TEAMS ON FYZIKLANI 2014

teams on Fyziklani 2014

cathegory A

A category (27 teams)

BABAI (teacher escort: Ivona Demčáková)

Alžbeta Kurdelová (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Irena Bačinská (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Adrián Pieš (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Barbora Kováčová (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
P. P. Arthur Petráš (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava

Black Hole

Zdeněk Turek (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Vladislav Wohlrath (year 3) G a SOŠ, Rokycany
Jan Sedláček (year 4) G a SOŠ, Rokycany
Vojta Tluček (year 2) G a SOŠ, Rokycany
Lucie Černá (year 4) G a SOŠ, Rokycany

Budulínci

Tomáš Kremel (year 3) G J. Škody, Přerov
Jan Studený (year 4) G J. Škody, Přerov
Lukáš Knob (year 4) G, Kojetín
Nela Greisslerová (year 3) G J. Škody, Přerov
Petr Vincena (year 3) G J. Škody, Přerov

Dašák 7,7

Vlasta Dostálová (year 4) G Dašická, Pardubice
Adam Čala (year 4) G Dašická, Pardubice
Kateřina Chybová (year 4) G Dašická, Pardubice
Jan Hrubeš (year 4) G Dašická, Pardubice
Jiří Etrych (year 2) G Dašická, Pardubice

Derviš

Milan Pultar (year 4) G Jana Keplera, Praha
Jakub Šebek (year 4) G Jana Keplera, Praha
Matěj Hlaváček (year 4) G Jana Keplera, Praha
Jan Vojtěšek (year 4) G Jana Keplera, Praha
Evžen Harant (year 4) G Jana Keplera, Praha

Fyzika007

Daniel Solnař (year 4) G, Benešov
Vendula Hovorková (year 4) G, Benešov
Filip Januš (year 4) G, Benešov
Jakub Edr (year 4) G, Benešov
Martin Šturc (year 4) G, Benešov

Gymik

Martin Hora (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Holeček (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Lukáš Bystřický (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Kopačka (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Daniel Košťál (year 4) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Gymji PRO team 1337 + Radka

Jiří Guth Jarkovský (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Petr Kepčija (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Petr Houška (year 4) G Jírovcova, České Budějovice
Radka Štefaníková (year 4) G O. Havlové, Ostrava

Gyrec

Tomáš Herman (year 4) G, Brno-Řečkovice
Ondřej Hanžl (year 4) G, Brno-Řečkovice
Karel Spies (year 3) G, Brno-Řečkovice
Lenka Jirků (year 3) G, Brno-Řečkovice
Kristína Jarůšková (year 3) G, Brno-Řečkovice

Ignoranti (teacher escort: Julius Kolín)

Tomáš Kapal (year 4) G, Písnická, Praha
Jan Špitálský (year 4) G, Písnická, Praha
Ondřej Tichý (year 3) G, Písnická, Praha
Jakub Dobrovolný (year 3) G, Písnická, Praha
Jan Voldřich (year 4) G, Písnická, Praha

Jaroška

Kristýna Bukvišová (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Darek Cidlinský (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jana Ziková (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan-Sebastian Fabík (year 4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

Kavalíři

Jana Blažková (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Megi Mejdrechová (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Kristián Kraevski (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Ladislav Dvořák (year 3) G Nad Kavalírkou, Praha
Šimon Cibulka (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha

Kavalíři fotoni (teacher escort: Lenka Bergerová)

David Machát (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Šárka Hvězdová (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Ondřej Perušič (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Martina Kukrálová (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha
Jiří Růžička (year 4) G Nad Kavalírkou, Praha

Krumlovští medvědi (teacher escort: Šárka Adamcová)

Tereza Duspivová (year 4) G, Český Krumlov
Lukáš Wimmer (year 4) G, Český Krumlov
Jiří Unger (year 4) G, Český Krumlov
Ivana Špilínková (year 3) G, Český Krumlov
Michal Papaj (year 3) G, Český Krumlov

MGO (teacher escort: Zdeněk Maník)

Michal Schnürch (year 4) Matiční G, Ostrava
Jan Koniarik (year 4) Matiční G, Ostrava
Patrik Štefek (year 4) Matiční G, Ostrava
Michal Novák (year 4) Matiční G, Ostrava
Zdeněk Ramík (year 4) Matiční G, Ostrava

