TEAMS ON FYZIKLANI 2017



teams on Fyziklani 2017

cathegory A

A category (43 teams)

007_001 (teacher escort: Olga Pražanová)

Lucie Habiňáková (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Ayat Bakerová (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Dibelková (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Ondřej Černohorský (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Pavel Mikan (year 2) G J. Ressela, Chrudim

234

Klára Cihlářová (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Kateřina Bártová (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Eva Fialová (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Tomáš Macek (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Timotej Mareš (year 4) Jiráskovo G, Náchod

42?

Lydia Ceháková (year 4) G, Třeboň
Anežka Papáčková (year 4) G, Třeboň
Jan Filip (year 4) G, Třeboň
Natálie Vítová (year 4) G, Třeboň
Libor Dvořák (year 4) G, Třeboň

A ∨ ¬A

Michal Töpfer (year 4) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Karel Pátek (year 4) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Jan Kolín (year 4) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
David Novotný (year 4) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Josef Grus (year 4) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav

ACHILLOVA ŽELVA

Petr Jakubčík (year 3) PORG, Praha
Jáchym Solecký (year 4) PORG, Praha
Jonáš Fuksa (year 4) PORG, Praha
Jaromír Šolc (year 4) PORG, Praha
Filip Chudoba (year 3) PORG, Praha

Afinní asymptota (teacher escort: Pavel Řehák)

Petr Zelina (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Priessnitz (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Ronald Luc (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Antonín Baďura (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Ondřej Buček (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

CAGN (teacher escort: Václav Šlouf)

Ondřej Provod (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Anna Rosenkrancová (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Matěj Nedvěd (year 3) Biskupské G, České Budějovice
Pavel Němeček (year 3) Biskupské G, České Budějovice

CO JÁ VÍM

Matěj Rzehulka (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
David Rajský (year 4) Wichterlovo G, Ostrava
Markéta Ospálková (year 4) G Uničov
Stanislav Šimek (year 4) G Uničov

DoGy (teacher escort: Josef Hylský)

Martin Vejvoda (year 4) G Dobruška
Vojtěch Remeš (year 4) G Dobruška
Lada Tošovská (year 4) G Dobruška
Daniel Jaško (year 4) G Dobruška
Vojtěch Rydlo (year 4) G Dobruška

Fyzici GVBN (teacher escort: Jana Pastieriková)

Ladislav Ferov (year 4) G V. Nedožerského, SR
Pavol Šimko (year 4) G V. Nedožerského, SR
Ivan Plachý (year 4) G V. Nedožerského, SR
Pavol Hepner (year 4) G V. Nedožerského, SR
Adam Hagara (year 4) G V. Nedožerského, SR

Físnická (teacher escort: Julius Kolín)

Jiří Orság (year 4) G, Písnická, Praha
Jan Kušev (year 4) G, Písnická, Praha
Stanislav Lukeš (year 4) G, Písnická, Praha
Adam Barták (year 4) G, Písnická, Praha

GCHD (teacher escort: Štěpánka Jirošová)

David Žáček (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Knopp (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Sebastian Duarte (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Filip Matějka (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Dědek (year 4) G Christiana Dopplera, Praha

GJH 17

Filip Čermák (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Marek (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Peter Ralbovský (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Matej Parada (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (year 4) G Jura Hronca, Bratislava

GVOZA (teacher escort: Ľubomír Konrád)

Martin Piala (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Patrik Lamoš (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Timotej Židuljak (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Miroslav Šoška (year 3) G Veľká okružná, Žilina
Šimon Pajger (year 3) G Veľká okružná, Žilina

Gorolowie z Trzynca (teacher escort: Pavlína Madari)

Štěpán Stenchlák (year 4) G, Třinec
Dominik Heczko (year 4) G, Třinec
Ondřej Sikora (year 3) G, Třinec
Dominik Cuber (year 3) G, Třinec
Tomáš Svoboda (year 3) G, Třinec

Grupa Líných Prokrastinátorů (teacher escort: Ivana Sirotková)

