TEAMS ON FYZIKLANI 2018



teams on Fyziklani 2018

A category (49 teams)

'); DROP TABLE Tymy;-- (teacher escort: Olga Pražanová)

Lukáš Mikan (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Novotná (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Dobrovolná (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Venclová (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Šimon Kimák (year 4) G J. Ressela, Chrudim

Achtung Wurmloch!

Adam Dejl (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Ondřej Dvořák (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Pavel Hudec (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Pavlína Slavníková (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Tadeáš Němec (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha

BrainPower

Michal Jůza (year 3) G, Benešov
Kristián Matuštík (year 3) G, Benešov
Jan Cháb (year 3) G, Benešov
Adam Foubík (year 3) G, Benešov
Vojtěch Pokorný (year 3) G, Benešov

CAGN (teacher escort: Václav Šlouf)

Anna Rosenkrancová (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Pavel Němeček (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Lenka Šáchová (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Matěj Nedvěd (year 4) Biskupské G, České Budějovice
Ondřej Provod (year 4) Biskupské G, České Budějovice

Cornuova spirála (teacher escort: Monika Bouchalová)

Šimon Karch (year 4) G Komenského, Havířov
Josef Štefl (year 4) G Komenského, Havířov
Filip Bartoš (year 4) G Komenského, Havířov
Ondřej Krabec (year 3) G Komenského, Havířov
Jakub Delong (year 3) G Komenského, Havířov

Cyklopentanoperhydrofenanthren

Tomáš Dulava (year 4) Matiční G, Ostrava
Alexandr Jankov (year 4) Matiční G, Ostrava
Radan Vincenec (year 4) Matiční G, Ostrava
Michal Novák (year 3) Matiční G, Ostrava

Dodáme později

Soňa Burešová (year 4) G J. Heyrovského, Praha
Michaela Černá (year 4) G J. Heyrovského, Praha
Kateřina Limburská (year 4) G Na Vítězné pláni, Praha
Dominik Chaloupka (year 4) G Na Vítězné pláni, Praha
Tomáš Vondráček (year 4) G J. Heyrovského, Praha

Dopplerovy zebry (teacher escort: Lenka Plachtová)

Jaroslav Hrubý (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Jandásek (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lucie Kunčarová (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Radek Zajíček (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Ondřej Kozelský (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava

Dragounská jízda (teacher escort: Vladislav Jedlička)

Michal Košek (year 4) G Teplice
Michal Dragoun (year 4) G Teplice
Adéla Hanková (year 4) První české G, Karlovy Vary
Martin Krutský (year 4) G Teplice
Kateřina Krausová (year 4) G Teplice

Fanatická pětka (teacher escort: Jan Fátor)

Jakub Rajnštajn (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Vaník (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Maxmilián Kocourek (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

GJH A

Matej Parada (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Michaela Leinwatherová (year 4) GJP, BA
Veronika Rečková (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Patrik Drozdík (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Bohdan Jóža (year 3) G Jura Hronca, Bratislava

GVOZA (teacher escort: Ľubomír Konrád)

Šimon Pajger (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Miroslav Šoška (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Andrej Paluch (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Mária Polačková (year 3) G Veľká okružná, Žilina
Dominik Melkovič (year 3) G Veľká okružná, Žilina

Grupa Líných Povalečů

Anna Mírková (year 3) G Luďka Pika, Plzeň
Tomáš Sandrini (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Jarda Beneš (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Max Nonfried (year 3) G Luďka Pika, Plzeň
Viktor Procházka (year 4) G Luďka Pika, Plzeň

GČL1 (teacher escort: Zdeněk Ježák)

Vít Mareš (year 3) G, Česká Lípa
Petr Kaiser (year 3) G, Česká Lípa
Pavel Šorf (year 3) G, Česká Lípa
Radek Málek (year 3) G, Česká Lípa
Anna Kučerová (year 3) G, Česká Lípa

GČL2 (teacher escort: Zdeněk Ježák)

Tomáš Kytka (year 4) G, Česká Lípa
Tereza Baštová (year 4) G, Česká Lípa
Vilém Hron (year 4) G, Česká Lípa
Eliška Povolná (year 3) G, Česká Lípa
Jan Kováč (year 2) G, Česká Lípa

Hatalom (teacher escort: Lidmila Krchová)

Jan Vepřek (year 4) G Opatov, Praha
Patrik Novotný (year 4) G Opatov, Praha
Jakub Suchánek (year 4) G Opatov, Praha
Vojtěch Cibulka (year 3) G Opatov, Praha
Jakub Zeman (year 4) G Opatov, Praha

KUŘECÍ STRIPSY (teacher escort: Alena Marková)

Veronika Roubínová (year 4) G, Kadaň
David Roubín (year 4) G, Kadaň
Vojtěch Müller (year 4) G, Kadaň
Filip Šimána (year 4) G, Kadaň
Zuzana Součková (year 4) G, Kadaň

