TEAMS ON FYZIKLANI 2016

teams on Fyziklani 2016

cathegory A

A category (31 teams)

Bohové olympští (teacher escort: Jiří Kratochvíl)

Anežka Klustová (year 4) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Adéla Nohejlová (year 4) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Štěpán Přibyl (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Ondřej Pitaš (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Eliška Štumrová (year 4) G J. K. Tyla, Hradec Králové

Bramborový salát (teacher escort: Stanislav Sedláček)

Milan Suk (year 4) G, Boskovice
Přemysl Lefler (year 4) G, Boskovice
Roman Ondráček (year 2) G, Boskovice
Jakub Němec (year 4) G, Boskovice
Michal Zhoř (year 4) G, Boskovice

CMYK

Marek Rychetský (year 4) G, Jihlava
Josef Čech (year 4) G, Jihlava
Ladislav Štefka (year 4) G, Jihlava
Petr Kostka (year 4) G, Jihlava
Tereza Jeřábková (year 4) G, Jihlava

Chotěbořský reaktor

Filip Lorenc (year 4) G Chotěboř
Jaroslav Havlíček (year 4) G Chotěboř
Michal Vomela (year 4) G Chotěboř
Václav Málek (year 4) G Chotěboř

Cornuova spirála (teacher escort: Monika Bouchalová)

Šimon Karch (year 2) G Komenského, Havířov
Andrej Markovič (year 4) G Komenského, Havířov
Adam Foldyna (year 4) G Komenského, Havířov
Filip Bartoš (year 2) G Komenského, Havířov
Vojtěch Waloszek (year 4) G Komenského, Havířov

FeelsBadMan (teacher escort: Jan Jašek)

Ondřej Poláček (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Camfrla (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Jiří Chmel (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.
Kryštof Kedroň (year 4) G F. Palackého, Val. Mez.

Fras

Ľuboš Rybanský (year 4) G D. Tatarku, Poprad
Dominik Zeman (year 4) G D. Tatarku, Poprad
Tomáš Imrich (year 4) G D. Tatarku, Poprad
Kristián Levocký (year 4) G D. Tatarku, Poprad

Tomáš Konečný (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Střeleček (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Koblížek (year 3) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Šimon Havíř (year 3) G Jírovcova, České Budějovice
Lukáš Honsa (year 4) G Jírovcova, České Budějovice

GAMČA (teacher escort: Štefan Horvát)

Martin Čulen (year 3) G Grösslingová, Bratislava
Juraj Májek (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Ivan Bednárik (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Jaroslava Kokavcová (year 4) G Grösslingová, Bratislava
Samuel Gorta (year 4) G Grösslingová, Bratislava

GJAK UB

Tomáš Frenzl (year 4) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jozef Hollý (year 4) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Václav Jančařík (year 4) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jiří Vozár (year 4) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Vladimír Stuchlík (year 2) G J. A. Komenského, Uh. Brod

GyPerner

Petr Matouš (year 3) G, Pernerova, Praha
Radim Šulc (year 4) G, Pernerova, Praha
Adam Hutchinson (year 4) G, Pernerova, Praha
Filip Kroček (year 3) G, Pernerova, Praha

Gymtri (teacher escort: Miroslava Babilonová)

Markéta Kubiková (year 4) G, Třinec
Štěpán Stenchlák (year 3) G, Třinec
Jiří Mravec (year 4) G, Třinec
Kamil Cinkraut (year 4) G, Třinec
Lukáš Supik (year 4) G, Třinec

Hatalom

Petr Jaroschy (year 4) G Opatov, Praha
Miroslav Heinz (year 4) G Opatov, Praha
Filip Bialas (year 3) G Opatov, Praha
Robert Černý (year 3) G Opatov, Praha
Zuzana Johanovská (year 4) G Opatov, Praha

KLINGONI (teacher escort: Lenka Plachtová)

Dušan Janiš (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Kožušník (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jiří Petrus (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Hertl (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Dostál (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava

Kolíňané (teacher escort: Julius Kolín)

Lukáš Zíb (year 4) G, Písnická, Praha
Magdalena Goldmannová (year 4) G, Písnická, Praha
Zdeněk Horáček (year 4) G, Písnická, Praha
Martin Šorm (year 4) G, Písnická, Praha
Tomáš Brabenec (year 4) G, Písnická, Praha

