav Frühauf (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Hung Do (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Čermákovy mašinky (teacher escort: Miroslava Maňásková)
cs

Jiří Blaha (year 4) G, Uherské Hradiště
Anna Kremplová (year 4) G, Uherské Hradiště
Diana Varšíková (year 3) G, Uherské Hradiště
Adam Číž (year 4) G, Uherské Hradiště
Jakub Zemek (year 4) G, Uherské Hradiště

Čučoriedky
cs

Andrej Vikartovský (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Richard Rippel (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Alexander Velič (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Radovan Tvrďák (year 4) G Jura Hronca, Bratislava

Šamani na ntou
cs

Jan Horák (year 4) G Masarykovo nám., Kroměříž
Petr Mrázek (year 4) G Masarykovo nám., Kroměříž
Kryštof Kobliha (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž
Veronika Čírtková (year 4) G Masarykovo nám., Kroměříž
Karel Ramiš (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž

Šumperští lepšolidi (teacher escort: Karel Měšťánek)
cs

Antonín Štrpka (year 4) G, Šumperk
Michal Horáček (year 4) G, Šumperk
Jan Ristovský (year 3) G, Šumperk
Richard Elsner (year 4) G, Šumperk

π - vo
cs

Eduard Frlička (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Erik Scholcz (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Michal Gurčík (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Ema Salugova (year 4) G Školská, Spišská Nová Ves
Radka Hatalova (year 3) G Školská, Spišská Nová Ves

προσωρινός
cs

Jakub Růžička (year 4) G, Nymburk
Lukáš Hora (year 4) G, Nymburk
Vojtěch Drška (year 4) G, Nymburk

B category (49 teams)

...
cs

Eva Vochozková (year 3) Biskupské G, Brno
Marek Duchaň (year 3) Biskupské G, Brno
Ondřej Brdečko (year 3) Biskupské G, Brno
Marco Souza de Joode (year 2) G Nad Štolou, Praha

233IQ, 23cm, 2,3promile
cs

Vojtěch Žíla (year 3) Biskupské G, Brno
Filip Tedenac (year 3) Biskupské G, Brno
Václav Valenta (year 3) Biskupské G, Brno
Adam Škvrna (year 3) Biskupské G, Brno

3.141592654zza (teacher escort: Václav Šlouf)
cs

Radek Chládek (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Aleš Hanžlík (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Vít Anderle (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Jan Kadlec (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Josef Luxa (year 3) Biskupské G, České Budějovice

Borovička (teacher escort: Vladislav Jedlička)
cs

Matěj Hasala (year 3) G Teplice
Jan Podlucký (year 3) G Teplice
Kateřina Panešová (year 3) G Teplice
Dalibor Pavelčík (year 3) G Teplice
Sára Krinerová (year 3) G Teplice

Celkem chytrý z Kadaně (teacher escort: Jaroslav Šmahel)
cs

Klára Kňavová (year 3) G, Kadaň
Lenka Podhorna (year 3) G, Kadaň
Fabián Bodnár (year 3) G, Kadaň
Jiří Klepp (year 3) G, Kadaň
Matěj Kaška (year 3) G, Kadaň

ChesSins
cs

Adam Vavrečka (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Michal Stolař (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Viktor Vařeka (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Ondřej Havelka (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jonáš Jarolím (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Chiba (teacher escort: Olga Kloučková)
cs

Karolina Helemiková (year 3) G J. Palacha, Mělník
Julie Šlamborová (year 3) G J. Palacha, Mělník
Šárka Lísková (year 3) G J. Palacha, Mělník
Jan Toman (year 3) G J. Palacha, Mělník
Jaroslav Pryjmak (year 3) G J. Palacha, Mělník

Chleba s máslem (teacher escort: Jiří Šamaj)
cs

Ota Michálek (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Kateřina Kopecká (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Martin Cmiel (year 2) G O. Havlové, Ostrava
Tomáš Kolibáč (year 2) G O. Havlové, Ostrava