Katkastic

Sára Belejová (year 4) G, P. Horova, Michalovce
Katarína Dančejová (year 4) G, P. Horova, Michalovce
Katarína Častulíková (year 4) 1. súkromné G v Bratislave
Kristián Šalata (year 4) G, P. Horova, Michalovce
Katarína Skopalová (year 4) G, P. Horova, Michalovce

Klub plešatých alkoholiků (teacher escort: Ondřej Lev)

Lukáš Červený (year 4) G, Trutnov
Marek Cerman (year 4) G, Trutnov
Filip Holý (year 4) G, Trutnov
Michal Minařík (year 4) G, Trutnov
Jakub Rypan (year 4) G, Trutnov

Kratochvíle (teacher escort: Radovan Růžička)

Monika Hyláková (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Dryml (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Marek (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Martin Klekar (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Jiří Hájek (year 3) G, Ústí nad Orlicí

Landau's Apprentices

Vít Beran (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Miroslava Novoveská (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Viktor Rosman (year 4) G, Pelhřimov
Tomáš Čížek (year 4) G, Pelhřimov
Josef Martínek (year 4) G, Pelhřimov

League of Justice (teacher escort: Miroslava Maňásková)

Jiří Blaha (year 3) G, Uherské Hradiště
Jakub Zemek (year 3) G, Uherské Hradiště
Jan Šabata (year 3) G, Uherské Hradiště
Pavel Stojaspal (year 4) G, Uherské Hradiště
Adam Číž (year 3) G, Uherské Hradiště

Lední medvěd na poušti (teacher escort: Zdeněk Votava)

Tomáš Novotný (year 4) G, Brno-Řečkovice
David Slavíček (year 4) G, Brno-Řečkovice
Jakub Šťastný (year 3) G, Brno-Řečkovice
Eliška Freibergerová (year 4) G, Brno-Řečkovice

Left as an exercise

Vojtěch Klimeš (year 3) G, Třeboň
Jan Šimkovský (year 3) G, Třeboň

DID NOT ATTEND

MASHKAN

MOSHIEL ALIF ALIF (year 2) Notre Dame College, Dhaka

MATAL

Světlana Gareeva (year 4) G, Nymburk
Vojtěch Drška (year 3) G, Nymburk
Petr Jirout (year 4) G, Nymburk
Lukáš Hrubčík (year 4) G, Nymburk

MGRGAITS (teacher escort: Štefan Horvát)

Tomáš Sásik (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Ján Letovanec (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Sára Kuťková (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Barbara Pulmannová (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (year 3) G Grösslingová, Bratislava

Martínkovo Equilibrium

Přemysl Pilař (year 3) G, Přípotoční, Praha
Petr Martínek (year 3) G, Přípotoční, Praha

Mikulášský graviton (teacher escort: Věra Krůsová)

Lukáš Vlček (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jakub Dobrý (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vítek Vališ (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Komora (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vojtěch Breník (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Na párek a dom

Jana Pallová (year 3) G J. Škody, Přerov
Denisa Chytilová (year 4) G J. Škody, Přerov
Vítek Horčička (year 3) G J. Škody, Přerov
Jaroslav Hradil (year 2) G J. Škody, Přerov
Borek Požár (year 4) G Z. Wintra, Rakovník

DID NOT ATTEND

Náhradníci D_CS

DID NOT ATTEND

Náhradníci D_EN

Ovec team

Oliver Šmakal (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Denisa Průšová (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Pavlína Kružíková (year 3) Biskupské G, České Budějovice
David Schacherl (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Ondřej Zabranský (year 3) Biskupské G, České Budějovice

Patkins (teacher escort: Zorica Masnikosa)

Filip Getov (year 3) Yahya Kemal College, Macedonia
Nebojsha Knezevic (year 3) Yahya Kemal College, Macedonia
Gjorgi Vitanov (year 4) Yahya Kemal College, Macedonia
Magdalena Zlatanova (year 4) Yahya Kemal College, Macedonia
Aneta Velkova (year 2) Yahya Kemal College, Macedonia

Piskoři (teacher escort: Robert Havlásek)

Richard Uher (year 4) G Matyáše Lercha, Brno
Martin Strachoň (year 4) G Matyáše Lercha, Brno
David Jašek (year 4) G Matyáše Lercha, Brno
Klára Přibáňová (year 4) G Matyáše Lercha, Brno
Pavlína Ježíková (year 4) G Matyáše Lercha, Brno

Pozitróny (teacher escort: RNDr. Zdenka Baxová)

Matúš Kopunec (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Mikuláš Mikula (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Marek Kadlečík (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Róbert Jurčo (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Babača (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

DID NOT ATTEND

Protoni 007

Richard Fleischhans (year 4) G, Benešov
Dominik Starý (year 4) G, Benešov
Jonáš Vlasák (year 4) G, Benešov
František Helebrand (year 4) G, Benešov