Anna Mírková (year 2) G Luďka Pika, Plzeň
Viktor Procházka (year 3) G Luďka Pika, Plzeň
Martin Stránský (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Jaroslav Váňa (year 4) G Luďka Pika, Plzeň
Amáta Vohradská (year 3) G Luďka Pika, Plzeň

Gymštola B (teacher escort: Martina Krejčíková)

Jan Mayer (year 4) G Nad Štolou, Praha
Jan Fiala (year 4) G Nad Štolou, Praha
Luka Jovanovič (year 4) G Nad Štolou, Praha
Martin Jiroušek (year 4) G Nad Štolou, Praha

Hatalom (teacher escort: Lidmila Krchová)

Jakub Suchánek (year 3) G Opatov, Praha
Filip Bialas (year 4) G Opatov, Praha
Patrik Novotný (year 3) G Opatov, Praha
Robert Černý (year 4) G Opatov, Praha
Jiří Ledvinka (year 4) G Opatov, Praha

Hm... (teacher escort: Renata Milerová)

Gabriel Janovský (year 4) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Faruzel (year 4) SPŠ chemická, Ostrava
Tereza Kalíšková (year 4) SPŠ chemická, Ostrava
Michaela Blaťáková (year 4) SPŠ chemická, Ostrava
Tomáš Bílek (year 3) SPŠ chemická, Ostrava

Ibyšta (teacher escort: Jiří Šamaj)

Martina Šarmanová (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Vojtěch Ovčačík (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (year 3) G O. Havlové, Ostrava
David Bayer (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (year 4) G O. Havlové, Ostrava

Jergym Ultimate

Petr Hoffmann (year 4) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Petr Horák (year 4) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Matěj Štula (year 4) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec

Klingoni (teacher escort: Lenka Plachtová)

Jaromír Mielec (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Hertl (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jaroslav Hrubý (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Radek Zajíček (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Roman Janků (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava

Kocouři (teacher escort: Ondřej Lev)

Matěj Červený (year 4) G, Trutnov
Jakub Vaniš (year 4) G, Trutnov
Anna Minaříková (year 4) G, Trutnov
Vítek Udatný (year 4) G, Trutnov
Daniel Mihatsch (year 4) G, Trutnov

Kratochvíle (teacher escort: Radovan Růžička)

Jan Holásek (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Michael Srb (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Ondřej Velínský (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Peřina (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Olejár (year 3) G, Ústí nad Orlicí

Kvadratura čtverce

Ondřej Lomický (year 4) G, Plasy
Dominik Fink (year 4) G, Plasy
Filip Půta (year 4) G, Plasy
Tereza Osobová (year 3) G, Plasy
Barbora Mouleová (year 3) G, Plasy

Motoklubík

Tomáš Konečný (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Střeleček (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Lukáš Heriban (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Koblížek (year 4) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Never lucky (teacher escort: Jana Herudková)

Anežka Doležalová (year 4) G Dašická, Pardubice
Václav Luňák (year 4) G Dašická, Pardubice
Martin Bureš (year 4) G Dašická, Pardubice
Kateřina Stodolová (year 4) G Dašická, Pardubice
Pavel Šklíba (year 4) G Dašická, Pardubice

NÁHRADNÍCI S1

Lukáš Kubacki (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Jana Pallová (year 2) G J. Škody, Přerov
Vítek Horčička (year 2) G J. Škody, Přerov
Jan Šuta (year 4) G J. Škody, Přerov
Matouš Bílek (year 4) G J. Škody, Přerov

Nějaký název (teacher escort: Jiří Šamaj)

Petra Fridrichová (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Vít Pískovský (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Filip Dráber (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Tomáš Dulava (year 3) Matiční G, Ostrava
Alexandr Jankov (year 3) Matiční G, Ostrava

Orionovi rameňané (teacher escort: Jaroslav Bureš)

Otakar Salaj (year 4) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Ondřej Májek (year 3) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Jakub Klukáček (year 4) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Jindřich Šafrán (year 2) Reálné G a ZŠ, Prostějov
Lukáš Roden (year 3) Reálné G a ZŠ, Prostějov