Motherfunctions

Hana Turčinová (year 4) G J. Jungmanna, Litoměřice
Eliška Šestáková (year 4) G J. Jungmanna, Litoměřice
Kai Wangle (year 4) G J. Jungmanna, Litoměřice
Michal Hruška (year 4) G J. Jungmanna, Litoměřice
Petr Vácha (year 4) G J. Jungmanna, Litoměřice

OMG

Kristýna Šmídová (year 4) G Mensa, Praha
Martin Havlík (year 4) G Mensa, Praha
Jelizaveta Lopatina (year 4) G Mensa, Praha
Vilém Kolář (year 3) G Mensa, Praha
Mikuláš Hrdlička (year 3) G Mensa, Praha

PUGY

Daniel Janičik (year 4) G Púchov
Michaela Hantáková (year 4) G Púchov
Martin Trník (year 4) G Púchov
Richard Ševela (year 4) G Púchov

Pidifyzici (teacher escort: Bohdana Najmanová)

Jaroslav Hanyš (year 4) G, Lanškroun
Kristýna Hipská (year 4) G, Lanškroun
Karel Chládek (year 2) G, Lanškroun
Jan Zechovský (year 3) G, Lanškroun

Pozitróny, GĽ. Štúra Trenčín (teacher escort: RNDr. Zdenka Baxová)

Filip Ayazi (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Jozef Rajník (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Dominika Hubová (year 4) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Ržonca (year 2) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Martin Dzúrik (year 3) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Přibíkovy fermiony

Kryštof Březina (year 4) PORG, Praha
Václav Dvořáček (year 4) PORG, Praha
Agáta Horáčková (year 4) PORG, Praha
Miroslav Pátek (year 4) PORG, Praha
Markéta Vohníková (year 4) PORG, Praha

RA Červený kabátek

Dmitry Dinaburskiy (year 4) G Jana Keplera, Praha
Dominik Šídlo (year 4) G Jana Keplera, Praha
Michael Balík (year 4) G Jana Keplera, Praha
David Janouch (year 4) G Jana Keplera, Praha
Ivo Vudarčík (year 4) G Jana Keplera, Praha

Royal Society of Prime Snakes (teacher escort: Jakub Šafařík)

Jakub Dvořák (year 3) G Botičská, Praha
Viktor Skoupý (year 4) G, Moravská Třebová
Tereza Bautkinová (year 3) G Botičská, Praha
Jiří Kubík (year 3) G Botičská, Praha
Jakub Malíř (year 4) G Botičská, Praha

Silné Horalky (teacher escort: Ivona Demčáková)

Karolína Šromeková (year 4) ŠpMNDaG, Bratislava
Jerguš Stručka (year 3) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Gažo (year 2) ŠpMNDaG, Bratislava
Matej Badin (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Samuel Sučík (year 3) G Jura Hronca, Bratislava

Truhla (teacher escort: Marie Anna Horáková-Trtková)

Jakub Rösler (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
David Cichra (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Petr Kouba (year 4) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Han Thi Nguyen (year 3) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha
Lukáš Janásek (year 2) G a ZŠ G. Jarkovského, Praha

Tým týmů

Lucie Fořtová (year 3) G P. de Coubertina, Tábor
Stanislav Vyhnal (year 3) G P. de Coubertina, Tábor
Petr Chvátal (year 4) G P. de Coubertina, Tábor
Berenika Součková (year 4) G P. de Coubertina, Tábor
Karel Mládek (year 4) G P. de Coubertina, Tábor

XYZ

Lýdia Janitorová (year 4) G Šrobárova, Košice
Marek Martaus (year 4) G Veľká okružná, Žilina

B category (0 teams)

C category (0 teams)

cathegory B

A category (0 teams)

B category (30 teams)

Amazonské anakondy

Miroslav Mareš (year 3) G, Budějovická, Praha
Kryštof Synek (year 3) G, Budějovická, Praha
David Mokoš (year 3) G, Budějovická, Praha
Jan Houska (year 3) G, Budějovická, Praha
Dan Voldřich (year 3) G, Budějovická, Praha

Evel Team

Josef Kadlec (year 3) G, Čelákovice
Václav Janáč (year 3) G, Čelákovice
Radovan Goliáš (year 3) G, Čelákovice
Josef Struž (year 3) G, Čelákovice
Jakub Henych (year 3) G, Čelákovice

FASA (teacher escort: RNDr. Taťána Jeništová)

Michael Jurek (year 3) G, Frenštát pod Radhoštěm
Miroslav Tichavský (year 3) G, Frenštát pod Radhoštěm
Zdeněk Polách (year 3) G, Frenštát pod Radhoštěm

