TEAMS ON FYZIKLANI 2015

teams on Fyziklani 2015

cathegory A

A category (27 teams)

42

Václav Janáč (year 4) G, Čelákovice
Josef Kadlec (year 4) G, Čelákovice
Josef Struž (year 4) G, Čelákovice
Mikuláš Matoušek (year 4) G, Čelákovice
Jan Tuška (year 4) G, Čelákovice

Al Qaedratics (teacher escort: Alena Marková)

Filip De Bolle (year 4) G, Kadaň
Tomáš Hlavatý (year 2) G, Kadaň
Josef Lacman (year 4) G, Kadaň
Vojtěch Friml (year 2) G, Kadaň
Jan Havránek (year 4) G, Kadaň

Black Hole

Zdeněk Turek (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Vladislav Wohlrath (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Karolína Šůsová (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Vojtěch Tluček (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Kateřina Škorvánková (year 2) G a SOŠ, Rokycany

Bochánci

Ondřej Wojewoda (year 4) G, Karviná
Milan Švancara (year 4) G, Karviná
Tereza Búlíková (year 4) G, Karviná

Budulínci

Tomáš Kremel (year 4) G J. Škody, Přerov
Petr Vincena (year 4) G J. Škody, Přerov
Richard Stiskálek (year 3) G J. Škody, Přerov
Marian Poljak (year 3) G J. Škody, Přerov
Nela Greisslerová (year 4) G J. Škody, Přerov

Dobrodruzi z La (teacher escort: Naděžda Vlčková)

Jan Zechovský (year 4) G, Lanškroun
Karel Chládek (year 3) G, Lanškroun
Eva Hejkrlíková (year 4) G, Lanškroun
Mikuláš Keller (year 3) G, Lanškroun
Matouš Palek (year 3) G, Lanškroun

Fyzici GVBN (teacher escort: Jana Pastieriková)

Dávid Gross (year 4) G V. Nedožerského, SR
Adam Mečiar (year 4) G V. Nedožerského, SR
Michal Minárik (year 4) G V. Nedožerského, SR
Adam Hlaváč (year 3) G V. Nedožerského, SR
Ladislav Ferov (year 2) G V. Nedožerského, SR

GCL (teacher escort: Zdeněk Ježák)

Cedrik Horčička (year 4) G, Česká Lípa
Jan Kubát (year 4) G, Česká Lípa
Radek Mahdal (year 4) G, Česká Lípa
Lukáš Kolč (year 3) G, Česká Lípa
Jakub Savalec (year 1) G, Česká Lípa

GJAK UB (teacher escort: Radim Kopunec)

Tomáš Frenzl (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jozef Hollý (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Václav Jančařík (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jiří Vozár (year 3) G J. A. Komenského, Uh. Brod
Jakub Píška (year 4) G J. A. Komenského, Uh. Brod

Gymlovo A

Nikola Karlíková (year 4) G, Lovosice
Vojtěch Pail (year 4) G, Lovosice
Zdeněk Pinc (year 3) G, Lovosice
Gabriela Štyksová (year 4) G, Lovosice
Martin Horčička (year 4) G, Lovosice

Hatalom

Jakub Sláma (year 4) G Opatov, Praha
Martina Nováková (year 4) G Opatov, Praha
Filip Bialas (year 2) G Opatov, Praha
Zuzana Johanovská (year 3) G Opatov, Praha
Roberta Bimbová (year 4) G Opatov, Praha

Hradecké perníčky

Klára Stefanová (year 3) G B. Němcové, HK
Kateřina Stodolová (year 2) G Dašická, Pardubice
Kateřina Fatková (year 4) G Dašická, Pardubice
Dušan Stěhule (year 4) G B. Němcové, HK
Anna Kuřinová (year 4) G B. Němcové, HK

Kováři a stolaři (teacher escort: Vít Tomis)

Michal Martinek (year 4) G, Studentská, Havířov
Lukáš Kolek (year 4) G, Studentská, Havířov
Tomáš Gruntorád (year 4) G, Studentská, Havířov
Martin Melčák (year 3) G, Studentská, Havířov
Rudoslav Koběrský (year 4) G, Studentská, Havířov