Colegio Retamar B (teacher escort: José Francisco Romero García)
en

Javier Gómez Llano (year 3) Col. Retamar, Spain
Javier Sanchez Bonilla (year 2) Col. Retamar, Spain
Juan Alvarez Ordinas (year 2) Col. Retamar, Spain
Alvaro Valderrabano Megias (year 2) Col. Retamar, Spain
Tomas Montilla Garcia (year 3) Col. Retamar, Spain

Dašák (teacher escort: Jana Herudková)
cs

Lukáš Nejezchleb (year 3) G Dašická, Pardubice
Jakub Sakař (year 3) G Dašická, Pardubice
Matěj Formánek (year 3) G Dašická, Pardubice
Petr Král (year 3) G Dašická, Pardubice
Petr Filip (year 3) G Dašická, Pardubice

Dlouhý, Široký a Bystrozraká
cs

Veronika Hendrychová (year 3) G, Turnov
Vojtěch Zeller (year 2) G, Litoměřická, Praha
Antonín Hejný (year 2) G, Litoměřická, Praha

Fialôčky
cs

Alexandra Géciová (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Daniel Holek (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Jakub Jobus (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Michal Palič (year 3) G Jura Hronca, Bratislava

Finemen (teacher escort: Šárka Adamcová)
cs

Jaroslav Scheinpflug (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Jan Cába (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Štěpán Skalka (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Jaromír Urban (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Putzer (year 3) G Jírovcova, České Budějovice

Frogwill (teacher escort: Vasa Vucurevic)
en

Bojana Popov (year 3) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Tamara Ranisovic (year 3) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Tamara Komlenski (year 3) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Mihajlo Bogdanovic (year 2) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Luka Vuković (year 1) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia

Fuj-a-wej (teacher escort: Lukáš Šmahel)
cs

Martin Bican (year 3) G, Prachatice
Kateřina Karbusová (year 3) G, Prachatice
Tereza Houserová (year 3) G, Prachatice
Vít Neužil (year 3) G, Prachatice
Jan Binka (year 2) G, Prachatice

G - JAK (teacher escort: Yveta Ančincová)
cs

Jakub Svozil (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Matouš Cimala (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Matěj Novotný (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Silvie Paprskářová (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Matrix Svoboda (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod

GYMRO3 (teacher escort: Helena Čížková)
cs

Tomáš Pekárek (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Nový (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Štěpán Lisý (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Václav Kraidl (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Arian Adam Ott (year 2) G a SOŠ, Rokycany

GradientDivergence (teacher escort: Lenka Plachtová)
cs

Zdeněk Legerský (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lucie Kunčarová (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Ondřej Kozelský (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Doležal (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Josef Knápek (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava

Gykas
cs

Marek Hofmeister (year 3) G K. Sladkovského, Praha
Oldřich Novotný (year 4) G K. Sladkovského, Praha
Jan Macháček (year 3) G K. Sladkovského, Praha
Filip Gregor (year 4) G K. Sladkovského, Praha
Adéla Kulhavá (year 1) G K. Sladkovského, Praha

Gymnázium Mělník
cs

Ondřej Žežule (year 2) G, Nymburk
Ondřej Galuščák (year 2) G, Nymburk
Václav Novotný (year 3) G, Nymburk
Oliver Křenek (year 2) G, Nymburk

GymplKladno (teacher escort: Vít Doležel)
cs

Richard Rubáš (year 2) G nám. E. Beneše, Kladno
Matěj Mezera (year 2) G nám. E. Beneše, Kladno
Jan Růžička (year 2) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Ruta (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno
Michal Hevessy (year 4) G nám. E. Beneše, Kladno

Gymro (teacher escort: Helena Čížková)
cs

Karel Balej (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Tereza Kašáková (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Šárka Beranová (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Alexandra Planetová (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Špilar (year 3) G a SOŠ, Rokycany

GymŠpit (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Radek Folprecht (year 3) G, Špitálská, Praha
Jan Kousalík (year 3) G, Špitálská, Praha
Martin Pfrogner (year 3) G, Špitálská, Praha
František Čížek (year 3) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Doležal (year 3) G, Špitálská, Praha