Protón

Emil Lelák (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Michal Lelák (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Adam Plavčan (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Paulína Monková (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Soňa Kašická (year 3) G J. A. Raymana, Prešov

RKG-HelloIT (teacher escort: Sergejs Bratarčuks)

Vladimirs Scigolevs (year 3) Riga Classical Gymnasium
Margarita Pashnina (year 3) Riga Classical Gymnasium
Robert Gordin (year 3) Riga Classical Gymnasium
Nika Kutuzova (year 3) Riga Classical Gymnasium

Rada moudrých fretek (teacher escort: Jaromír Kekule)

Adam Lubbad (year 2) G Jana Nerudy, Praha
Noemi Sramek (year 2) G Jana Nerudy, Praha
Adéla Červená (year 2) G Jana Nerudy, Praha
Thi Thu Anh Nguyen (year 2) G Jana Nerudy, Praha
Tomáš Volný (year 2) G Jana Nerudy, Praha

Randovka (teacher escort: Tomáš Hofrichter)

Martin Hazdra (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Jakub Chlum (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Martin Motejlek (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Vít Sladký (year 3) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Filip Tichý (year 4) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Retamar Physics Team (teacher escort: José Francisco Romero García)

Jose Antonio Guzman Funck (year 3) Col. Retamar, Spain
Jacobo Vila (year 3) Col. Retamar, Spain
Alejandro Zapata (year 3) Col. Retamar, Spain
Miguel María Jiménez Sánchez (year 3) Col. Retamar, Spain
Jaime de la Peña (year 3) Col. Retamar, Spain

Růžoví poníci (teacher escort: Mirjam Civínová)

Filip Šlampa (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Marek Běloušek (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Andrea Krouparova (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Hynek Urban (year 4) G, Mostecká, Chomutov

Seriózní ústav (teacher escort: Jiří Šamaj)

David Bayer (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Adéla Šichránková (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Filip Dráber (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Kamila Šamajová (year 3) G O. Havlové, Ostrava

Sluníčka

Šimon Pavlas (year 3) Sunny Can. International Sch.
Dominika Němečková (year 3) Sunny Can. International Sch.
Zuzana Fialková (year 3) Sunny Can. International Sch.
Jan Chyba (year 1) Sunny Can. International Sch.
Nikita Zinčenko (year 9) Sunny Can. International Sch.

DID NOT ATTEND

TD parameters (teacher escort: Recep Dimitrov)

Yunus Emre Parmaksız (year 2) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Cem Arda Tepe (year 4) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Alkin Kaz (year 3) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Artun Bayer (year 4) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Öykü Sıla Güner (year 2) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR

Temná složka síly

Ladislav Trnka (year 3) G, Havlíčkův Brod
Josef Kutlvašr (year 3) G, Havlíčkův Brod
Petr Tomášek (year 3) G, Havlíčkův Brod
Filip Volek (year 4) G, Havlíčkův Brod
Tomáš Růžek (year 3) G, Havlíčkův Brod

The Wall (teacher escort: Marek Kužílek)

David Loučka (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž
Petr Sedláček (year 4) G Masarykovo nám., Kroměříž
Jan Horák (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž
Eliška Buzášová (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž
Jakub Rakušan (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž

Think like One (teacher escort: Ivana Čápová)

Matěj Kripner (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Karel Vítek (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Vojtěch Svoboda (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Kateřina Najmanová (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Brukner (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno

Tobis (teacher escort: Jana Herudková)

Kamil Mudruňka (year 4) G Dašická, Pardubice
Jan Žák (year 4) G Dašická, Pardubice
Jakub Cach (year 4) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (year 4) G Dašická, Pardubice
Tomáš Faikl (year 4) G Dašická, Pardubice

Vypínači Hejčín

Jáchym Bareš (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Jindřich Jelínek (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Miroslav Hrabal (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Martin Repčík (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Loun (year 2) G, Olomouc-Hejčín

Vysokotatranská inteligencia

Maximilián Molnár (year 4) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Filip Geib (year 4) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Ivan Hudák (year 3) ESŠ, Lip. Mikuláš

wigymáci

Daniela Hrbáčová (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
Eva Kramolišová (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
Jiří Škrobánek (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
Michal Matulík (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
Tomáš Deingruber (year 3) Wichterlovo G, Ostrava

Šlehačková paralýza

Ondřej Buček (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Šimon Sukup (year 1) Arcibisk. G, Kroměříž
Roman Konečný (year 3) Arcibisk. G, Kroměříž
Jan Polišenský (year 3) Arcibisk. G, Kroměříž

DID NOT ATTEND

Šťouralové (teacher escort: Lada Bažantová)

Aneta Němcová (year 4) G, Boskovice
Martin Chladil (year 4) G, Boskovice
Roman Ondráček (year 4) G, Boskovice

B category (45 teams)

AMOS (teacher escort: Yveta Ančincová)