Lachtanátoři

František Zajíc (year 2) G, Nymburk
Pavel Souček (year 3) G, Nymburk
Bořivoj Kolář (year 3) G, Nymburk
Alžběta Křížková (year 4) G, Nymburk
Ondřej Veselý (year 4) G, Nymburk

Matematická divize Wallonien

Petr Jakubčík (year 1) PORG, Praha
Petr Kaftan (year 4) PORG, Praha
Jiří Lhotka (year 4) PORG, Praha
Veronika Holubová (year 4) PORG, Praha
Václav Maixner (year 4) PORG, Praha

Mozarťáci

Ondřej Soukup (year 4) G Mozartova, Pardubice
Richard Burkoň (year 4) G Mozartova, Pardubice
Daniel Boruch (year 4) G Mozartova, Pardubice
Libor Pochobradský (year 4) G Mozartova, Pardubice
Petr Hanák (year 4) G Mozartova, Pardubice

Máme rádi želvy

Jan Novotný (year 4) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Ondřej Kraus (year 4) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Jiří Doubek (year 4) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Ondřej Podzimek (year 4) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Petr Turnovec (year 4) SPŠ strojní a stavební, Tábor

Máša a Medvěd (teacher escort: Zuzana H. Pecinová)

Matyáš Grof (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Stanislav Boula (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Daniel Borák (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
David Ježek (year 4) G Christiana Dopplera, Praha
Ester Sgallová (year 3) G Christiana Dopplera, Praha

Nebolo to tesne.

Martin Murin (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Zhen Ning David Liu (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Ondrej Bohdal (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Jerguš Stručka (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Gažo (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava

Neutrina

Václav Skála (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy
Tomáš Škraban (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Dvořák (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Bejvl (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy
Jana Hrnčířová (year 4) G J. Vrchlického, Klatovy

Pozitróny (teacher escort: RNDr. Zdenka Baxová)

Filip Ayazi (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Dzúrik (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Ržonca (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Lukáš Kotlaba (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Milan Zongor (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Prvočíselná Rada (teacher escort: Jakub Šafařík)

Jakub Dvořák (year 4) G Botičská, Praha
Sára Rosecká (year 3) G Botičská, Praha
Jiří Kubík (year 4) G Botičská, Praha
Kateřina Doležalová (year 2) G Botičská, Praha
Tereza Bautkinová (year 4) G Botičská, Praha

Rakovodní konstanty (teacher escort: Julius Kolín)

Ondřej Tichý (year 4) G, Písnická, Praha
Jakub Dobrovolný (year 4) G, Písnická, Praha
Jan Ludvík (year 4) G, Písnická, Praha
Tomáš Kouřimský (year 4) G, Písnická, Praha
Zoltán Paluch (year 4) G, Písnická, Praha

Růžoví poníci

Šimon Jelínek (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Jana Novotná (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Jan Uhlík (year 4) G, Mostecká, Chomutov
Marek Kukučka (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Jiří Dvořáček (year 3) G, Mostecká, Chomutov

Sprinteři 27

Václav Miřátský (year 4) G, Pelhřimov
Daniela Šimánková (year 3) G, Pelhřimov
Martin Vejbora (year 3) G, Pelhřimov
Tomáš Novotný (year 3) G, Pelhřimov

gjARMY

Marek Biroš (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Katarína Šimková (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Maroš Jevočin (year 4) G J. A. Raymana, Prešov
Róbert Klučár (year 3) G J. A. Raymana, Prešov
Daniel Staško (year 4) G svätej Moniky, Prešov

Ça va?