Fyzici GVBN (teacher escort: Jana Pastieriková)

Dávid Gross (year 3) G V. Nedožerského, SR
Michal Minárik (year 3) G V. Nedožerského, SR
Boris Scherer (year 4) G V. Nedožerského, SR
Adam Hlaváč (year 2) G V. Nedožerského, SR
Adam Mečiar (year 3) G V. Nedožerského, SR

GJKT (teacher escort: Jiří Kratochvíl)

Petr Kaiser (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Jakub Fischer (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Michal Hofman (year 3) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Eliška Štumrová (year 2) G J. K. Tyla, Hradec Králové
Anežka Klustová (year 2) G J. K. Tyla, Hradec Králové

GYMLOVO Senior (teacher escort: Jana Štyksová)

Ondřej Zeman (year 3) G, Lovosice
Vojtěch Pail (year 3) G, Lovosice
Nikola Karlíková (year 3) G, Lovosice
Zdeněk Pinc (year 2) G, Lovosice

GYMST (teacher escort: Radek Horenský)

Ondřej Skácel (year 4) G, Šternberk
Petra Kosová (year 4) G, Šternberk
Tomáš Oplchal (year 3) G, Šternberk
Tereza Vašíčková (year 2) G, Šternberk
Ondřej Doseděl (year 2) G, Šternberk

Gymnázium J. S. Machara (teacher escort: Eva Kospachová)

Daniel Budáč (year 4) G, Brandýs n. L.
Roman Stránský (year 4) G, Brandýs n. L.
Anna Kmječová (year 1) G, Brandýs n. L.
Radek Stránský (year 1) G, Brandýs n. L.
Pavel Turinský (year 1) G, Brandýs n. L.

Hatalom

Jakub Sláma (year 3) G Opatov, Praha
David Sochor (year 4) G Opatov, Praha
Martina Nováková (year 3) G Opatov, Praha
Lenka Hronová (year 3) G Opatov, Praha
Zuzana Johanovská (year 2) G Opatov, Praha

Higgs is my waifu

Tomáš Deutsch (year 4) G, Zábřeh
Matěj Hamala (year 1) G, Zábřeh
Matěj Machoň (year 2) G, Zábřeh
Jiří Pchálek (year 1) G, Zábřeh
Radek Václavek (year 2) G, Zábřeh

IQ v prášku

Petr Horvát (year 4) G, Zábřeh
Jan Marek (year 3) G, Zábřeh
Pavel Skyva (year 4) G, Zábřeh
Pavel Doubrava (year 2) G, Zábřeh
Jiří Badal (year 2) G, Zábřeh

JGN A (teacher escort: Zdeněk Polák)

Daniel Čejchan (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Barbora Balcarová (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Václav Šimon (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Lukáš Ficek (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Michal Prokop (year 3) Jiráskovo G, Náchod

JGN B (teacher escort: Zdeněk Polák)

Daniela Prokešová (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Karolína Pěčková (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Antonín Falta (year 1) Jiráskovo G, Náchod
Vojta Hruša (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Pavel Bláha (year 2) Jiráskovo G, Náchod

JGN C (teacher escort: Zdeněk Polák)

Jan Staněk (year 4) Jiráskovo G, Náchod
Milena Vaňková (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Zuzana Vaňková (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Lenka Hrodková (year 3) Jiráskovo G, Náchod
Jakub Suk (year 2) Jiráskovo G, Náchod

Kladivouni (teacher escort: Alena Marková)

Lenka Hrbková (year 4) G, Kadaň
Karolína Frimlová (year 4) G, Kadaň
Eliška Pšeničková (year 3) G, Kadaň
Dinh Huy Nhat Minh (year 1) G, Kadaň
Martin Podhorný (year 1) G, Kadaň

Limitováni k nekonečnu! (teacher escort: Radim Kusák)

Jiří Horyna (year 3) G, Kralupy
Lukáš Hendrych (year 3) G, Kralupy
Tomáš Hendrych (year 3) G, Kralupy
Eliška Vondrová (year 2) G, Kralupy
Adriana Paluková (year 2) G, Kralupy

LuckyŠpit (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Lukáš Renc (year 3) G, Špitálská, Praha
Lukáš Veverka (year 3) G, Špitálská, Praha
Jan Zhouf (year 3) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kyzlík (year 2) G, Špitálská, Praha
Martin Šilhavý (year 2) G, Špitálská, Praha

Lípáci (teacher escort: Jitka Gabrielová)