JGN Gold Stars (teacher escort: Zdeněk Polák)
cs

Jakub Ježek (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Matyáš Háze (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Heger (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Marek Balcar (year 4) Jiráskovo G, Náchod

Jako minulej rok
cs

Jonáš Havelka (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Matouš Vondrášek (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Ambroz (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Adam Jirák (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Bauer (year 2) G Jírovcova, České Budějovice

Jsme mimo obraz (teacher escort: Tomáš Krásenský)
cs

Martin Beneš (year 2) G, Jihlava
Josef Hruška (year 2) G, Jihlava
Tadeáš Havlík (year 2) G, Jihlava
Petr Fiedler (year 2) G, Jihlava
Martin Zimen (year 4) G, Jihlava

Já bytí absolutno (teacher escort: Karel Heřman)
cs

Adam Karas (year 2) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (year 2) G Legionářů, Příbram
Vít Gardoň (year 3) G Legionářů, Příbram
Karel Kraus (year 3) G Legionářů, Příbram
Vojtěch Ježek (year 3) G Legionářů, Příbram

KOLOUŠCI (teacher escort: Věra Krůsová)
cs

Vojtěch Nováček (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Klára Hubínková (year 1) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Šimon Pekár (year 1) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vít Vokroj (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Martin Hubata (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Kamenní fyzici (teacher escort: Vít Doležel)
cs

Václav Kohout (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Vaněk (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Jakub Švorc (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Maxmilián Pilmaier (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Ondřej Švarc (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno

Kouřoví Vlci (teacher escort: Olga Kouřimská)
cs

Ondřej Haluza (year 3) G, Děčín
Karel Lintimer (year 3) G, Děčín
Karel Černý (year 3) G, Děčín
Daniel Vogel (year 3) G, Děčín
Lukáš Zámečník (year 3) G, Děčín

Laba a spol. (teacher escort: Pavlína Madari)
cs

Tomáš Laba (year 3) G, Třinec
Adam Gabrys (year 2) G, Třinec
Karolína Czepczorová (year 2) G, Třinec
Dominik Horňák (year 2) G, Třinec
Vojtěch Spratek (year 2) G, Třinec

Na párek a dom s Jančou (teacher escort: Adam Zemánek)
cs

Amálie Dostalíková (year 2) G J. Škody, Přerov
Vít Ulehla (year 2) G J. Škody, Přerov
Adam Zemánek (year 3) G J. Škody, Přerov
Jana Pallová (year 4) G J. Škody, Přerov
Štěpán Zapadlo (year 3) G J. Škody, Přerov

Newton, Einstein, Kroupa
cs

Radovan Picek (year 4) BG B. Balbína, Hradec Králové
Štěpán Šrajer (year 2) BG B. Balbína, Hradec Králové
Vojtěch Bláha (year 3) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Pokorný (year 2) BG B. Balbína, Hradec Králové
Tomáš Salavec (year 3) BG B. Balbína, Hradec Králové

DID NOT ATTEND

P=O*R^G (teacher escort: Zdeněk Šabatka)
cs

David Rudolf (year 3) Nový PORG, Praha
Tomáš Homolka (year 3) Nový PORG, Praha
Iskander Shangareev (year 3) Nový PORG, Praha
Alexandr Průcha (year 3) Nový PORG, Praha
Jakub Smékal (year 3) Nový PORG, Praha

Patrik a sedmikrásky (teacher escort: Jaroslav Šmahel)
cs

Eliška Kratochvílová (year 3) G, Kadaň
Jana Spurna (year 3) G, Kadaň
Patrik Šmátrala (year 3) G, Kadaň
Jaroslava Jahodová (year 3) G, Kadaň
Eliška Syrovátková (year 3) G, Kadaň

Petříci (teacher escort: Radovan Růžička)
cs

Martina Lehká (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Klára Hortlíková (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Karolína Dalecká (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Holásek (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Rudolf Kleisl (year 3) G, Ústí nad Orlicí