Filip Blažek (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Adam Šumník (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Hong Quan Tran (year 4) G, Olomouc-Hejčín
Vojtěch Daniš (year 4) G, Olomouc-Hejčín

B category (0 teams)

C category (0 teams)

cathegory B

A category (0 teams)

B category (28 teams)

(ノಠ益ಠ)ノ_____ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

Petr Doležal (year 4) G Z. Wintra, Rakovník
Borek Požár (year 1) G Z. Wintra, Rakovník
Viktorie Rysová (year 4) G Z. Wintra, Rakovník
Šimon Povolný (year 3) G Z. Wintra, Rakovník
Štěpán Klas (year 3) G Z. Wintra, Rakovník

Bramborový salát (teacher escort: Lada Bažantová)

Milan Suk (year 3) G, Boskovice
Karel Juřík (year 4) G, Boskovice
Jakub Forgáč (year 3) G, Boskovice
Přemysl Lefler (year 3) G, Boskovice
Viktor Jurdič (year 2) G, Boskovice

CMYK (teacher escort: Ladislav Karel)

Josef Čech (year 3) G, Jihlava
Ladislav Štefka (year 3) G, Jihlava
Miroslav Matocha (year 3) G, Jihlava
Petr Kostka (year 3) G, Jihlava
Martin Zmrhal (year 3) G, Jihlava

Dopplerovy zjevy (teacher escort: Jana Krejčíková)

Martin Bárta (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Petr Nohejl (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Karolína Jelínková (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Kristýna Chudá (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Martin Kostrubanič (year 1) G a SOŠP, Čáslav

Frfníci (teacher escort: Julius Kolín)

Lukáš Zíb (year 3) G, Písnická, Praha
Magdalena Goldmannová (year 3) G, Písnická, Praha
Zdeněk Horáček (year 3) G, Písnická, Praha
Tomáš Brabenec (year 3) G, Písnická, Praha
Martin Šorm (year 3) G, Písnická, Praha

GJH 17

Jakub Šimo (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Škrlec (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Marek Murin (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Jakub Hrdina (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (year 2) G Jura Hronca, Bratislava

GJP MLB (teacher escort: Dana Cymorková)

Jan Klaus (year 1) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Filip Vlček (year 1) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Jaromír Fabián (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Václav Hajný (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav
Petr Voborník (year 3) G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav

GVOZA (teacher escort: Ľubomír Konrád)

Daniel Dupkala (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Daniel Zvara (year 4) G Veľká okružná, Žilina
Martin Piala (year 2) G Veľká okružná, Žilina
Patrik Lamoš (year 2) G Veľká okružná, Žilina

Gymtri (teacher escort: Miroslava Babilonová)

Markéta Kubiková (year 3) G, Třinec
Štěpán Stenchlák (year 2) G, Třinec
Jiří Mravec (year 3) G, Třinec
Kamil Cinkraut (year 3) G, Třinec
Lukáš Supik (year 3) G, Třinec

GymŠpit (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Jan Zhouf (year 4) G, Špitálská, Praha
Jana Dubská (year 4) G, Špitálská, Praha
Adam Janich (year 9) G, Špitálská, Praha
Martin Šilhavý (year 3) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kyzlík (year 3) G, Špitálská, Praha

HAHAHA

David Bartoška (year 3) G, Pelhřimov
Petr Miřátský (year 3) G, Pelhřimov
Kamil Bednář (year 3) G, Pelhřimov
Jan Joneš (year 3) G, Pelhřimov
Viktor Rosman (year 1) G, Pelhřimov

JGNA (teacher escort: Zdeněk Polák)

Štěpán Štěpán (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Barbora Balcarová (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Jiří Rýdl (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Timotej Mareš (year 2) Jiráskovo G, Náchod
Tomáš Macek (year 2) Jiráskovo G, Náchod

JGNB (teacher escort: Zdeněk Polák)

Jakub Suk (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Martin Souček (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Pavel Bláha (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jan Bohadlo (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Marek Vlček (year 1) Jiráskovo G, Náchod

Klingoni (teacher escort: Lenka Plachtová)

Jaromír Mielec (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jan Hertl (year 2) G Volgogradská 6a, Ostrava
Lenka Hýlová (year 4) G Volgogradská 6a, Ostrava
Dušan Janiš (year 3) G Volgogradská 6a, Ostrava
Jaroslav Hrubý (year 1) G Volgogradská 6a, Ostrava