Matouš Cimala (year 2) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Silvie Paprskářová (year 2) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jakub Svozil (year 2) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jan Gajdošík (year 2) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Tereza Řezníčková (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod

Abalone Abandone (teacher escort: Štěpánka Jirošová)

Martin Hruška (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Ivan Žižka (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Jakub Renc (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
David Dobáš (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Václav Brož (year 3) G Christiana Dopplera, Praha

DID NOT ATTEND

Alfa samci

Jaromír Sladkovský (year 3) PORG, Praha

Azobisisobutyronitrile

Ondřej Daněk (year 3) G Botičská, Praha
Jan Uhlík (year 3) G Botičská, Praha
Václav Řezáč (year 3) G Botičská, Praha
Jan Minařík (year 3) G Botičská, Praha
Marek Vítek (year 3) G Botičská, Praha

DO YOU KNOW DA WAE

Vítězslav Kříž (year 2) SPŠ, Česká Lípa
Jan Hergesel (year 4) SPŠ, Česká Lípa
Daniel Knespl (year 1) SPŠ, Česká Lípa
Oldřich Hujer (year 2) SPŠ, Česká Lípa
Šimon Šindelář (year 4) G, Omská, Praha

Doppler A (teacher escort: Štěpánka Jirošová)

Filip Matějka (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Knopp (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Jan Hřebec (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Lukáš Cezner (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Rudolf Líbal (year 2) G Christiana Dopplera, Praha

Fyziklády (teacher escort: Jaroslav Hádr)

Jakub Szymsza (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Grepl (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Lakomý (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Ladislav Burgr (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Pavlína Linhová (year 3) Cyrilometodějské G, Prostějov

GJH B

Adam Šánta (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Alexander Velič (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Radovan Tvrďák (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Andrej Vikartovský (year 3) G Jura Hronca, Bratislava

GYZA III. (teacher escort: Petr Havlíček)

Michal Pavlas (year 3) G, Zábřeh
Denis Březina (year 3) G, Zábřeh
Jaromír Novák (year 3) G, Zábřeh
Petr Kadlec (year 3) G, Zábřeh
Jindřiška Klimková (year 1) G, Zábřeh

Goralia (teacher escort: Pavlína Madari)

Štěpán Stryja (year 3) G, Třinec
Martin Novotný (year 3) G, Třinec
Michael Csepcsar (year 3) G, Třinec
Samuel Klus (year 2) G, Třinec
Jakub Lasota (year 2) G, Třinec

Gymberoun (teacher escort: Miriam Šimralová)

Daniel Kubišta (year 3) G J. Barranda, Beroun
Adam Kočí (year 3) G J. Barranda, Beroun
Tadeáš Cipro (year 3) G J. Barranda, Beroun
Alisa Gumerová (year 3) G J. Barranda, Beroun
Daniel Justiz (year 3) G J. Barranda, Beroun

Gymnázium TGM Zlín (teacher escort: Albert Vacek)

Lucie Kundratová (year 3) G, nám. TGM, Zlín
Tomáš Vrbovský (year 3) G, nám. TGM, Zlín
Kristýna Kamenářová (year 3) G, nám. TGM, Zlín
Vilém Vaňhara (year 2) G, nám. TGM, Zlín
Ondřej Brychta (year 4) G, nám. TGM, Zlín

Gymro (teacher escort: Helena Čížková)

Kateřina Čížková (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Tereza Kašáková (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Špilař (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Jakub Lipka (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Karel Balej (year 3) G a SOŠ, Rokycany

HARAMBE did nothing wrong! (teacher escort: Radovan Růžička)

Martina Lehká (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Velínský (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Filip Kukla (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Peřina (year 4) G, Ústí nad Orlicí

Havelkovo tým s Havelkou (teacher escort: Iveta Nagyová)

Jonáš Havelka (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Matouš Vondrášek (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Jan Baron (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Doležal (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Anna Kovárnová (year 3) G Jírovcova, České Budějovice

Hawkingovo záření

Jiří Vala (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Pitner (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Josef Minařík (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Zvoníček (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Viktor Materna (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Hevrupivako (teacher escort: Ivana Čápová)

Jakub Vaněk (year 2) G nám. E. Beneše, Kladno
Maxmilián Pilmaier (year 2) G nám. E. Beneše, Kladno
Václav Kohout (year 2) G nám. E. Beneše, Kladno
Filip Ruta (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno
Michal Hevessy (year 3) G nám. E. Beneše, Kladno

Jana team (teacher escort: Zdeněk Polák)

Michal Matoulek (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Kubíček (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Benjamin Sichrovský (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Kurt Hartmann (year 3) Jiráskovo G, Náchod

Kofeinoví inženýři (teacher escort: Hana Jano)

Jan Svoboda (year 2) G J. Š. Baara, Domažlice
Václav Svoboda (year 2) G J. Š. Baara, Domažlice
Tim Anderle (year 3) G J. Š. Baara, Domažlice
Frank Bartoš (year 3) G J. Š. Baara, Domažlice
Thao Tranová (year 2) G J. Š. Baara, Domažlice