Ploutvičky (teacher escort: Zdeněk Polák)
cs

Jiří Moc (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Marek Čermák (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Martin Uždil (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Martin Stuchlík (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Michal Matoulek (year 4) Jiráskovo G, Náchod

Pozitróny (teacher escort: RNDr. Zdenka Baxová)
cs

Róbert Jurčo (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Babača (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Robert Jurenka (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Opat (year 2) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Adam Húserka (year 2) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

StDr (teacher escort: Viktoria Kárászová)
cs

Tomáš Šimek (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Lucia Tóthová (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Viktória Mária Bánovská (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Hladký (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava

Szimere Bindis (teacher escort: Miloš Bíro)
cs

Hana Kluvancová (year 3) G Párovská, Nitra
Svetlana Rampašeková (year 3) G Párovská, Nitra
Tatiana Matejková (year 3) G Párovská, Nitra
František Stupka (year 3) G Párovská, Nitra
Samuel Šabík (year 3) G Párovská, Nitra

Teorie Všeho
cs

Viktor Materna (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Daniel Perout (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Lubor Čech (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Josef Minařík (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jaroslav Herman (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Tým UVD (teacher escort: František Štěpánek)
cs

Miroslav Boštík (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Brandejs (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Fiala (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Polnický (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Adam Hušek (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

WIGYM1 (teacher escort: Petra Kňurová)
cs

Martin Štípal (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Matulík (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Lukáš Metz (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Šimon Galajda (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Michaela Oudová (year 3) Wichterlovo G, Ostrava

Zemiačiky
en

Anna Jambrichová (year 2) Bilingválne G, Sučany
Nadiya Balanchuk (year 2) Bilingválne G, Sučany
Samuel Čavoj (year 4) G Tajovského, B. Bystrica
Jana Kubová (year 2) Bilingválne G, Sučany
Daša Novysedláková (year 3) Bilingválne G, Sučany

Zkusíme, uvidíme (teacher escort: Bohdana Najmanová)
cs

Jan Mareš (year 4) G, Lanškroun
Martin Bureš (year 3) G, Lanškroun
Radim Stejskal (year 3) G, Lanškroun
Filip Gregora (year 2) G, Lanškroun

Š-kvarci (teacher escort: Bronislav Zachrdla)
cs

Filip Koňařík (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Daniš (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Lucie Nenutilová (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.
Tomáš Čajan (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.
Martin Garnzarz (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.

Šamani (teacher escort: Gabriela Franikova)
cs

Richard Ciglanský (year 3) G Poštová, Košice
Samuel Amrich (year 4) G Poštová, Košice
Branislav Pastula (year 3) G Poštová, Košice
Samuel Novák (year 3) G Poštová, Košice
Jakub Mandzák (year 2) G Poštová, Košice

Špit (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Vojtěch Žák (year 3) G, Špitálská, Praha
David Kománek (year 3) G, Špitálská, Praha
Lucie Vomelová (year 3) G, Špitálská, Praha
Klára Kulhavá (year 3) G, Špitálská, Praha
Jan Piroutek (year 3) G, Špitálská, Praha

Štola života (teacher escort: František Zajíc)
cs

Tomáš Šabata (year 2) G Nad Štolou, Praha
Jakub Král (year 2) G Nad Štolou, Praha
Emílie Puttová (year 3) G Nad Štolou, Praha
Lucie Šifnerová (year 3) G Nad Štolou, Praha

α ω (teacher escort: Dana Černínová)
cs

Jan Stoklasa (year 3) Mendelovo G, Opava
Tomáš Wolf (year 3) Mendelovo G, Opava
Karel Chwistek (year 2) Mendelovo G, Opava
Jakub Domes (year 4) Mendelovo G, Opava
Vojtěch Krobot (year 2) Mendelovo G, Opava

C category (54 teams)

(J)elita z Dašáku (teacher escort: Jana Herudková)
cs

Jakub Ferenčík (year 1) G Dašická, Pardubice
Antonín Rousek (year 1) G Dašická, Pardubice
Petra Sankotová (year 1) G Dašická, Pardubice
Kateřina Koberová (year 1) G Dašická, Pardubice
Vojtěch Váňa (year 1) G Dašická, Pardubice