Průměrní šimpanzi (teacher escort: Jiří Kratochvíl)

Ondřej Pitaš (year 4) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Štěpán Přibyl (year 4) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Tomáš Rada (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Eliška Klimešová (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Jan Kleprlík (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové

Péťové

Petr Šimůnek (year 4) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Petr Kolovrátník (year 4) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tomáš Vrbata (year 4) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Tomáš Dvořák (year 3) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
David Němec (year 3) G, Tanvald

Rhamphastos

Kateřina Doležalová (year 4) G Botičská, Praha
Kateřina Kubíková (year 4) G Botičská, Praha
Jan Urban (year 4) G Botičská, Praha
Jiří Filek (year 4) G Botičská, Praha
Aneta Kuzmíková (year 4) G Botičská, Praha

TEAAM (teacher escort: Petr Brabec)

Anna Vobecká (year 4) G, Benešov
Adam Konopiský (year 4) G, Benešov
Tereza Bělohradská (year 4) G, Benešov
Emil Jiří Tywoniak (year 4) G, Benešov

Tachyony s hyperofabulou

Alžběta Andrýsková (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Hana Lounová (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Jindřich Jelínek (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Pavel Turek (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Tomáš Kalva (year 4) G, Olomouc-Hejčín

Tým Hrůzy (teacher escort: Alena Marková)

Tomáš Hlavatý (year 4) G, Kadaň
Jan Hrůza (year 4) G, Kadaň
Veronika Roubínová (year 3) G, Kadaň
David Roubín (year 3) G, Kadaň
Vojtěch Friml (year 4) G, Kadaň

Zachování podivnosti (teacher escort: Olga Pražanová)

Tereza Benešová (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Filip Novák (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Ondřej Procházka (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Jiří Mayer (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Martin Vašek (year 4) G J. Ressela, Chrudim

Zkusíme, uvidíme (teacher escort: Bohdana Najmanová)

Jakub Gregora (year 3) G, Lanškroun
Pavel Jáneš (year 4) G, Lanškroun
Jonathan Košťál (year 4) G, Lanškroun
Filip Dvořák (year 3) G, Lanškroun
Zbyšek Černohous (year 3) G, Lanškroun

Zítra maturák

Petr Škába (year 4) G J. Barranda, Beroun
Petr Hron (year 4) G J. Barranda, Beroun
Markéta Adamcová (year 4) G J. Barranda, Beroun
Filip Baum (year 4) G J. Barranda, Beroun
Martina Kopecká (year 3) G J. Barranda, Beroun

slovenský Lakatoš

Matej Novota (year 3) G Sv Františka, BA
Michal Petkáč (year 3) G Sv Františka, BA
Martin Malicherčík (year 3) G Sv Františka, BA

Š-kvarci

Kryštof Kadlec (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Kvita (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Jan Macháň (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Václav Mikeska (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Michal Žůrek (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.

Švábíci

Erik Borňás (year 4) G, Roudnice nad Labem
Jakub Hejhal (year 4) G, Roudnice nad Labem
Michaela Kučerová (year 4) G, Roudnice nad Labem
Jiří Müller (year 4) G, Roudnice nad Labem
Beáta Lysáčková (year 4) G, Roudnice nad Labem

ก็็็็็็็็ก็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิ

Matěj Mezera (year 4) G, Havlíčkův Brod
Vít Beran (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Jáchym Bártík (year 4) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (year 4) G, Havlíčkův Brod
Jan Hlaváč (year 4) G, Havlíčkův Brod

B category (0 teams)

C category (0 teams)

cathegory B

A category (0 teams)

B category (33 teams)

-1/12

Marie Hledíková (year 2) G, Velké Meziříčí
Petr Sedláček (year 3) G Masarykovo nám., Kroměříž
David Loučka (year 2) G Masarykovo nám., Kroměříž
Filip Novotný (year 4) G Masarykovo nám., Kroměříž
Veronika Deketová (year 2) G, Velké Meziříčí

/0 (teacher escort: Olga Pražanová)