Konstanti

Hynek Peřina (year 3) Nový PORG, Praha
Lukáš Černý (year 3) Nový PORG, Praha
Minh Tri Pham (year 3) Nový PORG, Praha
Václav Krupička (year 3) Nový PORG, Praha
Jakub Malý (year 3) Nový PORG, Praha

Krakonošovo (teacher escort: Ondřej Lev)

Iva Brátová (year 4) G, Trutnov
Tomáš Jakubec (year 4) G, Trutnov
Ondřej Havelka (year 3) G, Trutnov
Jonáš Tuček (year 3) G, Trutnov
Lukáš Červený (year 1) G, Trutnov

Kratochvíle (teacher escort: Radovan Růžička)

Jan Václavek (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Daniel Štancl (year 4) G, Ústí nad Orlicí
Jiří John (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Jan Kašpar (year 3) G, Ústí nad Orlicí
Jan Holásek (year 2) G, Ústí nad Orlicí

Kvadratura čtverce

Václav Houdek (year 4) G, Plasy
Daniel Hausner (year 3) G, Plasy
Ondřej Lomický (year 2) G, Plasy
Dominik Fink (year 2) G, Plasy
Vilém Šafařík (year 2) G, Plasy

Mačkin cviklový cencúľ (teacher escort: Martina Habľáková)

P. P. Arthur Petráš (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Ema Gazdíková (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Jana Sadovská (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Dominik Hollý (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Johanka Brezovská (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava

Nudle se sýrem

Petra Fridrichová (year 2) G O. Havlové, Ostrava
David Mikolajek (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Monika Mikolajková (year 3) G O. Havlové, Ostrava
Tomáš Deingruber (year 4) G O. Havlové, Ostrava
Vít Pískovský (year 1) G O. Havlové, Ostrava

Pokus-omyl

Tomáš Hrbek (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Pilař (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Koberová (year 3) G J. Ressela, Chrudim
Jakub Štěpán (year 3) G J. Ressela, Chrudim

Schrödinger's Pussies (teacher escort: Jan Jašek)

Robert Procházka (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Poláček (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Jiří Chmel (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Marek Hendrych (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.
Ondřej Camfrla (year 3) G F. Palackého, Val. Mez.

Sheldon's group

Šimon Knoška (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Lucia Ivanová (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Helena Rejzeková (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica
Alžbeta Kružlicová (year 3) G A. Kmeťa, B. Štiavnica

Thomasovi jezdci

Jakub Skořepa (year 3) První české G, Karlovy Vary
Martin Kaschner (year 3) První české G, Karlovy Vary
František Bartoš (year 3) První české G, Karlovy Vary
Miroslav Belbl (year 3) První české G, Karlovy Vary
Josef Balák (year 3) První české G, Karlovy Vary

jElyta (teacher escort: Petra Komprdová)

Lukáš Fiala (year 4) Masarykovo G, Plzeň
Karel Vlachovský (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Jiří Hlaváč (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Adam Vacek (year 1) Masarykovo G, Plzeň
Martin Hrabačka (year 2) Masarykovo G, Plzeň

soukupova sqadra (teacher escort: Petra Komprdová)

Martin Pokorný (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Martin Kučera (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Do Duc Huy (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Vít Chytrý (year 3) G, Blovice
Jiří Tuháček (year 3) Masarykovo G, Plzeň

Štěpánkový hoši (teacher escort: Jan Fátor)

Dušan Klíma (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Karolína Štěpánková (year 3) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Tomáš Locker (year 2) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Michael Píro (year 1) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jan Andrle (year 4) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

Švábíci

Erik Borňás (year 2) G, Roudnice nad Labem
Jakub Hejhal (year 2) G, Roudnice nad Labem
Jiří Müller (year 2) G, Roudnice nad Labem
Michaela Kučerová (year 2) G, Roudnice nad Labem
Vojtěch Černý (year 3) G, Roudnice nad Labem

C category (0 teams)

cathegory C

A category (0 teams)