8>=4 (teacher escort: Jan Fátor)
cs

Daniel Locker (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vincent Drtík (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Dodek (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Matějíček (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Netík (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

BErTOsNadhledem (teacher escort: Jiří Holubička)
cs

Tomáš Trejtnar (year 2) Zemědělská akademie a Gymnázium
Michal Victor Janata (year 2) Zemědělská akademie a Gymnázium
Erik Zachar (year 2) Zemědělská akademie a Gymnázium
Matěj Novotný (year 1) Zemědělská akademie a Gymnázium
Ondřej Šádek (year 1) Zemědělská akademie a Gymnázium

Barrandovci (teacher escort: Miriam Šimralová)
cs

Lucie Eisnerová (year 1) G J. Barranda, Beroun
Denis Dabrowski (year 1) G J. Barranda, Beroun
Patrik Repš (year 1) G J. Barranda, Beroun
Jiří Hrachovec (year 1) G J. Barranda, Beroun
David Zeman (year 1) G J. Barranda, Beroun

Bobánci
cs

Jan Pacák (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Matěj Koudelka (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Jakub Poláček (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Lydie Moskvitinová (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Vilém Markvart (year 2) G, Mostecká, Chomutov

Bosony (teacher escort: Jana Krejčíková)
cs

Adéla Hodboďová (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Marek Benda (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Radim Procházka (year 1) G a SOŠP, Čáslav
Richard Weber (year 9) G a SOŠP, Čáslav
Veronika Plodíková (year 2) G a SOŠP, Čáslav

Chemical raptors (teacher escort: Renata Milerová)
cs

Matěj Skala (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Anna Machálková (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Matěj Spurný (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Pavel Ponek (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Kříž (year 2) SPŠ chemická, Ostrava

DaMaKaZ
cs

Kristýna Saforková (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Dan Vilimovský (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Zuzana Gřesová (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Marie Cmíralová (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jakub Ševčík (year 2) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Frantova sekta (teacher escort: Jan Fátor)
cs

Petra Čermáková (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Filip Novák (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Veronika Šklíbová (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Chlumecký (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Krsek (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Fyzikální smečka
cs

Soňa Husáková (year 2) G, Českolipská, Praha
Jan Benda (year 3) G, Litoměřická, Praha
Matouš Fiala (year 1) G, Českolipská, Praha
Jiří Kruchina (year 1) G, Českolipská, Praha
Ondřej Piroutek (year 1) G, Českolipská, Praha

GYMRO2 (teacher escort: Helena Čížková)
cs

Jakub Lipka (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Bronislav Růžička (year 9) G a SOŠ, Rokycany
Michal Vorschneider (year 9) G a SOŠ, Rokycany
František Josef Babuljak (year 9) G a SOŠ, Rokycany
Šimon Láznička (year 9) G a SOŠ, Rokycany

Gamča2 (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Radka Bírová (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Adrián Šegeda (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (year 2) G Grösslingová, Bratislava
David Belobrad (year 2) G Grösslingová, Bratislava

Gamča3 (teacher escort: Štefan Horvát)
cs

Pavol Pivko (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Mičáň (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Viktor Balan (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Kristián Andraščík (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Stanek (year 1) G Grösslingová, Bratislava

Generátor náhodných čísel (teacher escort: Hana Radová)
cs

Eliška Pirnosová (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Sladký (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Adam Blažek (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Baštař (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Viktorie Valdmanová (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Gymnázium Rumburk (teacher escort: Jana Vlasáková)
cs

Deniel Rohrbach (year 1) G Rumburk
Lukáš Matoušek (year 1) G Rumburk
Jan Purnoch (year 1) G Rumburk
Ladislav Krpálek (year 1) G Rumburk
Hung Anh Kukučka (year 1) G Rumburk