DISQUALIFIED

Matfyzáci

Dominick Ivan (year 4) ŠG PinkHarmony, Zvolen
Adam Jerguš Dzurňák (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Jakub Navrátil (year 2) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Adela Chovanová (year 1) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

DID NOT ATTEND

Matleti

Matěj Váňa (year 3) G Teplice
Aliaksandr Ilyushchyts (year 3) G Teplice
Roman Marhold (year 3) G Teplice
Vlastimil Hudeček (year 3) G Teplice
Matěj Vais (year 3) G Teplice

McNadruhou (teacher escort: Lukáš Šmahel)

Jakub Linzmajer (year 4) G, Prachatice
Kateřina Karbusová (year 2) G, Prachatice
Martin Bican (year 2) G, Prachatice
Vít Neužil (year 2) G, Prachatice
Jan Binka (year 1) G, Prachatice

Mickeyho klubík (teacher escort: Lenka Plachtová)

Vojtěch Molin (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Slatinský (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jindřich Bělka (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Vysloužil (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava

Mikuláši (teacher escort: Jitka Romová)

Martin Hubata (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Kateřina Sůsová (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vít Vokroj (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vojtěch Nováček (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Josef Hladil (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Moře místo Slovenska

Iva Koblížková (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Bureš (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Picek (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Adam Gottfried (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Marek Holeček (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Moškovie detičky (teacher escort: Štefan Horvát)

Matej Moško (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Pavol Kollár (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Alexandra Hojková (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Ondrej Baranovič (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Miloš Travěnec (year 3) G Grösslingová, Bratislava

Nabla (teacher escort: Julius Kolín)

Miroslav Holeček (year 3) G, Písnická, Praha
Anna Cihlářová (year 3) G, Písnická, Praha
Martin Hubal (year 3) G, Písnická, Praha
Štěpán Štafl (year 3) G, Písnická, Praha
Šimon Zvára (year 3) G, Písnická, Praha

Nabušený klobásy (teacher escort: Zuzana Gromanová)

Petr Zahradník (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Zdeněk Vostřel (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jan Himmel (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Dalibor Pelčák (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Robin Ivančo (year 3) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

DISQUALIFIED

Náhradníci K_1

Paradox pětice (teacher escort: Eva Adamcová)

Evgenia Golubeva (year 3) G, Josefská, Praha
Linda Grundlerová (year 3) G, Josefská, Praha
Jana Harabišová (year 3) G, Josefská, Praha
Jiří Zima (year 3) G, Josefská, Praha

Paralaxa (teacher escort: Jiří Šamaj)

Ondřej Bašanda (year 3) G O. Havlové, Ostrava
David Šilhán (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Ota Michálek (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Kateřina Kopecká (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Jan Němec (year 3) G O. Havlové, Ostrava

Poutníci (teacher escort: Josef Jírů)

Kryštof Veřtát (year 3) G, Pelhřimov
Jakub Veřtát (year 3) G, Pelhřimov
Jáchym Lis (year 3) G, Pelhřimov
Marek Bedřich (year 2) G, Pelhřimov
Jakub Malínek (year 2) G, Pelhřimov

RSDr. Gunár Karol a iné (teacher escort: Ivona Demčáková)

Jakub Hluško (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Peter Onduš (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Číž (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Marek Jankola (year 3) G M. Hattalu, Trstená

Time out (teacher escort: Lenka Giannitsi)

Anna Fantová (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Radka Křížová (year 2) G J. Heyrovského, Praha
David Horský (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Lukáš Radovanský (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Veselý (year 1) G J. Heyrovského, Praha

Totálně nelogaritmovatelní (teacher escort: Jana Krejčíková)

Daniel Pitoňák (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Michal Holec (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Tereza Svobodová (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Marek Benda (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Denisa Kulhavá (year 2) G a SOŠP, Čáslav

Trinitro

Kateřina Charvátová (year 3) G B. Němcové, HK
Kristýna Kratochvílová (year 2) G B. Němcové, HK
Dominik Havel (year 4) G B. Němcové, HK
František Dostál (year 3) G B. Němcové, HK
Matyáš Kroupa (year 3) G B. Němcové, HK

Trzyniec (teacher escort: Pavlína Madari)

Martin Dinh (year 3) G, Třinec
Daniel Martynek (year 3) G, Třinec
Tomáš Kantor (year 4) G, Třinec
Tomáš Laba (year 2) G, Třinec
Lukáš Míra (year 2) G, Třinec

Tým GJP

Filip Havlák (year 3) G J. Palacha, Mělník
Vojta Zlesák (year 3) G J. Palacha, Mělník
Štěpán Vejvoda (year 3) G J. Palacha, Mělník
Vratislav Ležal (year 3) G J. Palacha, Mělník
Ondřej Chlebovský (year 3) G J. Palacha, Mělník

Vozáci (teacher escort: Bronislav Zachrdla)

Pavel Jelínek (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Radek Novosad (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Tomáš Kurtin (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Filip Koňařík (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.