Tereza Novotná (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Lukáš Mikan (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Dobrovolná (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Šimon Kimák (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Hamsová (year 3) G J. Ressela, Chrudim

Bojoví Slimáci 32 (teacher escort: Roman Podlena)

Richard Uher (year 3) G Matyáše Lercha, Brno
Martin Strachoň (year 3) G Matyáše Lercha, Brno
Klára Přibáňová (year 3) G Matyáše Lercha, Brno
Pavlína Ježíková (year 3) G Matyáše Lercha, Brno
Filip Čapka (year 3) G Matyáše Lercha, Brno

Cornuova spirála (teacher escort: Monika Bouchalová)

Šimon Karch (year 3) G Komenského, Havířov
Filip Bartoš (year 3) G Komenského, Havířov
Kateřina Bouchalová (year 3) G Komenského, Havířov
Ondřej Krabec (year 2) G Komenského, Havířov
Jakub Delong (year 2) G Komenského, Havířov

Fyčusové (teacher escort: Josef Jírů)

Josef Martínek (year 3) G, Pelhřimov
Petr Petrák (year 3) G, Pelhřimov
Tomáš Čížek (year 3) G, Pelhřimov
Viktor Rosman (year 3) G, Pelhřimov
Jáchym Lis (year 2) G, Pelhřimov

GYMPOS (teacher escort: Gabriela Franikova)

Jakub Pohly (year 3) G Poštová, Košice
Maroš Bratko (year 3) G Poštová, Košice
Ádám Urbán (year 4) G Poštová, Košice
Pavol Drotár (year 4) G Poštová, Košice
Martin Hrehor (year 1) G Poštová, Košice

GymKT

Tereza Kislingerová (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy
Jakub Vyroubal (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Matěj Holý (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Přemysl Hovorka (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Michal Převrátil (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy

Gymro

Kateřina Škorvánková (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Matouš Marek (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Karel Balej (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Daniel Štanc (year 3) G a SOŠ, Rokycany

GymŠpit (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Adam Janich (year 2) G, Špitálská, Praha
Michal Koldinský (year 3) G, Špitálská, Praha
Adam Kulich (year 2) G, Špitálská, Praha
Damián Kulich (year 4) G, Špitálská, Praha
Jan Švrčina (year 4) G, Špitálská, Praha

Gymštola (teacher escort: Martina Krejčíková)

Petr Bělka (year 3) G Nad Štolou, Praha
Barbora Češpivová (year 3) G Nad Štolou, Praha
Charlota Kunáková (year 3) G Nad Štolou, Praha
Marco Souza de Joode (year 9) G Nad Štolou, Praha
Franta Stara (year 2) G Nad Štolou, Praha

JD VP JD VL (teacher escort: Zdeněk Šustek)

Martin Orság (year 3) G a SOŠZE, Vyškov
Oldřich Kupka (year 4) G a SOŠZE, Vyškov
Štěpán Maršala (year 4) G a SOŠZE, Vyškov
Pavel Kinc (year 2) G a SOŠZE, Vyškov
Luboš Bartík (year 2) G a SOŠZE, Vyškov

JGM1 (teacher escort: Iva Jakubská)

Petr Kamarýt (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Jan Pikman (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Vojtěch Mervart (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jan Bohadlo (year 3) Jiráskovo G, Náchod

Kontrapunkt

Ekaterina Yaroslavtseva (year 3) G Jana Keplera, Praha
Miroslav Burýšek (year 3) G Jana Keplera, Praha
Jindřich Dušek (year 2) G Jana Keplera, Praha
Danil Koževnikov (year 3) G Jana Keplera, Praha
Jan Petr (year 4) G Jana Keplera, Praha

Kouřimská SQUAD (teacher escort: Olga Kouřimská)

Jan Králíček (year 3) G, Děčín
Kristián Zeman (year 3) G, Děčín
Lukáš Jiřiště (year 3) G, Děčín
Tomáš Martínek (year 3) G, Děčín
Veronika Švubová (year 3) G, Děčín

Mach(a)ři (teacher escort: Eva Kospachová)

Pavel Turinský (year 4) G, Brandýs n. L.
Eva Kospachová (year 3) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Káně (year 1) G, Brandýs n. L.
František Kmječ (year 1) G, Brandýs n. L.
Filip Hruška (year 3) G, Brandýs n. L.