Tomáš Novotný (year 4) G, Česká Lípa
Cedrik Horčička (year 3) G, Česká Lípa
Vojtěch Volf (year 3) G, Česká Lípa
Radek Mahdal (year 3) G, Česká Lípa
Jan Kytka (year 1) G, Česká Lípa

Mozarťáci

Matyáš Medek (year 4) G Mozartova, Pardubice
Ondřej Soukup (year 3) G Mozartova, Pardubice
Richard Burkoň (year 3) G Mozartova, Pardubice
Petr Hanák (year 3) G Mozartova, Pardubice
Jan Kučera (year 1) G Mozartova, Pardubice

Neutrina

Václav Skála (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Jana Hrnčířová (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Tomáš Škraban (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Dvořák (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy
Martin Bejvl (year 3) G J. Vrchlického, Klatovy

Nezodpovědné ďábelské vločky

Pavel Horák (year 3) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Jan Novák (year 3) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Antonín Drozda (year 3) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Štěpán Klouček (year 3) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Adam Slabý (year 3) G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec

Nový Jiřík (teacher escort: Lada Bažantová)

Oldřich Holcner (year 4) G, Boskovice
Milan Suk (year 2) G, Boskovice
Lucie Valentová (year 4) G, Boskovice
Karel Juřík (year 3) G, Boskovice
Jakub Forgáč (year 2) G, Boskovice

Pozitroni (teacher escort: Alena Marková)

Josef Lacman (year 3) G, Kadaň
Vojtěch Friml (year 1) G, Kadaň
Vojtěch Neumann (year 3) G, Kadaň
Tereza Šebelová (year 4) G, Kadaň
Tomáš Hlavatý (year 1) G, Kadaň

Růžoví poníci (teacher escort: Mirjam Civínová)

Jana Novotná (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Ondřej Zelenka (year 4) SPŠ a SOŠGS Most
Šimon Jelínek (year 2) G, Mostecká, Chomutov
Jiří Šebek (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Petr Cihelka (year 3) G, Mostecká, Chomutov

Schmetterling (teacher escort: Mirjam Civínová)

Michael Jobánek (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Jan Uhlík (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Kryštof Zapletal (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Jan Provazník (year 3) G, Mostecká, Chomutov
Jan Vořechovský (year 2) G, Mostecká, Chomutov

Snežné kengury (teacher escort: Ivona Demčáková)

Vladislav Blšták (year 4) G Jura Hronca, Bratislava
Ondrej Bohdal (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Murin (year 3) G Jura Hronca, Bratislava
Juraj Halabrin (year 2) G Jura Hronca, Bratislava
Adam Škrlec (year 2) G Jura Hronca, Bratislava

Sprinteři 27 (teacher escort: Petr Mazanec)

Tomáš Novotný (year 2) G, Pelhřimov
Daniela Šimánková (year 2) G, Pelhřimov
Martin Vejbora (year 2) G, Pelhřimov
Václav Miřátský (year 3) G, Pelhřimov
Marek Zmeškal (year 3) G, Pelhřimov

jElita (teacher escort: Petra Komprdová)

Lukáš Fiala (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Pavla Papazlanová (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Pavel Průcha (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Karel Vlachovský (year 3) Masarykovo G, Plzeň
Jiří Hlaváč (year 2) Masarykovo G, Plzeň

Černá síla (teacher escort: Šárka Richterková)

Filip Blažek (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Vojtěch Daniš (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Tomáš Michalec (year 3) G, Olomouc-Hejčín
Adam Šumník (year 2) G, Olomouc-Hejčín

Šumperáci

Jan Mikula (year 3) G, Šumperk
Jan Horák (year 3) G, Šumperk
Lucie Přibylová (year 3) G, Šumperk
Václav Januška (year 3) G, Šumperk
František Vyhnálek (year 3) G, Šumperk

C category (0 teams)

cathegory C

A category (0 teams)

B category (0 teams)

C category (17 teams)

CMYK

Josef Čech (year 2) G, Jihlava
Miroslav Matocha (year 2) G, Jihlava
Ladislav Štefka (year 2) G, Jihlava
Martin Zmrhal (year 2) G, Jihlava
Petr Kostka (year 2) G, Jihlava

Gymlovo Masters (teacher escort: Jana Štyksová)

Josef Beneš (year 2) G, Lovosice
Gabriela Štyksová (year 3) G, Lovosice
Milan Němeček (year 1) G, Lovosice
Jan Preiss (year 9) G, Lovosice
Martin Štyks (year 1) G Jana Keplera, Praha