Kvadratura čtverce

Daniel Hausner (year 4) G, Plasy
Pavel Kůs (year 4) G J. Š. Baara, Domažlice
Ondřej Lomický (year 3) G, Plasy
Jan Náhlovský (year 4) G J. Š. Baara, Domažlice
Vilém Šafařík (year 3) G, Plasy

Kysucké Singularity (teacher escort: Daniel Jedinák)

Michal Kubaščík (year 2) G, Kysucké Nové Mesto
Peter Kubaščík (year 4) G, Kysucké Nové Mesto
Zlatica Kalužná (year 4) G, Kysucké Nové Mesto
Lucia Kapitánová (year 4) G, Kysucké Nové Mesto
Matěj Borovička (year 2) G, Kysucké Nové Mesto

Nugetky

Petra Fridrichová (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Monika Mikolajková (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Anna Kučerová (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Lukáš Frankl (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Ondřej Bašanda (year 1) G O. Havlové, Ostrava

Parenica tím

Adam Škrlec (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Gažo (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Simona Veselá (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Peter Ralbovský (year 3) G Jura Hronca, Bratislava

Pokus-omyl

Tomáš Hrbek (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Pilař (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Koberová (year 4) G J. Ressela, Chrudim
Veronika Venclová (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Štěpán (year 4) G J. Ressela, Chrudim

Porgor

Lukáš Černý (year 4) Nový PORG, Praha
Václav Krupička (year 4) Nový PORG, Praha
Hynek Peřina (year 4) Nový PORG, Praha
Jakub Malý (year 4) Nový PORG, Praha
Minh Tri Pham (year 4) Nový PORG, Praha

Project Mayhem

Klára Stefanová (year 4) G B. Němcové, HK
Tereza Ludvíková (year 4) G B. Němcové, HK
Klára Novotná (year 4) G B. Němcové, HK
David Pokorný (year 4) G, Bučovice
Jan Pokorný (year 4) G, Bučovice

Pupen (teacher escort: Petr Pupík)

Ondřej Běhávka (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Michal Reška (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Dittrich (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Kryštof Kolář (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jiřina Rešková (year 2) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Relativci na kappatinu (teacher escort: Ondřej Lev)

Ondřej Havelka (year 4) G, Trutnov
Anna Minaříková (year 3) G, Trutnov
Jonáš Tuček (year 4) G, Trutnov
Lukáš Červený (year 2) G, Trutnov
Matěj Červený (year 3) G, Trutnov

Slavisté a Komenioložka (teacher escort: Vít Tomis)

Martin Melčák (year 4) G, Studentská, Havířov
Jan Steuer (year 4) G, Studentská, Havířov
Marek Chovanec (year 4) G, Studentská, Havířov
Karolína Jančarová (year 4) G, Studentská, Havířov
Michal Nemčok (year 4) G, Studentská, Havířov

Transcendentní nabla

Petr Zelina (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Priessnitz (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Adam Čepil (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Minh Tran Anh (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Veronika Valouchová (year 3) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Za Svinibrod!

Marek Raja (year 3) G, Nymburk
Lukáš Bastián (year 3) G, Nymburk
Bořivoj Kolář (year 4) G, Nymburk
František Zajíc (year 3) G, Nymburk
Mirek Nekolný (year 3) G, Nymburk

Zkusíme, uvidíme. (teacher escort: Bohdana Najmanová)

Karel Chládek (year 4) G, Lanškroun
Mikuláš Keller (year 4) G, Lanškroun
Matouš Palek (year 4) G, Lanškroun
Pavel Jáneš (year 3) G, Lanškroun
Jakub Gregora (year 2) G, Lanškroun

gjARMY

Klaudia Sajdaková (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Katarína Šimková (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Jakub Jambrich (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Matej Repka (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Samuel Novák (year 2) G J. A. Raymana, Prešov

prafopiz je na nyc

Jakub Matěna (year 4) G, Českolipská, Praha
Jakub Löwit (year 4) G, Českolipská, Praha
Václav Šraier (year 3) G, Českolipská, Praha
Václav Táborský (year 3) G, Českolipská, Praha
Daniel Beneš (year 4) G, Českolipská, Praha

soukupova squadra (teacher escort: Petra Komprdová)

Jiří Tuháček (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Martin Kučera (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Martin Pokorný (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Huy Do Duc (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Vít Chytrý (year 4) G, Blovice