GymŠpiťáci (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Vít Železny (year 2) G, Špitálská, Praha
Jakub Jandus (year 2) G, Špitálská, Praha
Kateřina Skotnicoá (year 2) G, Špitálská, Praha
Matěj Říha (year 2) G, Špitálská, Praha
Štěpán Ondřej (year 2) G, Špitálská, Praha

Gymšpiťáčci (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Martin Mlejnecký (year 1) G, Špitálská, Praha
Václav Výborný (year 1) G, Špitálská, Praha
Kryštof Chajda (year 9) G, Špitálská, Praha
Karolína Bejšáková (year 9) G, Špitálská, Praha

Hoekebe
cs

Štěpán Hortlík (year 2) G Dašická, Pardubice
Ondřej Štorek (year 2) G Dašická, Pardubice
Petr Kavička (year 2) G Dašická, Pardubice
Alan Matějka (year 2) G Dašická, Pardubice
Josef Bálek (year 2) G Dašická, Pardubice

Icímul (teacher escort: Adam Pipek)
cs

Martin Toman (year 2) G, Havlíčkův Brod
Vít Pavlík (year 1) G, Havlíčkův Brod
Štěpán Pipek (year 2) G, Havlíčkův Brod
Adam Pipek (year 3) G, Havlíčkův Brod
Lukáš Souček (year 2) G, Havlíčkův Brod

Jahôdky
cs

Adam Rajský (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Benjamín Benčík (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Maroš Studenič (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Matej Haverlík (year 1) G Jura Hronca, Bratislava
Minh Dang Huy (year 1) G Jura Hronca, Bratislava

Josephsonův Jev
cs

Jan Růžička (year 2) G Jana Keplera, Praha
Filip Oliver Klimoszek (year 1) G Jana Keplera, Praha
Viktor Fukala (year 2) G Jana Keplera, Praha
Filip Hůlek (year 2) G Jana Keplera, Praha
Milana Dejaková (year 1) G Jana Keplera, Praha

Já nevím (teacher escort: Miriam Šimralová)
cs

Kryštof Jakůbek (year 2) G J. Barranda, Beroun
Filip Máca (year 2) G J. Barranda, Beroun
Matěj Holub (year 2) G J. Barranda, Beroun
Ondřej Staněk (year 2) G J. Barranda, Beroun
Miroslav Veselý (year 2) G J. Barranda, Beroun

Kappa Club
cs

Jan Rychtera (year 2) G, Česká Lípa
Libor Šabaka (year 2) G, Česká Lípa
Matěj Lang (year 2) G, Česká Lípa
Richard Šulc (year 2) G, Česká Lípa
Rostyslav Rymarchuk (year 2) G, Česká Lípa

Klatovácí
cs

Jakub Kislinger (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Kryštof Boura (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Richard Váňa (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Štěpán Pressl (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Josef Beneda (year 1) G J. Vrchlického, Klatovy

Kultura štolování (teacher escort: František Zajíc)
cs

Albert Kučera (year 2) G Nad Štolou, Praha
Jakub Sechovský (year 2) G Nad Štolou, Praha
Matěj Vavroušek (year 2) G Nad Štolou, Praha
Jan Toman (year 2) G Nad Štolou, Praha
Filip Müller (year 1) G Nad Štolou, Praha

Kuřátka (teacher escort: Miroslava Babilonová)
cs

Marek Bialožyt (year 1) G, Třinec
Lukáš Tomoszek (year 1) G, Třinec
Samuel Swienczyk (year 1) G, Třinec
Jan Ježek (year 2) G, Třinec
Anna Kantorová (year 1) G, Třinec

LEGENDY (teacher escort: Jana Svachova)
cs

Kryštof Volf (year 2) G, Benešov
Matěj Douša (year 2) G, Benešov
Petr Herold (year 2) G, Benešov
Jan Tretera (year 2) G, Benešov
Pavel Dřízal (year 2) G, Benešov