Waffen FY (teacher escort: Olga Pražanová)

Jan Licek (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Petr Linhart (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Nováková (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Hynek Steinmetz (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Karel Lysý (year 2) G J. Ressela, Chrudim

Zkusíme, uvidíme (teacher escort: Bohdana Najmanová)

Jakub Gregora (year 4) G, Lanškroun
Filip Dvořák (year 4) G, Lanškroun
Martin Bureš (year 2) G, Lanškroun
Filip Gregora (year 1) G, Lanškroun

Züoo

Daniel Pindur (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Gabriela Diasová (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Daniel Fišer (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Rostislav Berezjuk (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Petr Lisník (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

aibohphobia (teacher escort: Gabriela Franikova)

Michaela Bobeničová (year 3) G Poštová, Košice
Timotej Župina (year 3) G Poštová, Košice
Radovan Lascsák (year 2) G Poštová, Košice
Peter Ridilla (year 2) G Poštová, Košice
Beáta Hroncová (year 3) G Poštová, Košice

ailihphilia (teacher escort: Gabriela Franikova)

Jakub Pohly (year 4) G Poštová, Košice
Maroš Bratko (year 4) G Poštová, Košice
Samuel Amrich (year 3) G Poštová, Košice
Richard Ciglanský (year 2) G Poštová, Košice
Samuel Novák (year 2) G Poštová, Košice

e = 3 = π

Marie Grunová (year 3) G, Moravský Krumlov
Martina Malá (year 2) G, Moravský Krumlov
Kateřina Rosická (year 3) G J. Ortena, Kutná Hora
Josef Jasanský (year 3) G J. Ortena, Kutná Hora
Jorika Maňáková (year 3) G J. Ortena, Kutná Hora

fa (teacher escort: Ivona Demčáková)

Paulína Smolárová (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Matúš Hladký (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Vojtech Kmeť (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Alex Chudic (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Erik Řehulka (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava

gvbn (teacher escort: Ľubomíra Šimurková)

Klára Laginová (year 3) G V. Nedožerského, SR
Simona Barcíková (year 3) G V. Nedožerského, SR
Lenka Minichová (year 3) G V. Nedožerského, SR
Jakub Puha (year 3) G V. Nedožerského, SR
Erik Mazanik (year 3) G V. Nedožerského, SR

Šambalát (teacher escort: Jana Klapková)

Kryštof Berger (year 3) G, Šternberk
Jakub Charvát (year 3) G, Šternberk
Jakub Pytolaj (year 3) G, Šternberk
Tomáš Ondrák (year 3) G, Šternberk
Jindřich Novák (year 3) G, Šternberk

つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ (teacher escort: Zdeněk Šustek)

Pavel Kinc (year 3) G a SOŠZE, Vyškov
Luboš Bartík (year 3) G a SOŠZE, Vyškov
Martin Orság (year 4) G a SOŠZE, Vyškov
Vojtěch Drábek (year 3) G a SOŠZE, Vyškov
Pavel Oujeský (year 1) G a SOŠZE, Vyškov

C category (40 teams)

"Newton, Einstein, Kroupa"

Radovan Picek (year 3) BG B. Balbína, Hradec Králové
Vojtěch Bláha (year 2) BG B. Balbína, Hradec Králové
Barbora Dohnalová (year 2) BG B. Balbína, Hradec Králové
Daniel Kocman (year 2) BG B. Balbína, Hradec Králové
Štěpán Šrajer (year 1) BG B. Balbína, Hradec Králové

#nwm :} °•]¢

Richard Veselý (year 3) G, Budějovická, Praha
Jiří Janoušek (year 2) G, Budějovická, Praha
Anna Chvojková (year 1) G, Budějovická, Praha
Matouš Blažek (year 1) G, Budějovická, Praha

3.141592654zza (teacher escort: Václav Šlouf)

Radek Chládek (year 2) Biskupské G, České Budějovice
Vítek Křivan (year 2) Biskupské G, České Budějovice
Vojtěch Hypša (year 2) Biskupské G, České Budějovice
David Dolejší (year 2) Biskupské G, České Budějovice
Aleš Hanžlík (year 2) Biskupské G, České Budějovice

???