B category (0 teams)

C category (0 teams)

cathegory B

A category (0 teams)

B category (45 teams)

299792459m/s (teacher escort: Zdeněk Polák)

Pavel Bláha (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Martin Vašina (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Timotej Mareš (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jan Bohadlo (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Vojtěch Mervart (year 2) Jiráskovo G, Náchod

3,1415926535897932384626433833

Zuzana Rezková (year 3) G B. Němcové, HK
Petr Dočekal (year 3) G B. Němcové, HK
Sára Strakošová (year 3) G B. Němcové, HK
Václav Karel (year 3) G B. Němcové, HK
Jan Půlpán (year 3) G B. Němcové, HK

4+1 (teacher escort: Olga Pražanová)

Jiří Mayer (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Ondřej Procházka (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Jaroslav Novotný (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Benešová (year 3) G J. Ressela, Chrudim

Big Minds (teacher escort: Jana Krejčíková)

Martin Bárta (year 4) G a SOŠP, Čáslav
Jana Krejčíková (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kostrubanič (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Radoslav Hašek (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Vařečka (year 2) G a SOŠP, Čáslav

Black Hole (teacher escort: Helena Čížková)

Kateřina Škorvánková (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Karolína Šůsová (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Tomáš Beneš (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Marek Bistřický (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Adam Babuljak (year 4) G a SOŠ, Rokycany

CO JÁ VÍM

Matěj Rzehulka (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Nathan Vishwanathan (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Jakub Kožušník (year 3) Wichterlovo G, Ostrava
Dominik Gardáš (year 3) Wichterlovo G, Ostrava

ComeToWin

Matěj Mezera (year 3) G, Havlíčkův Brod
Jáchym Bártík (year 3) G, Havlíčkův Brod
Vít Beran (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Jan Hlaváč (year 3) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (year 3) G, Havlíčkův Brod

Dlouhá chvíle (teacher escort: Radovan Růžička)

Jiří John (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Peřina (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Petr Ludvík (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Tomáš Olejár (year 2) G, Ústí nad Orlicí
Kiet Nguyen Tuan (year 2) G, Ústí nad Orlicí

F=a

Pavel Vondráček (year 3) OPEN GATE Říčany
Jakub Kunčák (year 3) OPEN GATE Říčany
Jan Petrů (year 3) OPEN GATE Říčany
Filip Mannheim (year 3) OPEN GATE Říčany

Fyzici GVBN (teacher escort: Jana Pastieriková)

Ladislav Ferov (year 3) G V. Nedožerského, SR
Pavol Šimko (year 3) G V. Nedožerského, SR
Ivan Plachý (year 3) G V. Nedožerského, SR
Adam Hlaváč (year 4) G V. Nedožerského, SR
Timotej Králik (year 2) G V. Nedožerského, SR

Físnická (teacher escort: Julius Kolín)

Jiří Orság (year 3) G, Písnická, Praha
Anna Zhigaykova (year 3) G, Písnická, Praha
Simona Vránová (year 3) G, Písnická, Praha
Jan Kušev (year 3) G, Písnická, Praha
Petr Hána (year 3) G, Písnická, Praha

GJH B

Jozef Číž (year 1) G Jura Hronca, Bratislava
Matúš Drgoň (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Andrea Tóthova (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Murin (year 4) G Jura Hronca, Bratislava

GVOZA (teacher escort: Ľubomír Konrád)

Patrik Lamoš (year 3) G Veľká okružná, Žilina
Martin Piala (year 3) G Veľká okružná, Žilina
Timotej Židuljak (year 3) G Veľká okružná, Žilina
Šimon Pajger (year 2) G Veľká okružná, Žilina
Peter Súkeník (year 4) G Veľká okružná, Žilina

GymŠpit (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Martin Šilhavý (year 4) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kyzlík (year 4) G, Špitálská, Praha
Jakub Vlášek (year 3) G, Špitálská, Praha
Adam Kulich (year 1) G, Špitálská, Praha
Adam Janich (year 1) G, Špitálská, Praha

Heyroes (teacher escort: Renata Milerová)

Jakub Lanča (year 4) SPŠ chemická, Ostrava
Gabriel Janovský (year 3) SPŠ chemická, Ostrava
Zbyněk Hlavica (year 1) SPŠ chemická, Ostrava
Tomáš Fridrišek (year 4) G F. Hajdy, Ostrava