B category (0 teams)

C category (26 teams)

...hm (teacher escort: Renata Milerová)

Tereza Kalíšková (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Faruzel (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Jakub Lanča (year 3) SPŠ chemická, Ostrava
Nelly Juroszová (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Vojtěch Zelina (year 1) SPŠ chemická, Ostrava

221Srobarcata (teacher escort: Miriam Šimralová)

Gabriela Gyimesiova (year 3) G Šrobárova, Košice
Stanislav Kmec (year 3) G Šrobárova, Košice
Alex Suváková (year 2) G Šrobárova, Košice
Peter Čabra (year 1) G Šrobárova, Košice
Aleš Šimral (year 1) G Šrobárova, Košice

3,1415926535897932384626433833

Petr Dočekal (year 2) G B. Němcové, HK
Zuzana Rezková (year 2) G B. Němcové, HK
Sára Strakošová (year 2) G B. Němcové, HK
Václav Karel (year 2) G B. Němcové, HK

Dalekáť cesta má, marné volání (teacher escort: Lada Bažantová)

Vít Kožoušek (year 2) G, Boskovice
Adam Jeřábek (year 2) G, Boskovice
Roman Ondráček (year 1) G, Boskovice
Zuzana Valentová (year 2) G, Boskovice
Jana Stejskalová (year 2) G, Boskovice

Doppler (teacher escort: Zuzana H. Pecinová)

Václav Brož (year 9) G Christiana Dopplera, Praha
David Dobáš (year 9) G Christiana Dopplera, Praha
Ivan Žižka (year 9) G Christiana Dopplera, Praha
Jakub Renc (year 9) G Christiana Dopplera, Praha
Matyáš Jandourek (year 9) G Christiana Dopplera, Praha

Gymploidi (teacher escort: Olga Kouřimská)

Veronika Švubová (year 1) G, Děčín
Tomáš Martínek (year 1) G, Děčín
Jan Králíček (year 1) G, Děčín
Lukáš Jiřiště (year 1) G, Děčín
Kristián Zeman (year 1) G, Děčín

Gymro (teacher escort: Pavel Kraus)

Daniel Veselý (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Kateřina Čížková (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Matouš Marek (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Jarmila Opatrná (year 1) G a SOŠ, Rokycany
Karel Balej (year 9) G a SOŠ, Rokycany

Higgsovi bosonci (teacher escort: Jan Jašek)

Václav Mikeska (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Jan Macháň (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Kvita (year 1) G F. Palackého, Val. Mez.
Michal Žůrek (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Kryštof Kadlec (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.

Kepleráci

Martin Štyks (year 2) G Jana Keplera, Praha
Jan Preiss (year 1) G, Lovosice
David Vokrouhlický (year 2) G Jana Keplera, Praha
Daniel Demovič (year 3) G Jana Keplera, Praha
Daniel Pajer (year 2) G Jana Keplera, Praha

KolGuys

Pavel Vondráček (year 2) G, Kolín
Johana Koberová (year 2) G, Kolín
Jan Kolovecký (year 2) G, Kolín
Vítek Rais (year 2) G, Kolín

Mach(a)ři (teacher escort: Eva Kospachová)

Jan Došek (year 1) G, Brandýs n. L.
Pavel Turinský (year 2) G, Brandýs n. L.
Filip Hruška (year 1) G, Brandýs n. L.
Petr Sviták (year 3) G, Brandýs n. L.
Eva Kospachová (year 1) G, Brandýs n. L.