Gymnázium Havlíčkův Brod

Matěj Mezera (year 1) G, Havlíčkův Brod
Jáchym Bártík (year 1) G, Havlíčkův Brod
Adam Fezencz (year 1) G, Havlíčkův Brod
Jan Hlaváč (year 1) G, Havlíčkův Brod
Matěj Coufal (year 1) G, Havlíčkův Brod

Gymtri (teacher escort: Miroslava Babilonová)

Markéta Kubiková (year 2) G, Třinec
Štěpán Stenchlák (year 1) G, Třinec
Kamil Cinkraut (year 2) G, Třinec
Jiří Mravec (year 2) G, Třinec
Lukáš Supik (year 2) G, Třinec

GymŠpit (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Adéla Shejbalová (year 3) G, Špitálská, Praha
Jaroslava Secká (year 3) G, Špitálská, Praha
Adam Janich (year 8) G, Špitálská, Praha
Lukáš Kotlík (year 8) G, Špitálská, Praha
Giorgi Gogatishvili (year 2) G, Špitálská, Praha

Halaatchqowi bosoni

Petr Jakubčík (year 9) PORG, Praha
Petr Kaftan (year 3) PORG, Praha
Jonáš Fuksa (year 1) PORG, Praha
Daniel Hykl (year 1) PORG, Praha
Jiří Lhotka (year 3) PORG, Praha

Hodor (teacher escort: Jan Jašek)

Ondřej Poláček (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Robert Procházka (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Veronika Andrisová (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Jiří Chmel (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.
Richard Boček (year 2) G F. Palackého, Val. Mez.

Kancelárske spinky (teacher escort: Martin Kokavec)

Jaroslava Kokavcová (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Matej Hroboň (year 2) G Grösslingová, Bratislava
Ivan Bednárik (year 2) G Grösslingová, Bratislava

Karlínské gymnázium

Adam Hutchinson (year 2) G, Pernerova, Praha
Radim Šulc (year 2) G, Pernerova, Praha
Petr Matouš (year 1) G, Pernerova, Praha
Polina Zayac (year 1) G, Pernerova, Praha

Korejský kečup

Petra Fridrichová (year 1) G O. Havlové, Ostrava
Jan Mikulenka (year 1) G O. Havlové, Ostrava
Martina Šarmanová (year 1) G O. Havlové, Ostrava
Klára Stefanová (year 2) G B. Němcové, HK
David Mikolajek (year 3) G O. Havlové, Ostrava

Kralupští Kozlové (teacher escort: Radim Kusák)

David Kozel (year 2) G, Kralupy
Samuel Špaček (year 2) G, Kralupy
Kristýna Hudáčková (year 2) G, Kralupy
Martin Pražienka (year 2) G, Kralupy
Jiří Horský (year 2) G, Kralupy

Plasáci (teacher escort: Jaroslava Domabylová)

Ondřej Lomický (year 1) G, Plasy
Dominik Fink (year 1) G, Plasy
Veronika Peterková (year 1) G, Plasy
Aleš Halama (year 3) G, Plasy
Václav Houdek (year 3) G, Plasy

Pokus-omyl

Tomáš Hrbek (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Tereza Koberová (year 2) G J. Ressela, Chrudim
Marek Otýpka (year 2) G, Židlochovice
Jakub Pilař (year 2) G J. Ressela, Chrudim

Potkali se u Kolína (teacher escort: Julius Kolín)

Zdeněk Horáček (year 2) G, Písnická, Praha
Lukáš Zíb (year 2) G, Písnická, Praha
Martin Šorm (year 2) G, Písnická, Praha
Tomáš Brabenec (year 2) G, Písnická, Praha
Magdalena Goldmannová (year 2) G, Písnická, Praha

Protoni

Richard Fleischhans (year 9) G, Benešov
Dominik Starý (year 9) G, Benešov

Soukupova squadra (teacher escort: Petra Komprdová)

Jiří Tuháček (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Martin Kučera (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Huy Do Duc (year 2) Masarykovo G, Plzeň
Vít Chytrý (year 2) G, Blovice
Martin Pokorný (year 2) Masarykovo G, Plzeň

Špitálská (teacher escort: Stanislav Gottwald)

Daniel Dobr (year 3) G, Špitálská, Praha
Jana Dubská (year 3) G, Špitálská, Praha
Jan Renc (year 1) G, Špitálská, Praha
Jakub Vlášek (year 1) G, Špitálská, Praha
Damián Kulich (year 1) G, Špitálská, Praha

This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information