Hm... (teacher escort: Renata Milerová)

Vojtěch Faruzel (year 3) SPŠ chemická, Ostrava
Terezie Zelinová (year 3) SPŠ chemická, Ostrava
Jan Blahut (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Michaela Blaťáková (year 3) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Zelina (year 2) SPŠ chemická, Ostrava

Hyperkrychle (teacher escort: Eva Kospachová)

Jitka Kořeňová (year 3) G, Brandýs n. L.
Barbora Jakubová (year 3) G, Brandýs n. L.
Radek Stránský (year 3) G, Brandýs n. L.
František Kmječ (year 9) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Káně (year 9) G, Brandýs n. L.

Ibyšta (teacher escort: Jiří Šamaj)

Martina Šarmanová (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (year 2) G O. Havlové, Ostrava
David Bayer (year 2) G O. Havlové, Ostrava
Vojtěch Ovčačík (year 3) G O. Havlové, Ostrava

Kepleráci (teacher escort: Martin Kapoun)

Martin Štyks (year 3) G Jana Keplera, Praha
Jan Preiss (year 2) G Jana Keplera, Praha
David Vokrouhlický (year 3) G Jana Keplera, Praha
Daniel Demovič (year 4) G Jana Keplera, Praha
Daniel Pajer (year 3) G Jana Keplera, Praha

Kratochvíle (teacher escort: Radovan Růžička)

Jan Holásek (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Ondřej Velínský (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Michal Cimfl (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Michael Srb (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Šimon Tesař (year 1) G, Ústí nad Orlicí

MLG RNG

Jan Dopita (year 3) G, Budějovická, Praha
David Verner (year 3) G, Budějovická, Praha
Ondřej Závodný (year 3) G, Budějovická, Praha
Filip Oplt (year 3) G, Budějovická, Praha
Klára Janoušková (year 3) G, Budějovická, Praha

Mach(a)ři (teacher escort: Eva Kospachová)

Pavel Turinský (year 3) G, Brandýs n. L.
Jan Došek (year 2) G, Brandýs n. L.
Filip Hruška (year 2) G, Brandýs n. L.
Eva Kospachová (year 2) G, Brandýs n. L.
Marie Mrhalová (year 3) G, Brandýs n. L.

McNadruhou (teacher escort: Lukáš Šmahel)

Lukáš Kuneš (year 4) G, Prachatice
Pavel Ludačka (year 2) G, Prachatice
Jakub Linzmajer (year 2) G, Prachatice
Vít Neužil (year 9) G, Prachatice
Martin Bican (year 9) G, Prachatice

Mikulášský graviton (teacher escort: Věra Krůsová)

Vítek Vališ (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jakub Dobrý (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Veronika Hladíková (year 3) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jakub Novák (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Veronika Blovská (year 2) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Never lucky (teacher escort: Jana Herudková)

Kateřina Stodolová (year 3) G Dašická, Pardubice
Anežka Doležalová (year 3) G Dašická, Pardubice
Pavel Šklíba (year 3) G Dašická, Pardubice
Martin Bureš (year 3) G Dašická, Pardubice
Tomáš Faikl (year 2) G Dašická, Pardubice

OP (teacher escort: Ivona Demčáková)

P. P. Arthur Petráš (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Hluško (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Šimek (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Paulína Smolárová (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Michal Horanský (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava

Plněné knedlíky (teacher escort: Helena Poláková)

Lucie Krejčová (year 3) G, Česká, České Budějovice
Simona Šimůnková (year 3) G, Česká, České Budějovice
Václav Veselý (year 3) G, Česká, České Budějovice
Petr Paulath (year 3) G, Česká, České Budějovice
Nikola Kaislerová (year 3) G, Česká, České Budějovice

Pozitróny (teacher escort: RNDr. Zdenka Baxová)

Michal Ržonca (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Ján Hunák (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Mikuláš Mikula (year 2) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Matúš Kopunec (year 2) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Marek Kadlečík (year 2) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Průměrně cvičení lachtani (teacher escort: Stanislav Sedláček)

Jana Stejskalová (year 3) G, Boskovice
Petr Kotek (year 3) G, Boskovice
Martin Chladil (year 2) G, Boskovice
Klára Kučerová (year 3) G, Boskovice
Aneta Němcová (year 2) G, Boskovice