Matfyzáci

Dominick Ivan (year 3) ŠG PinkHarmony, Zvolen
Adam Bendžala (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Branislav Lipták (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Adam Jerguš Dzurňák (year 2) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

Mikuláši (teacher escort: Ivana Šafránková)

Martin Hubata (year 1) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Tomáš Kratschmer (year 1) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Petr Pojar (year 1) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Veronika Hladíková (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Vítek Vališ (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Myšáci (teacher escort: Ondřej Lev)

Lukáš Červený (year 3) G, Trutnov
Filip Holý (year 3) G, Trutnov
Marek Cerman (year 3) G, Trutnov
Jakub Rypan (year 3) G, Trutnov
Michal Minařík (year 3) G, Trutnov

Platos (teacher escort: František Štěpánek)

Patrik Novák (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Maxmilián Kocourek (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Martin Hylas (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Locker (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Protoni 007

Richard Fleischhans (year 3) G, Benešov
Jonáš Vlasák (year 3) G, Benešov
František Helebrand (year 3) G, Benešov
Dominik Starý (year 3) G, Benešov

Růžoví poníci (teacher escort: Mirjam Civínová)

Nguyen Thanh Lam (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Filip Šlampa (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Filip Fryš (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Marek Pinta (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Petra Kašková (year 1) G, Mostecká, Chomutov

Saforkovi hoši (teacher escort: Zuzana Lišková)

Cyril Novotný (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Matěj Sojka (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Martin Kahánek (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Tomáš Kubečka (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Lukáš Tomek (year 3) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Sedmikrásky

Tereza Poláková (year 3) G, Budějovická, Praha
Anna Skalická (year 3) G, Budějovická, Praha
Jáchym Hobza (year 3) G, Budějovická, Praha
Michal Mrázek (year 3) G, Budějovická, Praha
Jakub Dupák (year 3) G, Budějovická, Praha

Thorovo kladivo (teacher escort: Jana Krejčíková)

Jana Krejčíková (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Radoslav Hašek (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kostrubanič (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Filip Frýba (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Barbora Vášová (year 2) G a SOŠP, Čáslav

ToToMoSoHo

Soňa Burešová (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Michaela Černá (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Matějka (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Vondráček (year 3) G J. Heyrovského, Praha
Jan Rykl (year 3) G J. Heyrovského, Praha

Tobis (teacher escort: Jana Herudková)

Tomáš Faikl (year 3) G Dašická, Pardubice
Kamil Mudruňka (year 3) G Dašická, Pardubice
Vlastimil Horálek (year 3) G Dašická, Pardubice
Jakub Cach (year 3) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (year 3) G Dašická, Pardubice

Transgalaktické palačinky

Václav Kubíček (year 3) Arcibisk. G, Kroměříž
Vít Horáček (year 4) G L. Jaroše, Holešov
Šimon Sukup (year 9) Arcibisk. G, Kroměříž
Jan Polišenský (year 2) Arcibisk. G, Kroměříž
Roman Konečný (year 2) Arcibisk. G, Kroměříž

Truhla (teacher escort: Daniel Tereba)

Adam Dejl (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Pavel Hudec (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Tadeáš Němec (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Ondřej Dvořák (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Adam Jirkovský (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha

Vodné pralinky (teacher escort: Štefan Štefan)

Barbara Pulmannová (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Ján Letovanec (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Martin Čulen (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Adam Chalúpek (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (year 2) G Grösslingová, Bratislava

Vysokotatranská inteligencia

Ivan Hudák (year 2) ESŠ, Lip. Mikuláš
Maximilián Molnár (year 3) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Filip Geib (year 3) G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš

gjARMY

Samuel Novák (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Martin Kušnír (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Michal Pasierb (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Paulína Monková (year 2) G J. A. Raymana, Prešov
Tatiana Vaľková (year 2) G J. A. Raymana, Prešov