MadPhys (teacher escort: Jan Hrdý)
cs

Jan Červeňan (year 2) G J. Pivečky, Slavičín
Jindřich Maňas (year 3) G J. Pivečky, Slavičín
Amálie Maryášová (year 2) G J. Pivečky, Slavičín
Sára Múdra (year 2) G J. Pivečky, Slavičín
Tomáš Maňas (year 1) G J. Pivečky, Slavičín

Makak (teacher escort: Ladislava Semerádová)
cs

Kristýna Makovská (year 1) G, Nad Alejí, Praha
Markéta Jurčíková (year 1) G, Nad Alejí, Praha
Anna Kmentová (year 1) G, Nad Alejí, Praha
Anna Marie Smutná (year 1) G, Nad Alejí, Praha
Kateryna Dobrenka (year 9) G, Nad Alejí, Praha

Maruška (teacher escort: Viktoria Kárászová)
cs

Jakub Vojtech Kmeť (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Nela Ďanovská (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Molčan (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Adela Čermáková (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava

Meloun gang
cs

Ondřej Vitula (year 1) G Tišnov

Mg2 (teacher escort: Petra Komprdová)
cs

Michal Polák (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Petr Chalupský (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Adam Šebesta (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Čekan (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Matouš Křížek (year 1) Masarykovo G, Plzeň

Neutrina
cs

Hana Slámová (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Vojtěch Stránský (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Nevrlka (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jindřich Matuška (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jiří Kalvoda (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Newtonovy hrušky (teacher escort: Olga Kouřimská)
cs

Rudolf Svoboda (year 1) G, Děčín
Patrik Kříž (year 1) G, Děčín
Martin Pavlovec (year 1) G, Děčín
Matyáš Smutný (year 1) G, Děčín

Ondra a jeho hodní kamarádi
cs

Milan Jiříček (year 2) SPŠ a VOŠ, Písek
Ondřej Polanecký (year 2) SPŠ a VOŠ, Písek
Richard Kropáček (year 2) SPŠ a VOŠ, Písek
Matěj Chlan (year 2) SPŠ a VOŠ, Písek
Miroslav Plecer (year 2) SPŠ a VOŠ, Písek

Ora et labora (teacher escort: Václav Šlouf)
cs

Kryštof Nekola (year 1) Biskupské G, České Budějovice
Luboš Petráň (year 1) Biskupské G, České Budějovice
Marcela Růžičková (year 1) Biskupské G, České Budějovice
Lucie Ehrlichová (year 1) Biskupské G, České Budějovice

Parabola neexistuje (teacher escort: Gabriela Franikova)
cs

Peter Ridilla (year 3) G Poštová, Košice
Radovan Lascsák (year 3) G Poštová, Košice
Adam Garafa (year 1) G Poštová, Košice
Alex Blandón (year 2) G Poštová, Košice
Hugo Halasz (year 1) G Poštová, Košice

Quantum Limes (teacher escort: Šárka Richterková)
cs

Jiří Kvapil (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Grohmann (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Daniel Skýpala (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Jonáš Vokal (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Filip Volmut (year 1) G, Olomouc-Hejčín

Selský rozum (teacher escort: Irina Feldbabelová)
cs

Adam Krška (year 1) G, Mikulov
Eva Feldbabelová (year 1) Katolické gymnázium Třebíč
Patrik Kašpárek (year 2) Katolické gymnázium Třebíč
Mikuláš Černý (year 2) G, Mikulov

Space_Networking
cs

Filip Kocián (year 9) G, Lesní čtvrť, Zlín

Stavbařka (teacher escort: Zuzana Gromanová)
cs

Natálie Kutheilová (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Marek Broul (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Prokop Mikulášek (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Radek Pavelka (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Šulc (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

The Falcons (teacher escort: Petra Martišková)
cs

Hynek Jakeš (year 1) Slovanské G, Olomouc
David Vraj (year 1) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Patsch (year 9) Slovanské G, Olomouc
Jan Benjamin Puškáš (year 1) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Sklenář (year 3) Slovanské G, Olomouc