Péťové (teacher escort: Evžen Müller)

Petr Šimůnek (year 3) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Petr Kolovrátník (year 3) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
David Němec (year 2) G, Tanvald
Tomáš Dvořák (year 2) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Patrik Procházka (year 4) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

RHFaktor (teacher escort: Alena Marková)

Tomáš Hlavatý (year 3) G, Kadaň
Jan Hrůza (year 3) G, Kadaň
Veronika Roubínová (year 2) G, Kadaň
David Roubín (year 2) G, Kadaň
Martin Lédl (year 1) G, Kadaň

Růžoví poníci

Šimon Jelínek (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Filip Šlampa (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Jaroslav Landa (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Nguyen Thanh Lam (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Simon Williams (year 2) SPŠ Masarykova, Liberec

Schrödingerova koťata (teacher escort: Zdeněk Šabatka)

Dinh Huy Nhat Minh (year 3) Nový PORG, Praha
Martina Jirečková (year 3) Nový PORG, Praha
Andrea Husseini (year 3) Nový PORG, Praha
Michaela Konopásková (year 3) Nový PORG, Praha
Adam Procháska (year 3) Nový PORG, Praha

Světci kdovíčí

Vít Horáček (year 3) G L. Jaroše, Holešov
Václav Kubíček (year 2) Arcibisk. G, Kroměříž
Josef Kvapilík (year 3) Arcibisk. G, Kroměříž
Martin Vláčil (year 3) Arcibisk. G, Kroměříž

TEAAM (teacher escort: Petr Brabec)

Anna Vobecká (year 3) G, Benešov
Matěj Crhán (year 3) G, Benešov
Adam Konopiský (year 3) G, Benešov
Emil Jiří Tywoniak (year 3) G, Benešov
Tereza Bělohradská (year 3) G, Benešov

Tachyony

Alžběta Andrýsková (year 3) G, Olomouc-Hejčín
David Procházka (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Tereza Pavlišová (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Jan Malý (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Klára Grohmannová (year 1) G, Olomouc-Hejčín

Tobis (teacher escort: Jana Herudková)

Tomáš Kašpar (year 4) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (year 2) G Dašická, Pardubice
Kamil Mudruňka (year 2) G Dašická, Pardubice
Šimon Sedláček (year 2) G Dašická, Pardubice
Jonáš Prokop (year 4) G Dašická, Pardubice

Votrelci

Šimon Knoška (year 4) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Lucia Ivanová (year 4) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Daniela Pittnerová (year 3) G L. Svobodu, Humenné
Dominick Ivan (year 1) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

Vykopávky

Petr Škába (year 3) G J. Barranda, Beroun
Petr Hron (year 3) G J. Barranda, Beroun
Markéta Adamcová (year 3) G J. Barranda, Beroun
Daniela Břížďalová (year 3) G J. Barranda, Beroun
Petra Dušková (year 3) G J. Barranda, Beroun

Zdánlivá jakosíla (teacher escort: Daniel Přibík)

Michal Töpfer (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Jan Kolín (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Karel Pátek (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
David Novotný (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Josef Grus (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav

rhámphastos

Kateřina Doležalová (year 3) G Botičská, Praha
Kateřina Kubíková (year 3) G Botičská, Praha
Jan Beránek (year 3) G Botičská, Praha
Jan Urban (year 3) G Botičská, Praha
Martin Vlasák (year 3) G Botičská, Praha

Š-kvarci

Václav Mikeska (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Kryštof Kadlec (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Michal Žůrek (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Jan Macháň (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Kvita (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.

Špekové knedlíky (teacher escort: Helena Poláková)

Karolina Bodláková (year 3) G, Česká, České Budějovice
Veronika Ferinová (year 3) G, Česká, České Budějovice
Radka Šimerová (year 3) G, Česká, České Budějovice
Barbora Černá (year 3) G, Česká, České Budějovice
Jiří Němeček (year 3) G, Česká, České Budějovice

Štěpánkový hoši

Karolína Štěpánková (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Maxmilián Kocourek (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Patrik Novák (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Locker (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Švábíci

Erik Borňás (year 3) G, Roudnice nad Labem
Jakub Hejhal (year 3) G, Roudnice nad Labem
Jiří Müller (year 3) G, Roudnice nad Labem
Michaela Kučerová (year 3) G, Roudnice nad Labem