Martin s Honzou podvádějí

Matěj Mezera (year 2) G, Havlíčkův Brod
Jáchym Bártík (year 2) G, Havlíčkův Brod
Jan Hlaváč (year 2) G, Havlíčkův Brod
Adam Fezencz (year 2) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (year 2) G, Havlíčkův Brod

Megamüsli (teacher escort: Jana Krejčíková)

Petr Hromják (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Lukáš Markovský (year 3) G a SOŠP, Čáslav
Jana Krejčíková (year 2) G a SOŠP, Čáslav
Vojtěch Vařečka (year 1) G a SOŠP, Čáslav
Radoslav Hašek (year 1) G a SOŠP, Čáslav

Mocipánske Leňochody

Silvia Filová (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Zuzana Világiová (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Marek (year 1) G Jura Hronca, Bratislava
Jozef Tanzer (year 1) G Jura Hronca, Bratislava
Tomas Bánhegyi (year 3) G Jura Hronca, Bratislava

Neznámi (teacher escort: Martina Habľáková)

Nicole Benčíková (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Erika Belicová (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Paulína Smolárová (year 1) ŠpMNDaG, Bratislava
Zuzana Ščobáková (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Hluško (year 9) ŠpMNDaG, Bratislava

Odporný rezistor

Jan Dopita (year 2) G, Budějovická, Praha
Filip Oplt (year 2) G, Budějovická, Praha
Michal Štván (year 2) G, Budějovická, Praha
David Verner (year 2) G, Budějovická, Praha
Ondřej Závodný (year 2) G, Budějovická, Praha

PaSSy (teacher escort: Barbara Koutská)

Andrea Husseini (year 2) Nový PORG, Praha
Petr Jeníček (year 2) Nový PORG, Praha
Martina Jirečková (year 2) Nový PORG, Praha
Daniel Frouz (year 2) Nový PORG, Praha
Michal Šikoš (year 2) Nový PORG, Praha

Prokrasti...dopíšu zítra (teacher escort: Jiří Šamaj)

Martina Šarmanová (year 2) G O. Havlové, Ostrava
Sebastian Franek (year 1) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (year 2) G O. Havlové, Ostrava
Filip Dráber (year 1) G O. Havlové, Ostrava
David Bayer (year 1) G O. Havlové, Ostrava

Protoni 007

Richard Fleischhans (year 1) G, Benešov
František Helebrand (year 1) G, Benešov
Jonáš Vlasák (year 1) G, Benešov

Péťové (teacher escort: Evžen Müller)

Petr Šimůnek (year 2) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
Petr Kolovrátník (year 2) G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
David Němec (year 1) G, Tanvald

RedOx

Denisa Chytilová (year 1) G J. Škody, Přerov
Lenka Vincenová (year 1) G, Olomouc-Hejčín
Jan Gocník (year 3) G J. Škody, Přerov
Jan Šuta (year 2) G J. Škody, Přerov

Tachyony (teacher escort: Jaroslav Petr)

Alžběta Andrýsková (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Hana Lounová (year 2) G, Olomouc-Hejčín
David Procházka (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Jan Malý (year 2) G, Olomouc-Hejčín
Miroslav Hrabal (year 1) G, Olomouc-Hejčín

Tobis (teacher escort: Jana Herudková)

Tomáš Kašpar (year 3) G Dašická, Pardubice
Kamil Mudruňka (year 1) G Dašická, Pardubice
Jakub Dlouhý (year 1) G Dašická, Pardubice
Jan Bíl (year 2) G Dašická, Pardubice
Václav Luňák (year 2) G Dašická, Pardubice

Z Bažin

Ondřej Knopp (year 1) G, Třeboň
Jonáš Budín (year 3) G, Třeboň
Libor Dvořák (year 2) G, Třeboň
Anežka Papáčková (year 2) G, Třeboň
Natálie Vítová (year 2) G, Třeboň

kyselinky (teacher escort: Renata Milerová)

Gabriel Janovský (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Petr Lodňánek (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Michaela Blaťáková (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Terezie Zelinová (year 2) SPŠ chemická, Ostrava
Tomáš Bílek (year 1) SPŠ chemická, Ostrava

Šrobárčatá (teacher escort: Miriam Šimralová)

Anna Marta Hricová (year 1) G Šrobárova, Košice
Iveta Janitorová (year 1) G Šrobárova, Košice
Daniel Adamkovič (year 3) G Šrobárova, Košice
Dominika Strišovská (year 2) G Šrobárova, Košice
Eva Marková (year 3) G Šrobárova, Košice

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information