Martina Daňková (year 1) Gymnázium Brno-Bystrc
Robert Gemrot (year 1) G Komenského, Havířov
Ondřej Kalandra (year 1) Gymnázium Brno-Bystrc
Dora Cidlinská (year 1) Gymnázium Brno-Bystrc
Filip Řeháček (year 1) Gymnázium Brno-Bystrc

Absolutní nuly

Marco Souza de Joode (year 1) G Nad Štolou, Praha
Lubor Čech (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Hana Slámová (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jaroslav Herman (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Kryštof Zamazal (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Asi jedno (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Vojtěch Žák (year 2) G, Špitálská, Praha
Radek Folprecht (year 2) G, Špitálská, Praha
Šimon Duroň (year 2) G, Špitálská, Praha
Martin Pfrogner (year 2) G, Špitálská, Praha

Barranďáci (teacher escort: Miriam Šimralová)

Zdeňka Jankovičová (year 2) G J. Barranda, Beroun
Petr Klíma (year 2) G J. Barranda, Beroun
Jurij Skalský (year 2) G J. Barranda, Beroun
Kryštof Jakůbek (year 1) G J. Barranda, Beroun
Filip Máca (year 1) G J. Barranda, Beroun

Bobánci (teacher escort: Mirjam Civínová)

Petra Kašková (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Aleš Melzer (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Jan Pacák (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Matěj Koudelka (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Adam Šetek (year 1) G, Mostecká, Chomutov

BŘAK (teacher escort: Miriam Šimralová)

Jan Lefner (year 2) G J. Barranda, Beroun
Filip Novotný (year 2) G J. Barranda, Beroun
Marta Štorkánová (year 2) G J. Barranda, Beroun
Simona Šamanová (year 2) G J. Barranda, Beroun
Aleš Šimral (year 1) G J. Barranda, Beroun

Celer mi nevoní (teacher escort: Ladislav Zemánek)

Kryštof Kotek (year 2) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Tomáš Konzal (year 2) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Barbora Dohnalová (year 2) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Ondřej Tesáček (year 2) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno
Adam Křivka (year 2) Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno

Dašák (teacher escort: Jana Herudková)

Matěj Prokop (year 2) G Dašická, Pardubice
Lukáš Nejezchleb (year 2) G Dašická, Pardubice
Petr Král (year 2) G Dašická, Pardubice
Matěj Formánek (year 2) G Dašická, Pardubice
Petr Filip (year 2) G Dašická, Pardubice

Fyzikládi (teacher escort: Jaroslav Hádr)

Adam Karásek (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Matyáš Karásek (year 9) Cyrilometodějské G, Prostějov
Šimon Neckař (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jiřina Frýbortová (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Elena Protivánková (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov

GJH C

Richard Rippel (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Tomáš Ganz (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Karin Demková (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Alexandra Géciová (year 2) G Jura Hronca, Bratislava

GOZHořice (teacher escort: Jiří Holubička)

Matěj Holubička (year 2) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tereza Němcová (year 2) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Matyáš Vrbata (year 2) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tomáš Trejtnar (year 1) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Michal Victor Janata (year 1) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

Gamčácke vektory (teacher escort: Štefan Horvát)

David Belobrad (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Radka Bírová (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Papšo (year 1) G Grösslingová, Bratislava

Havelkovo tým bez Havelky (teacher escort: Iveta Nagyová)

Tereza Mazalovská (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Ambroz (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Štěpán Skalka (year 1) G Jírovcova, České Budějovice
Vojtěch Bauer (year 1) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Macura (year 1) G Jírovcova, České Budějovice

Higgsovy bosony (teacher escort: Jana Krejčíková)

Barbora Vášová (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Marta Potměšilová (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Anna Pazderková (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Veronika Plodíková (year 1) G a SOŠP, Čáslav
Adéla Hodboďová (year 1) G a SOŠP, Čáslav

Hm... (teacher escort: Renata Milerová)

Daniel Czinege (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Karolína Skořepová (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Kříž (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Kristýna Gąsiorová (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Kamil Mrkvan (year 2) SPŠ chemická, Ostrava

Hrošíci <3

Pavla Rudolfová (year 2) G, Vídeňská, Brno
Eva Vochozková (year 2) Biskupské G, Brno
Marek Duchaň (year 2) Biskupské G, Brno

Humanitné vedy nie sú vedy (teacher escort: Štefan Horvát)

Adam Chalúpek (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Lukáš Pleva (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Zelko (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Krivánek (year 3) G Grösslingová, Bratislava

Hyperkrychle (teacher escort: Eva Kospachová)

František Kmječ (year 2) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Káně (year 2) G, Brandýs n. L.
Klára Předotová (year 1) G Botičská, Praha
Ondřej Gonzor (year 1) G, Brandýs n. L.
Jakub Barda (year 1) G Botičská, Praha

JGN1 (teacher escort: Zdeněk Polák)

Jakub Ježek (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Matyáš Háze (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Aneta Vacková (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Jiří Moc (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Jan Pikman (year 3) Jiráskovo G, Náchod

Jarníkova pětka (teacher escort: Iveta Nagyová)

Jaroslav Scheinpflug (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Jan Cába (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Kryštof Konečný (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Putzer (year 2) G Jírovcova, České Budějovice
Jaromír Urban (year 2) G Jírovcova, České Budějovice

Já bytí absolutno (teacher escort: Karel Heřman)