Šťouralové (teacher escort: Lada Bažantová)

Aneta Němcová (year 3) G, Boskovice
Martin Chladil (year 3) G, Boskovice
Roman Ondráček (year 3) G, Boskovice
Andrea Dvořáčková (year 2) G, Boskovice
Jakub Zemánek (year 4) G, Boskovice

α-čuníci

Václav Löffelmann (year 3) G, Litoměřická, Praha
Jiří Löffelmann (year 3) G, Litoměřická, Praha
Eva Wohlgemuthová (year 3) G, Litoměřická, Praha
Čeněk Malík (year 3) G, Litoměřická, Praha

C category (0 teams)

cathegory C

A category (0 teams)

B category (0 teams)

C category (41 teams)

#SorryJako

Iva Koblížková (year 2) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Bureš (year 2) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Picek (year 2) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Matěj Žáček (year 1) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
David Kavka (year 1) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

#nwm :]》

Kateřina Rosická (year 2) G J. Ortena, Kutná Hora
Richard Veselý (year 2) G, Budějovická, Praha
Jiří Janoušek (year 1) G, Budějovická, Praha
Eliška Pospěchová (year 1) G, Budějovická, Praha

BrainPower (teacher escort: Petr Brabec)

Přemysl Pilař (year 2) G, Benešov
Kristián Matuštík (year 2) G, Benešov
Michal Jůza (year 2) G, Benešov
Jan Cháb (year 2) G, Benešov
Ondřej Kubánek (year 1) G, Benešov

Bubliny (teacher escort: Jana Klapková)

Kryštof Berger (year 2) G, Šternberk
Jakub Charvát (year 2) G, Šternberk
Ondřej Novák (year 2) G, Šternberk
Jan Doležel (year 2) G, Šternberk
Tomáš Ondrák (year 2) G, Šternberk

Dašák (teacher escort: Jana Herudková)

Matěj Formánek (year 1) G Dašická, Pardubice
Matěj Prokop (year 1) G Dašická, Pardubice
Petr Filip (year 1) G Dašická, Pardubice
Petr Král (year 1) G Dašická, Pardubice
Lukáš Nejezchleb (year 1) G Dašická, Pardubice

Demo team (teacher escort: Jaroslava Benešová)

Adam Karas (year 9) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (year 9) G Legionářů, Příbram
Eliška Letová (year 3) G Legionářů, Příbram
Jana Schejbalová (year 3) G Legionářů, Příbram
Eliška Kubová (year 9) G Legionářů, Příbram

Dlouhá chvíle (teacher escort: Radovan Růžička)

Kiet Nguyen Tuan (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Adam Kraj (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Velínský (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Vojtěch Holásek (year 1) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (year 2) G, Ústí nad Orlicí

FYZBOT (teacher escort: Jakub Šafařík)

Ondřej Daněk (year 2) G Botičská, Praha
Jan Uhlík (year 1) G Botičská, Praha
Jan Minařík (year 2) G Botičská, Praha
Vítek Soukup (year 2) G Botičská, Praha
Marek Vítek (year 2) G Botičská, Praha

Fanatická pětka (teacher escort: Jan Fátor)

Jan Vaník (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Rajnštajn (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Netík (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vít Polnický (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Fyzikládi (teacher escort: Martin Bradáč)

Ladislav Burgr (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov
Šimon Neckař (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jiřina Frýbortová (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov
Adam Karásek (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov

Fyziklády (teacher escort: Martin Bradáč)

Jakub Szymsza (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Grepl (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov
Jan Lakomý (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov
David Indra (year 2) Cyrilometodějské G, Prostějov
Lucie Bednářová (year 1) Cyrilometodějské G, Prostějov

GJH XXL

Tereza Prokopová (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Homola (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Lucia Krajčoviechová (year 1) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Šánta (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Viktória Ralbovská (year 1) G Jura Hronca, Bratislava