C category (0 teams)

cathegory C

A category (0 teams)

B category (0 teams)

C category (29 teams)

-1/12

Veronika Sedláková (year 2) G Masarykovo nám., Kroměříž
Veronika Čírtková (year 2) G Masarykovo nám., Kroměříž
Petr Sedláček (year 2) G Masarykovo nám., Kroměříž
David Loučka (year 1) G Masarykovo nám., Kroměříž
Marie Hledíková (year 2) G Masarykovo nám., Kroměříž

Dělíme nulou (teacher escort: Olga Pražanová)

Tereza Novotná (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Lukáš Mikan (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Dobrovolná (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Hamsová (year 2) G J. Ressela, Chrudim

Fanatická pětka (teacher escort: Jan Fátor)

Jan Vaník (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vojtěch Netík (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Rajnštajn (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Kukla (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michal Jireš (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Fyčusové (teacher escort: Josef Jírů)

Josef Martínek (year 2) G, Pelhřimov
Viktor Rosman (year 2) G, Pelhřimov
Jiří Procházka (year 1) G, Pelhřimov
Ondřej Mikeš (year 3) G, Pelhřimov
Denis Pavlíček (year 2) G, Pelhřimov

GAMAčuníci

Václav Löffelmann (year 2) G, Litoměřická, Praha
Jiří Löffelmann (year 2) G, Litoměřická, Praha
Eva Wohlgemuthová (year 2) G, Litoměřická, Praha
Čeněk Malík (year 2) G, Litoměřická, Praha

GJH C

Martin Marek (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Homola (year 1) G Jura Hronca, Bratislava
Magdaléna Bečková (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Kateřina Bulková (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Šánta (year 1) G Jura Hronca, Bratislava

GYMPL :D (teacher escort: Karel Heřman)

Adam Karas (year 8) G Legionářů, Příbram
Jakub Dřevo (year 8) G Legionářů, Příbram
Eliška Kubová (year 8) G Legionářů, Příbram
Kateřina Nováková (year 8) G Legionářů, Příbram
Pavel Holánek (year 2) G Legionářů, Příbram

Gchd (teacher escort: Štěpánka Jirošová)

Filip Matějka (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Kamila Kyzlíková (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
David Dobáš (year 1) G Christiana Dopplera, Praha
Kateřina Lipavská (year 2) G Christiana Dopplera, Praha
Sebastian Duarte (year 3) G Christiana Dopplera, Praha

GymKT

Tereza Kislingerová (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Michal Převrátil (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Matěj Holý (year 2) G J. Vrchlického, Klatovy
Tereza Jílková (year 1) G J. Vrchlického, Klatovy
Přemysl Hovorka (year 1) G J. Vrchlického, Klatovy

Gymploidi 2.0 (teacher escort: Olga Kouřimská)

Jan Králíček (year 2) G, Děčín
Kristián Zeman (year 2) G, Děčín
Lukáš Jiřiště (year 2) G, Děčín
Veronika Švubová (year 2) G, Děčín
Tomáš Martínek (year 2) G, Děčín

Gymro (teacher escort: Helena Čížková)

Karel Balej (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Michal Klokočník (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Matouš Marek (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Daniel Štanc (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Jarmila Opatrná (year 2) G a SOŠ, Rokycany

GymŠpiťáci (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Martin Vrňata (year 9) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kotlík (year 1) G, Špitálská, Praha
Alice Kopalová (year 2) G, Špitálská, Praha
Michal Koldinský (year 2) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Žák (year 9) G, Špitálská, Praha

Ichbinich

Jindřich Jelínek (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Jáchym Bareš (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Miroslav Hrabal (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Martin Repčík (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Filip Kroutil (year 2) G, Olomouc-Hejčín

JD VP JD VL

Ladislav Nagy (year 2) G a SOŠZE, Vyškov
Oldřich Kupka (year 3) G a SOŠZE, Vyškov
Martin Orság (year 2) G a SOŠZE, Vyškov
Luboš Bartík (year 1) G a SOŠZE, Vyškov
Pavel Kinc (year 1) G a SOŠZE, Vyškov