The one (teacher escort: Zdeněk Hrnčiřík)
cs

Jan Kolář (year 2) G L. Jaroše, Holešov
Vlastimil Štopl (year 2) G L. Jaroše, Holešov
Martin Pumprla (year 2) G L. Jaroše, Holešov
Jiří Bártek (year 2) SPŠ, tř. T. Bati, Zlín
Iva Rýparová (year 2) G L. Jaroše, Holešov

Tvoje máma (teacher escort: Sylva Jarošová)
cs

Vojtěch Votruba (year 1) G Jana Keplera, Praha
Nikita Ustinov (year 1) G Jana Keplera, Praha
Matouš Šafránek (year 1) G Jana Keplera, Praha
Petr Dosedla (year 1) G Jana Keplera, Praha
Lukáš Veškrna (year 1) G Jana Keplera, Praha

UTF (teacher escort: Karolína Kundrátová)
cs

Filip Hošek (year 8) Masarykovo klasické G, Říčany
Ema Glacnerová (year 8) Masarykovo klasické G, Říčany
Lukáš Bukověcký (year 8) Masarykovo klasické G, Říčany
Jakub Šinták (year 1) Masarykovo klasické G, Říčany
Jan Doležil (year 9) Masarykovo klasické G, Říčany

VELKÝ TŘESK (teacher escort: Petr Musil)
cs

Anežka Zobačová (year 1) G Neumannova, Žďár n. S.
Jakub Petr (year 1) G Neumannova, Žďár n. S.
Jiří Hrdina (year 1) G Neumannova, Žďár n. S.
Milan Marek (year 1) G Neumannova, Žďár n. S.
Karel Pročka (year 1) G Neumannova, Žďár n. S.

VTNS (teacher escort: Jana Tyle)
cs

Marek Novák (year 2) G, Písek
dominik oškera (year 2) G, Písek
vilém fiala (year 2) G, Písek
Jan Modrovský (year 2) G, Písek
jiří Čapek (year 2) G, Písek

Váchovci
cs

David Podrápský (year 2) G Teplice
Vojtěch Dvořák (year 2) G Teplice
Matěj Stehlík (year 2) G Teplice
Ondřej Hrabák (year 2) G Teplice
Petr Muller (year 2) G Teplice

Wigym (teacher escort: Petra Kňurová)
cs

Jakub Hlaváček (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Marek Večeřa (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Merkéta Hrabcová (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Daniel Sněhota (year 2) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Kuchař (year 2) Wichterlovo G, Ostrava

Zhouba N
cs

Marie Anna Coufalíková (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Anežka Ficková (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Lukáš Frk (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Ludmila Kojecká (year 2) G, Nad Alejí, Praha
Vojtěch Kerrta (year 2) G, Nad Alejí, Praha

asymetrický kruhový objezd (teacher escort: Jana Michaliková)
cs

Vladan Trhlík (year 1) G, Sokolov
Oldřich Kohoutek (year 1) G, Sokolov
Albert Havliček (year 1) G, Sokolov
Benedikt Janda (year 1) G, Sokolov
Marián Šustr (year 1) G, Sokolov

Čajíčci (teacher escort: Jana Tyle)
cs

Markéta Bečvářová (year 1) G, Písek
Gabriela Woldřichová (year 1) G, Písek
Jan Hlavnička (year 1) G, Písek
Kateřina Mrázová (year 1) G, Písek
Sylvie Nováková (year 1) G, Písek

Špitálníci (teacher escort: Stanislav Gottwald)
cs

Adam Jirovec (year 1) G, Špitálská, Praha
Matěj Bílek (year 2) G, Špitálská, Praha
Adam Hromas (year 2) G, Špitálská, Praha
Šimon Honsů (year 3) G, Špitálská, Praha

Žížaly (teacher escort: Miriam Šimralová)
cs

Jáchym Balaš (year 1) G J. Barranda, Beroun
Filip Kračmer (year 1) G J. Barranda, Beroun
Anna Kafková (year 1) G J. Barranda, Beroun
Jakub Herget (year 1) G J. Barranda, Beroun
Matouš Hofmeister (year 1) G J. Barranda, Beroun

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information