Adam Karas (year 1) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (year 1) G Legionářů, Příbram
Vít Gardoň (year 2) G Legionářů, Příbram
Karel Kraus (year 2) G Legionářů, Příbram
Václav Bašus (year 1) G Legionářů, Příbram

Kadaň B (teacher escort: Jaroslav Šmahel)

Eliška Kratochvílová (year 2) G, Kadaň
Jana Spurna (year 2) G, Kadaň
Patrik Šmátrala (year 2) G, Kadaň
Lenka Podhorna (year 2) G, Kadaň
Klára Kňavová (year 2) G, Kadaň

Klatovácí (teacher escort: Eva Kislingerová)

Jakub Kislinger (year 1) G J. Vrchlického, Klatovy
Jakub Holý (year 1) G J. Vrchlického, Klatovy
Richard Váňa (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Jakub Vyroubal (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Vejčík (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy

Kouřoví Vlci

Ondřej Haluza (year 2) G, Děčín
Karel Černý (year 2) G, Děčín
Daniel Vogel (year 2) G, Děčín
Karel Lintimer (year 2) G, Děčín
Kateřina Horníková (year 2) G, Děčín

Lambda team (teacher escort: Julius Kolín)

Jakub Bartoš (year 2) G, Písnická, Praha
Adam Nekolný (year 2) G, Písnická, Praha
Vojtěch Zvára (year 2) G, Písnická, Praha
Pavel Linhart (year 2) G, Písnická, Praha
Zuzana Černohousová (year 2) G, Písnická, Praha

Liberland (teacher escort: Petr Havlíček)

Daniel Forst (year 2) G, Zábřeh
Petr Kunčar (year 2) G, Zábřeh
Klára Kostelníková (year 2) G, Zábřeh
Barbora Benešová (year 2) G, Zábřeh
Vítězslav Korb (year 2) G, Zábřeh

Mach(a)ři (teacher escort: Eva Kospachová)

DID NOT ATTEND

Náhradníci K_2

Vojtěch Kinda (year 1) G, Brandýs n. L.
Jakub Došek (year 1) G, Brandýs n. L.
Ditmar Hadera (year 1) G, Brandýs n. L.
Lucie Bartošová (year 1) G, Brandýs n. L.
Jakub Herec (year 1) G, Brandýs n. L.

Název neuveden (teacher escort: Zuzana Gromanová)

Ngoc Hung Hoang (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jaroslav Frühauf (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Natálie Kutheilová (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Klára Veselá (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jakub Havránek (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Opičák (teacher escort: Ivona Demčáková)

Tomáš Šimek (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Barbora Barančíková (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Miroslav Macko (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Richard Hamerlik (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava

P=O*R^G (teacher escort: Zdeněk Šabatka)

Tomáš Homolka (year 2) Nový PORG, Praha
David Rudolf (year 2) Nový PORG, Praha
Alexandr Průcha (year 2) Nový PORG, Praha
Iskander Shangareev (year 2) Nový PORG, Praha
Jakub Smékal (year 2) Nový PORG, Praha

Princezničky (teacher escort: Ivona Demčáková)

Viktória Mária Bánovská (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Lucia Tóthová (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Kaláb (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava

Tojsmemy (teacher escort: Petra Komprdová)

František Krůs (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Čekan (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Michal Polák (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Leona Plasová (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Kateřina Krůsová (year 2) Masarykovo G, Plzeň

Tokamak

Jakub Míča (year 9) G Jana Nerudy, Praha
Jakub Vávra (year 9) G Jana Nerudy, Praha
Anh Nguyen (year 9) G Jana Nerudy, Praha
Vítek Seidler (year 9) G Jana Nerudy, Praha
Jakub Hora (year 9) G Jana Nerudy, Praha

Tým UVD (teacher escort: Jan Fátor)

Miroslav Boštík (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Fiala (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Štěpánka Beránková (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Filip Novák (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Hlaváček (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Vůdčí gang

Jakub Salaj (year 1) G Uničov
Josef Antes (year 1) G Uničov
Štěpán Hortlík (year 1) G Dašická, Pardubice
Ondřej Štorek (year 1) G Dašická, Pardubice
Petr Kavička (year 1) G Dašická, Pardubice

sexta (teacher escort: Olga Kloučková)

Karolina Helemiková (year 2) G J. Palacha, Mělník
Julie Šlamborová (year 2) G J. Palacha, Mělník
Šárka Lísková (year 2) G J. Palacha, Mělník
Klára Mocová (year 2) G J. Palacha, Mělník
Anna Šimonková (year 2) G J. Palacha, Mělník

β-gαng (teacher escort: Monika Váňová)

Richard Šulc (year 1) G, Česká Lípa
Matěj Lang (year 1) G, Česká Lípa
Jan Rychtera (year 1) G, Česká Lípa
Libor Šabaka (year 1) G, Česká Lípa
Tomás Bui Pham (year 1) G, Česká Lípa

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information