Gymnázium Prachatice (teacher escort: Lukáš Šmahel)

Pavel Ludačka (year 3) G, Prachatice
Jakub Linzmajer (year 3) G, Prachatice
Vít Neužil (year 1) G, Prachatice
Martin Bican (year 1) G, Prachatice
Kateřina Karbusová (year 1) G, Prachatice

Gymšpiťáci (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Kateřina Skotnicoá (year 1) G, Špitálská, Praha
David Kománek (year 1) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kotlík (year 2) G, Špitálská, Praha
Vít Lupínek (year 2) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Žák (year 1) G, Špitálská, Praha

Gyza (teacher escort: Lenka Mádrová)

Barbora Frýdová (year 1) G, Zábřeh
Zuzana Štanclová (year 3) G, Zábřeh
Petr Ptáček (year 1) G, Zábřeh
Jan Jedelský (year 3) G, Zábřeh
Martin Flídr (year 2) G, Zábřeh

Gyzáci (teacher escort: Lenka Mádrová)

Jakub Haltmar (year 1) G, Zábřeh
Vladimír Skála (year 1) G, Zábřeh
Daniel Forst (year 1) G, Zábřeh
Jana Morávková (year 1) G, Zábřeh
Václav Hořic (year 1) G, Zábřeh

Gáďa a Alfa Samci

Jaromír Sladkovský (year 2) PORG, Praha
Matěj Krátký (year 1) PORG, Praha
Albert Polák (year 2) PORG, Praha
Jakub Čurda (year 2) PORG, Praha
Vít Gaďurek (year 2) PORG, Praha

Hawkingovo záření

Jiří Vala (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tomáš Pitner (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Josef Minařík (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Zvoníček (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Viktor Materna (year 1) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Ichbinich

Miroslav Hrabal (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Jáchym Bareš (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Klára Grohmannová (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Loun (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Tomáš Pippal (year 1) G, Olomouc-Hejčín

JAK? (teacher escort: Josef Jírů)

Kryštof Veřtát (year 2) G, Pelhřimov
Jakub Veřtát (year 2) G, Pelhřimov
Jan Matouš (year 1) G, Pelhřimov
Vítek Zeman (year 2) G, Pelhřimov

JGN2 (teacher escort: Iva Jakubská)

Petr Semerák (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Kubíček (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Michal Matoulek (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Jakub Ježek (year 1) Jiráskovo G, Náchod

Koule a hranoly (teacher escort: Hana Jano)

Thao Tranová (year 1) G J. Š. Baara, Domažlice
Jan Svoboda (year 1) G J. Š. Baara, Domažlice
Tim Anderle (year 2) G J. Š. Baara, Domažlice
Frank Bartoš (year 2) G J. Š. Baara, Domažlice

Lambda team (teacher escort: Julius Kolín)

Jakub Bartoš (year 1) G, Písnická, Praha
Adam Nekolný (year 1) G, Písnická, Praha
Vojtěch Zvára (year 1) G, Písnická, Praha
Miroslav Hrdlička (year 1) G, Písnická, Praha
Pavel Linhart (year 1) G, Písnická, Praha

Luckin tím (teacher escort: Ivona Demčáková)

Lucia Tóthová (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Viktória Mária Bánovská (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Barbora Barančíková (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Alex Chudic (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Šimek (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava

Malí (teacher escort: Ivona Demčáková)

Matúš Hladký (year 8) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (year 8) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Kaláb (year 8) ŠpMNDaG, Bratislava
Erik Řehulka (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Viktória Nguyenová (year 8) ŠpMNDaG, Bratislava

Mickeyho klubík (teacher escort: Lenka Plachtová)

Vojtěch Molin (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Przezwiecki (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Pavel Kraus (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Vysloužil (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava

Mišiakovci & Company

Dávid Mišiak (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Monika Machalová (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Pavol Kebis (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Bohdan Jóža (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Patrik Drozdík (year 2) G Jura Hronca, Bratislava