Karlínské hvězdy

Klára Tomášková (year 1) G, Pernerova, Praha
Květa Šteflová (year 1) G, Pernerova, Praha
Jan Kocourek (year 1) G, Pernerova, Praha
Vojtěch Hauptmann (year 1) G, Pernerova, Praha

Kovošrot GCHD (teacher escort: Štěpánka Jirošová)

Vojtěch Dědek (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Michal Kocourek (year 3) G Christiana Dopplera, Praha
Martin Kodada (year 1) G Christiana Dopplera, Praha
Marek Kuchař (year 1) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Lanz (year 2) G Christiana Dopplera, Praha

MRGAITS (teacher escort: Mgr. Štefan Horvát)

Matej Parada (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Barbara Pulmannová (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Tomáš Sásik (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Sára Kuťková (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Jakub Schenk (year 1) G Grösslingová, Bratislava

Mickeyho Klubík (teacher escort: Lenka Plachtová)

Pavel Kraus (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Molin (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Vysloužil (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava
Vojtěch Cuberek (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava
Petr Slatinský (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava

Měrný odpor

Nikola Schlöglová (year 1) PORG, Praha
Anežka Zemanová (year 1) PORG, Praha
Filip Chudoba (year 2) PORG, Praha
Jakub Kašpar (year 3) PORG, Praha
Jaromír Šolc (year 3) PORG, Praha

PSI GYMJH

Soňa Burešová (year 2) G J. Heyrovského, Praha
Michaela Černá (year 2) G J. Heyrovského, Praha
Michail Nužnyj (year 2) G J. Heyrovského, Praha
Jaroslav Rozprávka (year 2) G J. Heyrovského, Praha
Tomáš Vondráček (year 2) G J. Heyrovského, Praha

Protoni007

Richard Fleischhans (year 2) G, Benešov
Jonáš Vlasák (year 2) G, Benešov
Dominik Starý (year 2) G, Benešov
František Helebrand (year 2) G, Benešov

Rambo ve Štole (teacher escort: Marek Scholz)

Filip Korf (year 1) G Nad Štolou, Praha
Matyáš Procházka (year 3) G Nad Štolou, Praha
Luka Jovanovič (year 3) G Nad Štolou, Praha
Marco Souza (year 8) G Nad Štolou, Praha
Franta Stara (year 1) G Nad Štolou, Praha

Rudí draci (teacher escort: Klára Fraňková)

Vojtěch Drška (year 1) G, Nymburk
Lukáš Hora (year 1) G, Nymburk
David Dvorský (year 1) G, Nymburk
Josef Hrdlička (year 1) G, Nymburk
Vašek Jisl (year 1) G, Nymburk

Sedita (teacher escort: Ivona Demčáková)

Jana Sadovská (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Miroslav Macko (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Pravda (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava
Lucia Tóthová (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava

Trzyniec (teacher escort: Miroslava Babilonová)

Martin Dinh (year 1) G, Třinec
Daniel Martynek (year 1) G, Třinec
Štěpán Stryja (year 1) G, Třinec
Tomáš Svoboda (year 2) G, Třinec
Ondřej Sikora (year 2) G, Třinec

Tým nebohých kvintánů (teacher escort: Zdeněk Polák)

Michal Matoulek (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Matěj Grohmann (year 1) Jiráskovo G, Náchod
David Továrek (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Jana Možíšová (year 1) Jiráskovo G, Náchod

V.H.L.A.M.y

Anežka Papáčková (year 3) G, Třeboň
Vojtěch Klimeš (year 1) G, Třeboň
Jan Šimkovský (year 1) G, Třeboň
Michaela Krynická (year 1) G, Třeboň
Lydia Ceháková (year 3) G, Třeboň

Čtyřrozměrná koule (teacher escort: Mirjam Civínová)

Jakub Drbohlav (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Petra Kašková (year 9) G, Mostecká, Chomutov
Sven Bernas (year 9) G, Mostecká, Chomutov
Andrea Krouparova (year 1) G, Mostecká, Chomutov
Zuzana Bechyňová (year 9) G, Mostecká, Chomutov

#NWM! :]

Barbora Janebová (year 9) G, Budějovická, Praha
Richard Veselý (year 1) G, Budějovická, Praha
Adam Jáneš (year 1) G, Budějovická, Praha
Jiří Janoušek (year 9) G, Budějovická, Praha
Vojtěch Brož (year 1) G, Budějovická, Praha

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information