Nakadam

Martina Lehká (year 1) G, Ústí nad Orlicí
Martin Klekar (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Klára Hortlíková (year 1) G, Ústí nad Orlicí
Monika Hyláková (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Valenta (year 3) G, Ústí nad Orlicí

Název neuveden (teacher escort: Zuzana Gromanová)

Ngoc Hung Hoang (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Zahradník (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Hung Do (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jaroslav Frühauf (year 1) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Zdeněk Vostřel (year 2) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

Paradoxxx (teacher escort: Jana Krejčíková)

Vojtěch Vařečka (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Daniel Pitoňák (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Michal Holec (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Pavlas (year 1) G a SOŠP, Čáslav
Tereza Svobodová (year 1) G a SOŠP, Čáslav

Paulinkin tím (teacher escort: Ivona Demčáková)

Paulína Smolárová (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Hluško (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Michaela Leinwatherová (year 3) GJP, BA

Schrödingerova kočka (teacher escort: Michal Roskot)

Vojtěch Damian (year 1) G, Budějovická, Praha
Eliška Divišová (year 9) G, Budějovická, Praha
Kateřina Janišová (year 9) G, Budějovická, Praha

Soyuz (teacher escort: Gabriela Franikova)

Samuel Amrich (year 2) G Poštová, Košice
Timotej Župina (year 2) G Poštová, Košice
Dávid Šatala (year 2) G Poštová, Košice
Martin Melicher (year 2) G Poštová, Košice
Michaela Bobeničová (year 2) G Poštová, Košice

Trzyniec (teacher escort: Pavlína Madari)

Martin Dinh (year 2) G, Třinec
Daniel Martynek (year 2) G, Třinec
Štěpán Stryja (year 2) G, Třinec
Tomáš Kantor (year 3) G, Třinec
Aleš Di-Giusto (year 1) G, Třinec

Vodné kamene (teacher escort: Štefan Horvát)

Matej Moško (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Alexandra Hojková (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Pavol Kollár (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Peter Kravár (year 1) G Grösslingová, Bratislava
Lukáš Pleva (year 1) G Grösslingová, Bratislava

Waffen FY (teacher escort: Olga Pražanová)

Jan Licek (year 1) G J. Ressela, Chrudim
Karel Lysý (year 1) G J. Ressela, Chrudim
Matyáš Thér (year 1) G J. Ressela, Chrudim
Vojtěch Šikl (year 1) G J. Ressela, Chrudim

Čokoláda (teacher escort: Šárka Adamcová)

Bernadeta Maříková (year 2) G, Český Krumlov
Michaela Pavlišová (year 2) G, Český Krumlov
Marek Talíř (year 2) G, Český Krumlov
Radovan Růžička (year 2) G, Český Krumlov
Martin Mráz (year 2) G, Český Krumlov

Čumáčci (teacher escort: Ondřej Lev)

Johana Dvořáková (year 2) G, Trutnov
Matěj Drahník (year 2) G, Trutnov
Vít Gracík (year 2) G, Trutnov
Adam Nagel (year 2) G, Trutnov
Lukáš Berčík (year 2) G, Trutnov

Řád Svatého Šloufa

Denisa Průšová (year 2) Biskupské G, České Budějovice
Oliver Šmakal (year 2) Biskupské G, České Budějovice
Sára Štráchalová (year 2) Biskupské G, České Budějovice
David Schacherl (year 2) Biskupské G, České Budějovice
Veronika Nováčková (year 2) Biskupské G, České Budějovice

Špitálníčkové (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Vojtěch Doležal (year 1) G, Špitálská, Praha
Šimon Duroň (year 1) G, Špitálská, Praha
Radek Folprecht (year 1) G, Špitálská, Praha
František Čížek (year 1) G, Špitálská, Praha
Jan Kousalík (year 1) G, Špitálská, Praha

ΨΦπ

Oliver Laryea (year 2) G, Budějovická, Praha
Adam Jáneš (year 2) G, Budějovická, Praha
Vojtěch Brož (year 2) G, Budějovická, Praha
Barbora Janebová (year 1) G, Budějovická, Praha
Anna Medová (year 2) G, Budějovická, Praha

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information